Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Son Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Regina

VIP Visual Queen
Tepki
43
merhabalar
bunu lütfen 1 dakikanızı ayırıp önyargısız okuyun

arkadaşlar
öncelikle buraya daha hesap açıp yazmayacaktım
hatta sonunda güzel bir gün geçirmiştim keşke direkt yatsaydım. foruma siteye aktif girmiyorum. haftada 1-2 giriyordum. bundan sonra da hiç girmem sanırım.

detaylara inmeyeceğim sadece şunu söyleyeyim. benim akıl sağlığım tehlikede arkadaşlar. geçen haftalarda terapiye başladım.
bir daha burada başlıklar açmayacağım. ciddiyim gerçek hayatıma odaklanıyorum.
yani ciddiyim bir şeylerin eşiğindeyim arkadaşlar.
üzülmeniz için falan demiyorum isterseniz üzülmeyin sizin kararınız. şu an mesela elim titriyor neyse. çok detaya inmehyeceğim. kimsenin umursadığını da sanmıyorum. umursamak zorunda da değilsiniz.

acıma merhamet destek beklemiyorum. muhtemelen dalga geçeceksiniz biliyorum. benden ömürünüz boyunca nefre edebilirsiniz isterseniz sizin kararınız.
sadece lütfen şunu bilin karşınızda kendini düzeltmeye çalışan, akıl sağlığı için çalışan birisi var. lütfen benim adıma hesaplar açmayın.

bunu şu an yazmamın nedeni artık bu olaya son noktayı koymak. herkes yheterince eğlendi.
benden umarım hırsını çıkarmak isteyenn herkes hırsını çıkarmıştır bu kadar.
herkese hayatında şans diliyorum.

bir kere daha demek istiyorum bunu kendimi acındırmak için yapmıyorum sadece durum hakkında ben de konuşmak istedim. bir daha post açıp kimsenin huzurunu kaçırmayacağım. bu kadar.

kendi akıl sağlığımı düzeltip düzgün bir hayat yaşamak isiyorum. bu kadar

Konu Sahibi
R

Regina

VIP Visual Queen
Tepki
43
Açıkçası artık suyu çıkmıştı bu işin. Son kez gelip bir açıklama yapman, umarım son nokta olur. Çabaladığın şeyin sonucu senin için güzel olur umarım. Başarılar
teşekkür ederim. lütfen artık beni eğlence veya kaos malzemesi yapmayın rica ediyorum bunaldım artık

Konu Sahibi
R

Regina

VIP Visual Queen
Tepki
43
Başarılar diliyorum hayatında umarım güzel günlerin olur. Siz de bu kızı artık salın arkadaşlar iki günde bir birileri mutlaka konusunu açıyor sakız gibi uzattınız tadını kaçırdınız cidden
çok çok çok teşekkür ederim 1-2 kere giriyorum ama hepsinde de bir tane benimle ilgili oluyorben ileri gitmek yerine beni geriye çekiyor yani işte kendi üzeirme yaptığım çalışmaları geri çekiyor. ciidyim böyle çok dalga geçen nefret dolu şeyler bekliyordm cidden teşekkür ederim cidden

Konu Sahibi
R

Regina

VIP Visual Queen
Tepki
43
Gerçekten Regina olduğunu düşünerek yazıyorum. Umarım dün ve bugünkü saçma şeylerden sonra biri kalkıp da regina hesabıyla gelip bunları yazmamıştır.

Sırf sen kötü etkilenme diye olayları foruma taşımadık bir süre. Sonra anlatmak durumunda kaldık ve bunun bu kadar ilerleyeceğini düşünmemiştim. İlk başından beri sana kendine iyi bak dedik dikkat et dedik. Niyetimiz asla kötü değildi. Burada her seferinde adının geçmesinden bir süre sonra biz de rahatsız olduk. Ama Waldo kullanıcısının sen olduğu düşünüldü ki öyle misin buna anca sen cevap verebilirsin, öyle olunca demek ki her şey yolunda ve hâlâ da bizimle dalga geçmek için geliyor foruma dedik. Waldo sen isen özür dileyecegimiz bir şey yok.
Neyse senden sonra başkaları da gelip geçti ve açıkçası o kişilerin de bambaşka konular altında adının geçmesini hoş bulmuyorum artık. Ya da konuyla alakası olmayan kişilerin dalga geçip durmasını. Her ne kadar sanal desek de burada yazılanlar bazılarımızı gerçekten etkileyebiliyor. Zamanında bunu yaşadım ve 1 senede anca atlatabildim. Ne kadar kötü bir şey olduğunu bildiğimden daha dikkatli davranmaya çalışıyordum.
Bunları Waldo olmadığını düşünerek yazıyorum. (Çünkü eğer Waldo isen söyleyeceklerim farklı olur) Evet, yaptıkların hiç hoş değildi. O gece nasıl gergin olduğumu bilemezsin ve seni ifsaladigimiz için özür dilemeyecegim. Ama olaylar bu kadar büyüdüğü için kusura bakma. Umarım kendine iyi bakarsın. Hoşça kal.
foruma geri dönme olmadı olmayacak. seninle ve bloom ile o gün tartışmıştık diye hatırlıyorum. senden de bloomda da özür dilerim bu tatsızlık için. ben dalga geçmek için dönmem asla bunu yapmayacağım. artık cidden kendime sakin huzurlu bir hayat yaratmak istiyorum. sen de özür dilemişsin son cümlende zaten dalga malzemesi konusunda teşekkür ederim. lütfen beni salın ben gideyim yoluma. beni burada bırakalım hepimiz kendi yolumuzda ilerleyelim. adımın artık geçmesini istemiyorum bir kere daha kesin bir şekilde belirtmek istedim. adımı artık geçirmeyelim lütfen

