Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce Kpopta Sadece Fanlar Arasında Mı Rekabet Var Idoller Arasında Da Yokmudur ?

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
İdoller arasında da rekabetin olduğunu hatta bazı idollerin birbirlerini sevmediğini bile düşünüyorum. Fanlar herkese açık şekilde kavga eder ama idoller sessizce işlerini halleder. Tabi bu benim düşüncem.
Aynısını düşünüyorum idoller sessiz diye arkadaş sanıyorlar

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
İlla vardır canım
Tabii ki arkadaş olanlar vardır ama arkadaşlar arasında bile rekabet oluyor . Kim ne kadar albüm sattı diye kavga etmiyorlardır umarım nhalaishssh
Ahahahahahjdjs en çok albümü biz satıyoruz Hah djkfkfl düşüncesi bile komik

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Bence şirket içi bile deli gibi rekabet vardır. Şirketlerin biz aileyiz mantıkları bana aşırı

İlla vardır canım
Tabii ki arkadaş olanlar vardır ama arkadaşlar arasında bile rekabet oluyor . Kim ne kadar albüm sattı diye kavga etmiyorlardır umarım nhalaishssh
Jsjaiajaokaoaaoajaj sanmıyorum ya albüm konusunda böyle olacaklarını. Ayrıca rekabet mevzusu çok insanı bir davranış rekabet yoksa güzel işler ortaya çıkmaz bence...

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Bence çoğunda mutlaka rekabet vardır(hep arkadaş oldukları falan söyleniyor ama)
Neyse siz ne düşünüyorsunuz?
Bence direkt olarak şirketler artık bir grup çıkarırken ya da cb yaptırırken isim vererek şunlar sizin rakibiz diyor. Önceden grupları bir arada etkileşim verirken, kucaklaşırken, takılırken görüyorduk ama artık bu yok. Çok eminim yani ödül aldıktan sonra soyunma odasında “nasıl ezdik diğerlerini ama wuuuaaaaa” diye sevinenlerin olduğuna ahdkansjw

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Bence direkt olarak şirketler artık bir grup çıkarırken ya da cb yaptırırken isim vererek şunlar sizin rakibiz diyor. Önceden grupları bir arada etkileşim verirken, kucaklaşırken, takılırken görüyorduk ama artık bu yok. Çok eminim yani ödül aldıktan sonra soyunma odasında “nasıl ezdik diğerlerini ama wuuuaaaaa” diye sevinenlerin olduğuna ahdkansjw
Nasıl ezdik diğerlerini ama? Jdjdkrkkrkeke kahkaha attım ama bence de çıkış yaptırılırken "rakibiniz bunlar kolay gelsin" deniyordur

Son düzenleme: