Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce K-Pop'ta En Güzel Ses Rengi Kimin?

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
İyi bir vokalden bağımsız olarak Kpop ta ses rengi en güzel idol kimin sizce.ben Swan ile le su hyun arasında kaldım

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Junmyeon baekhyun ve eski winner üyesi namu ses tonu herkese hitap eden tarzdaydı.
Sen diyince namu yu araştırdım gerçekten güzel sesi varmış o yüzden birkaç tane encorne sahnesini izledim ama bir solo performansı ya da bireysel olarak cover ladığı bir performans isterdim ama bulamadım 🥲🥲🥲

marin

Trainee
Tepki
639
Young K, Jihyo, Taeyeon, Hongki, Baekhyun, D.O., Sullyoon, Jooyeon gibi karakteristik ses renklerini çok seviyorum ben. Dinlerken sıkmayan duygulu sesleri var hepsinin. Saydıklarımı çoğu kişi tanıyordur. Jooyeon dışında. Bana göre yeni jenerasyon erkek gruplarında en iyi ses rengi ve gücüne sahip kişi. Xdinary band grubu olarak geçtiğinden idol gözüyle bakmıyor pek kimse ama sonuçta aynı sektördeler. Ve Jooyeon gerçekten bir cevher. Sesinden bal damlıyor. ❤

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Ben yumuşak dinlendirici ve eşsiz sesleri seviyorum. Bts Jungkook Shinee Jonghyun Sj Ryeowook İnfinite Woohyun Exo D.O.