Konu Sahibi
R

Regina

VIP Visual Queen
Tepki
43
Vampire Wow GIF by Olivia Rodrigo

Yine kaçırdık olayı 😭
bundan sonra hakkımda başlık açılmasın rica ediyorum uranyum.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
muhtemelen bana katılmayacaksınız arkadaşlar ama gayet bilerek istenerek bir şeyler yapıldıktan sonra çıkılamayan noktaya gelindiğinde insanların hassasiyetlerine oynamak bana doğru gelmiyor ya. eğer hatalarının farkındaysan ve düzelme çabası içindeysen çabanı takdir ediyorum umarım iyi olursun. her şeyin çıkış noktasının insanların travmaları olarak görülmesinden rahatsızlık duyuyorum sadece senin içni değil son zmaanlarda yaşanan başka bir olayda da gördüm bunu hoş değil. he olayla hiç alakası olmayan arkadaşların vs. senin adını kullanması, devamlı şaka malzemesi yapması da DÜNYA SAÇMASIYDI. bazı kişilerin onları ilgilendirmeyen konularda susmayı öğrenmesi gerekiyor. o konuda hak veriyorum sana

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
iyi bir karaktere sahip değildin bir şeylerin farkına varıp tedavi almaya başlamana senin adına sevindim. evet senin arkandan konunun sakız gibi uzaması hoş değildi ama hazır gelmişken bazı kişilerden özür dilemen gerektiğini düşünmüyor musun arkadaşlar farkına varmasaymış gitmek zorunda kalan ve dalga malzemesi olan hiçbir suçu olmayanlar olacakmış çünkü

Konu Sahibi
R

Regina

VIP Visual Queen
Tepki
43
birilerini zan altinda birakip iftira attiktan sonra bundan benim akil sagligim kotu diye siyrilmaya calisman ve milleti boyle manipule etmen hic hosuma gitmedi yaptiklarindan pismanlik duyup ozur bile dilememissin ayni seyi bizden de bekleme iyi gunler
en önemli kısmı atlamışım yazarken haklısın. hepinizden herkesten özür dilerim. bunu içtenlikle söylüyorum. sıyrılmaya cidden çalışmıyorum bu kadar kaos çıktı pişmanım. sadece kendimi açıklamak istedim. herkesten özür dilerim. herkese iyi bir hayat diliyorum. herkesten en içten duygularımla özür dilerim. defalarca kez özür dilerim. bundan sonra kendi hayatına odaklanan birisi olacağım

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
muhtemelen bana katılmayacaksınız arkadaşlar ama gayet bilerek istenerek bir şeyler yapıldıktan sonra çıkılamayan noktaya gelindiğinde insanların hassasiyetlerine oynamak bana doğru gelmiyor ya. eğer hatalarının farkındaysan ve düzelme çabası içindeysen çabanı takdir ediyorum umarım iyi olursun. her şeyin çıkış noktasının insanların travmaları olarak görülmesinden rahatsızlık duyuyorum sadece senin içni değil son zmaanlarda yaşanan başka bir olayda da gördüm bunu hoş değil. he olayla hiç alakası olmayan arkadaşların vs. senin adını kullanması, devamlı şaka malzemesi yapması da DÜNYA SAÇMASIYDI. bazı kişilerin onları ilgilendirmeyen konularda susmayı öğrenmesi gerekiyor. o konuda hak veriyorum sana
Konu ne tam olarak özet geçebilir misin rica etsem? Bir süredir tatildeydim, foruma da hiç bakamadım. Sen buralarda hep aktifsin bana da anlat lütfen <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...