Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Son Zamanlardaki Ariana Grande Mevzusu

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Yabancılarda bu konunun muhabbetini çok gördüğümden bir başlık açmak istedim.

Birkaç gün önce Ariana Grande ve eşi Dalton Gomez'in ayrıldıkları ve boşanma sürecine girdikleri haberleri yapıldı.

f943006b-e6a5-44b8-a826-55897d62de99_750x422.jpg

TMZ'nin haberine göre Ocak (?) ayından bu yana aslında ayrılmışlar ve birkaç ay önce de barışmaya çalışmışlar ancak başarılı olamamışlar.

Page Six, ikisinin bu kararı birlikte verdiğini ve arkadaş kalmak istediklerini söyledi.

Artık çeşitli bazı sorunlar yaşadıkları ve birbirlerine zaman ayıramadıklarından dolayı evliliklerinin bittiği düşünülüyor.
İkili pandemi döneminde tanışıp evlendi yani herkesin evine kapandığı ve ünlülerin eskisi kadar aktif olmadığı bir dönemde, dolayısıyla Dalton, Ariana ile o zamanlar normal bir hayat sürüyor gibiydi ancak ne zaman ki pandemi bitti Ariana eski yoğun hayatına döndü o zaman evliliklerinde sorunlar oluşmuş olduğu söylentiler arasında çünkü Dalton Gomez Ariana Grande'nin ünlü hayatına ayak uyduramıyormuş hatta güvenlikler eşiliğinde gezmeye anlam veremiyormuş.

37076796-0-image-a-9_1608489709334.jpg

Daha sonra Dalton Gomez'in ayrılıklarının ardından yeni bir ilişkiye başladığı haberleri geldi.
Ama sadece Dalton değil Ariana da yeni birisiyle görüşmeye başlamış işte olay da aslında burada kopuyor.
İddialara göre Ariana Grande, Wicked filmindeki rol arkadaşı Ethan Slater ile çıkmaya başlamış, Ethan ve Ariana'nın eşlerinden ayrılana kadar çıkmaya başlamadıkları da bildirilmiş ancak bu insanların yine de oldukça tepkisini çekti çünkü Ethan Slater'ın eşinden Ariana yüzünden ayrıldığı söyleniyor hatta ikisinin de eşlerini aldattıkları ve bu yüzden ayrıldıkları dedikoduları ortalıkta dolaşıyor.
Bunu körükleyen ise Ethan'ın eşinin açıklamaları. Ethan Slater'ın eşi Lilly Jay kocası ile Ariana'nın ilişki haberlerine tamamen şok olmuş, dediğine göre Ethan kendisinden aralarında hiçbir sorun yokken aniden ayrılmış.

500614_2235798_updates.jpg

Sticker GIF by Spotify

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Ben şaşırmıştım ama vance mi ne bunu açıkladı. Ariana eski sevgilileriyle de hep başkaları ile sevgiliyken çıkmaya başlamış. Ocakta ayrıldıkları ama ayrılıp barıştıkları söyleniyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Vay anam vay neler donmus serhat ya
En son biraktigimda ariana pete davidsonla cikiyodu
Pete onun üstüne 10 kişiyle falan çıktı

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Ben şaşırmıştım ama vance mi ne bunu açıkladı. Ariana eski sevgilileriyle de hep başkaları ile sevgiliyken çıkmaya başlamış. Ocakta ayrıldıkları ama ayrılıp barıştıkları söyleniyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Pete onun üstüne 10 kişiyle falan çıktı
Allah affetsin ama pete davidson kokuyo bence :sick:

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ben genel olarak ünlülerden uzun yıllar süren evlilikler ,aşklar beklemiyorum bu yüzden çok sevdiğim bı ünlü değilse şaşırmıyorum da Ariana Pete'den ayrılır ayrılmaz sessiz sedasız bu adamla evlenince garip bulmuştum şimdi de ayrılık haberleri geldi +Taylor-Joe çok şaşırmıştım mesela( o ara bı de deli gibi Taylor dinliyordum)diğer ilişkilerinden sonra Taylor beyaz atlı prensini buldu kesin evlenirler diye düşünmüştüm ama yanıldım ilk duyduğumda da üzülmüştüm açıkçası bana ne oluyorsa artık