Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Stray Kids Sürekli Linçleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,235
Gerçekten iğrenç... Artık yeter. Bıktım. Siteye girip bir habere baktım. Yorumlarda hemen Chan linçleniyor. Şaka mısınız? İnsanlar gerçekten çok garip. Şu olayı kapatamadılar gitti. Chan zaten SBS ve toxic fanlar yüzünden linç yedi yeterince. Her haltta adama laf söyleme peşinde herkes. Sonra Stray Kids sevilmiyor, deniyor. Gayet haklılar. Stray Kids "W idolün kıyafeti" dense linç alıp olaya katlıyor.
"Bu kadar savunmayın, sizi tanımıyorlar, varlığınızdan haberleri yok..." gibi laflar edip istediğimizi deriz modundalar. Aynen varlığımızdan haberleri yok. O yüzden oylamaları kazanıyorlar. İlahi güç(!)
Yine linçlenip şikayet alırım. JAWIQJFMSX

Tepki
-194
Gerçekten iğrenç... Artık yeter. Bıktım. Siteye girip bir habere baktım. Yorumlarda hemen Chan linçleniyor. Şaka mısınız? İnsanlar gerçekten çok garip. Şu olayı kapatamadılar gitti. Chan zaten SBS ve toxic fanlar yüzünden linç yedi yeterince. Her haltta adama laf söyleme peşinde herkes. Sonra Stray Kids sevilmiyor, deniyor. Gayet haklılar. Stray Kids "W idolün kıyafeti" dense linç alıp olaya katlıyor.
"Bu kadar savunmayın, sizi tanımıyorlar, varlığınızdan haberleri yok..." gibi laflar edip istediğimizi deriz modundalar. Aynen varlığımızdan haberleri yok. O yüzden oylamaları kazanıyorlar. İlahi güç(!)
Burası ive hayranlarıyla dolu o yüzden skz’nin linçilenmesi çok normal takma o yüzden
Tabi ivedan ve ive hayranlarından ne bekliyoruz ki hepsi toksik ;)

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Burası ive hayranlarıyla dolu o yüzden skz’nin linçilenmesi çok normal takma o yüzden
Tabi ivedan ve ive hayranlarından ne bekliyoruz ki hepsi toksik ;)
Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz 😌
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Oooo ablam hoşgeldin.Tam da bir saat önce Ive in samimiyetsizliği başlığını okurken acaba bu kız nerede diye düşünmüştüm.
Ben de okumuştum bugün fhoafgaigcis tesadüfe bak

Flâner

Trainee
Tepki
100
Bang chan’ın her konuda ortaya atılması çok kötü. Bence herkes önyargılarını kaldırıp bir insan olarak bakarsa her şey daha iyi olucak…

Tepki
-194
sitede olaya simdi bir goz gezdirdim alakasiz oldugu halde ortaya bang chan'i atip linclenmesine (?) neden olan kisi bir skz hayrani. ki bunu dumduz yorum yapmis birine saldirgan bir tutum sergileyerek yapmis. yorumlardan gordugum kadariyla da bang chan'a saldirilmamis. olayin ive hayranlariyla bir alakasi yok yani.
Konu başlığı ney ben okumadım

Tepki
-194
o haberde skzin linçlendiği falan yok bahsi geçen haber başlığını bile bilmiyosun bi stay konuyu bangchana getirdi gidip okursan görürsün zaten
İyi yapmış sizin yüzünüzden çocuk yayın açamıyo eğilme eğilme dediniz sonra burda eğilmek saygıyı ifade eder diyosunuz ne komikkk 🤗

Tepki
-194
Öf sen de burada ses çıkarılması gereken olaylara ses çıkarmayıp kendi hâlinde gruba takmışsın kafayı sonra kadın düşmanı diye lanse edilince ağlıyorsun senin yaptığına ne deniyor şimdi? Durduk yere kötülemişsin yine grubu
Çünkü kötü 💁🏻‍♀️
sana nötrüm demiştim dimi gruba şu an hiç sevmiyorum ☺️

Tepki
-194
alakasız bi başlıkta konuyu bangchanın yaptığı hataya çekip tepki görünce ama skz yine linçleniyo diyerek iftira atmazsak sevinirim
Canım bak eğilmek ne ya bu devirde eğilmek mi kaldı dediniz chan olayında şimdi de eğilmek saygı ifade eder deyince sinirleniyo insan napalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...