Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Siteye Gelse Iyi Olur Dediginiz Ozellikler

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Sitede kötü niyetli yorumları şikayet etme 10'dan fazla şikayet gelirse hesabı kapansın çünkü çok iğrenç yazılar var
İlk önce uyarı verilmesi daha mantıklı. Bir de bunun olabilmesi için aynı kişiden değil de farklı kişilerden raporlanması gerekmeli. Tek bir kişi beğenmediği her yorumu raporlayabiliyor yorumlar forum kurallarına uyuyor olsa bile.

Edit: Ben bu arada gene forumdan bahsediliyor sanıp atlamışım siteye daha ne kadar girmediğimi belli edebilirim acaba mfmgkgm

Son düzenleme:
G

<.<gattara<.<

O zaman bizim hesaplar da kapanabilir
ama hakaret içerikli yorumlar yapmıyoruz bazıalrı küfür ediyor hakaret ediyor onlardan bahsediyorum. sırf yorumu onaylansın diye o.. yazacağına 0... yazıyorlar gibi yorumlar ve sürekli hakaret eden kitle
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İlk önce uyarı verilmesi daha mantıklı. Bir de bunun olabilmesi için aynı kişiden değil de farklı kişilerden raporlanması gerekmeli. Tek bir kişi beğenmediği her yorumu raporlayabiliyor yorumlar forum kurallarına uyuyor olsa bile.
yanii sürekli küfür eden hepimizin rahatsız olduğu kişiler var onlar direkt gitse jennie haberinde belli bir kitle var onları her jennie haberinde hakaret ederek yazıyorlar bir de onay alsınlar diye a yerine @ kullanıyorlar o yerine 0 küfürlü yorumu sırf onaylansın diye her şeyi deniyorlar :/ bunlardan bahsediyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Kalp
Reactions: ask

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
ama hakaret içerikli yorumlar yapmıyoruzki bazıalrı küfür ediyor hakaret ediyor onlardan bahsediyorum. sırf yorumu onaylansın diye o.. yazacağına 0... yazıyorlar gibi yorumlar ve sürekli hakaret eden kitle

yanii sürekli küfür eden hepimizin rahatsız olduğu kişiler var onlar direk gitse jennie haberinde belli bir kitle var onları her jennie haberinde hakaret ederek yazıyorlar bir de onay alsınlar diye a yerine @ kullanıyorlar o yerine 0 küfürlü yorumu sırf onaylansın diye her şeyi deniyorlar :/ bunlardan bahsediyorum
Ben gene forum zannedip atladım jdjfjfj haklısın sitede gerçekten çok seviyesiz mesajlar var

• Kalp
Ü

Üye silindi 187

Bence eksi arti butonunu tek butonda toplamaktansa kac eksi kac arti var gormek daha iyi olur. Zaten vardi bir ara boyle bir ozellik
CİDDEN HER YERE YAZIYORUM MAİL DE ATIIM KİMSE UMURSAMIYOR ÖZELLİKLE PANN BÖLÜMÜNDE YORUMLARI DÜZELTME VE SİLME GELMELİ.Bir yorumu beğenmediğimde silmek istedim ama sadece tüm yorumları silme kısmı vardı gitti tüm yorumlarım.Bunu yorumlara yazdım ama yorumumu onaylamamışlar

• Kalp
Ü

Üye silindi 160

Edit: Ben bu arada gene forumdan bahsediliyor sanıp atlamışım siteye daha ne kadar girmediğimi belli edebilirim acaba mfmgkgm
Ben de forumdan bahsediliyor sanıyordum 😬

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
ama hakaret içerikli yorumlar yapmıyoruzki bazıalrı küfür ediyor hakaret ediyor onlardan bahsediyorum. sırf yorumu onaylansın diye o.. yazacağına 0... yazıyorlar gibi yorumlar ve sürekli hakaret eden kitle

yanii sürekli küfür eden hepimizin rahatsız olduğu kişiler var onlar direk gitse jennie haberinde belli bir kitle var onları her jennie haberinde hakaret ederek yazıyorlar bir de onay alsınlar diye a yerine @ kullanıyorlar o yerine 0 küfürlü yorumu sırf onaylansın diye her şeyi deniyorlar :/ bunlardan bahsediyorum
Hakaret etmesek de buyuk fandomlar sinir olup sikayet ederse ve 10u gecerse kapanablr

G

<.<gattara<.<

Hakaret etmesek de buyuk fandomlar sinir olup sikayet ederse ve 10u gecerse kapanablr
işte onu da site sahiplerin büyük iş gücü demek oluyor :/ o da aklıma geldi ama şikayet edilen kişinin yorumlarını az çok bakarsa nasıl birisi olduğunu anlar zaten :/

• Kalp

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
CİDDEN HER YERE YAZIYORUM MAİL DE ATIIM KİMSE UMURSAMIYOR ÖZELLİKLE PANN BÖLÜMÜNDE YORUMLARI DÜZELTME VE SİLME GELMELİ.Bir yorumu beğenmediğimde silmek istedim ama sadece tüm yorumları silme kısmı vardı gitti tüm yorumlarım.Bunu yorumlara yazdım ama yorumumu onaylamamışlar
Ben bunu başka bir gönderide yazmıştım size sanırım neden o özelliğin kalktığını ve geri gelmeyeceğini, tekrar yazayım, yorum onaylandıktan sonra düzenleyip içine küfür hakaret yazıyorlar.

Site ile ilgili bazı yorumlara gelirsek (aklımda kalanlara göre, telefondan giriyorum şimdi üste çıkıp bakamadım):

Ben + ve - ler aynı anda gözükünce çok daha toksikleştiğini düşünüyorum, eskiden öyleydi yorumlarda sürekli artı eksi muhabbeti yapılıyordu. Şimdi de yapılıyor ama daha az.
Sitedeki yorumları kapatıp buraya yönlendirme olamaz çünkü iki farklı platform.
Ama siteyi foruma yönlendirmeme gibi bir şey de mümkün değil. Sonuçta sitenin forumu. Buraya toksik kullanıcı gelirse engellenir sıkıntı yok.
Sitede de zaten sürekli hakaret eden kullanıcıları engelliyoruz biz ama site yorum uygulaması farklı IP'lerle hesap açmaya izin veriyor. IP kolay değiştirilen bir şey, farklı IP adresleriyle yine hesap açabiliyorlar. Çok yorum olduğu için sansürlü küfür ederlerse onaya düşmüyor biz de geç fark edersek yorum kalıyor. Biz görünce müdahale ediyoruz ama burdan özel mesajla bana yazarsanız bu tarz yorum ve kullanıcıları, daha çabuk görür ve müdahale ederim.