Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Solo Çıkışını En Çok Beklediginiz Kisiler

mineonere

Paylaşımcı Üye
Üye
Katılım
10 May 2023
Mesajlar
268
Tepki
389
Konum
The Moon / Merkez
Aslında bir grubun üyesi olan kişilerden özellikle solo çıkış beklediğimi söyleyemem ama kim çıkış yaparsa bir bakar, dinlerim. Grup içinde dinlemeye alıştığım insanları bireysel görünce alışmam uzun sürüyor.
 

marin

Üye
Üye
Katılım
10 May 2023
Mesajlar
39
Tepki
55
Jihyo benimde dört gözle beklediğim kişilerin başında geliyor 😍 Ayrıca Mina, Sana ve Chaeyoung'u da solo olarak görmeyi çok istiyorum. Mina'yı elegant bir konseptle, Sana'yı seksi bir konseptle görmek gibi bir hayalim var. Chaeyoung nasıl bir konsept yapardı onu da merak ediyorum hep. Zevkleri çok kendine has. Bence ilginç şeyler çıkar Chae'den.
Yeni jenerasyon için çok erken tabi ama Lily, Yeji, Winter ve Yuna solo yapmalarını istediğim kişilerden. Lily jenerasyonun en iyi vokallerinden biri. Sesini çok farklı şekilllerde kullanabilecek biri. Yeji yine en iyi dansçılardan, sahne karizması zaten uçuyor ve vokali de çok iyi. Yapabileceklerini düşünmek bile heyecanlandırıyor. Winter geleceğin Taeyeon'u olacak gibi geliyor hep. Her şarkısı tutacak ve her konsepti kaldıracak o kişi olabilir. Yuna ise U Go Girl sahnesinden sonra olası solosunu daha çok merak etmeme sebep oldu. Hyuna ya da Sunmi gibi sahne enerjisiyle kendini izletebilecek kişilerden. Kesinlikle solo şans verilmeli bu dörtlüye. 🌸
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst