Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Size Söz Baharlar Gelecek

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,181
selam arkadaşlar bi süre puf olmuştum yenilenip geldim eskisinden daha zorba ve daha sıkıntılı birisi olarak foruma ayak bastım tekrar. nasılsınız görüşmeyeli herkes iyidir umarım çko özledim sizi 😭
forumdaki refah ortamının bozulmasıyla terki diyar eylemiştim ama @CumberLay🔥 (MAJESTELERİ)'nin kraliçeliği ile birlikte foruma tekrardan refah aydınlık huzur love ve eğlence gelmiş. ben de kraliçem için döndüm. @Uranyum tarafından fonlanan @kelebek bir projedir. sevgili forum halkı umarım bu büyük oyunu görür ve seçimde bu projeye gereken cevabı verir. (söylediklerimin hepsi jisoo onaylı)

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,181

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,448
Gözlerim hep her dediğini onaylayan jisoo gifini arıyordu 😂 hoşgeldin 🌸
Sticker GIF by Spotify

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,181
Filmi bırakıp geldim bhapapsjsnsh
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

YAZDIĞINA BAYILDIMMM evet arkadaşlar gördüğünüz gibi @kelebek bir projedir. @Uranyum a ve ona sakın kanmayın.
Kraliçe olduğumdan beri forum ne kadar eğlenceli oldu sizler de gördünüz. Hadi oylar Cumburlopa ✊🫶
forum prensesi @kelebek'in yapacağı max aktivite uranyumla çekirdek çitleyip kaos izlemek olur

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
Havuz dedim getirdim , parti dedim yaptım, mafya oyunu dedim oynadık
Nerdeymis benim boş vaatler 😠🤨
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Inx sen de hoş geldin
Oyun kime😍
ay cidden haftanın belli günlerinde 30 sayfa yorum atılıyor mafya başlığına, hem kullanıcılar kaynaşıyor hem de aktiflik artıyor daha napsın bu kız @Uranyum 😞

++ ben senden razıyım ya oyum sana💕