Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Suho Asia Artist Awards Ödül Töreninde + 2 Ödül Kazandı

Ü

Üye silindi 303

bugun AAA vardı iki odulle kapattık. asırı guzel oldu, gec de olsa degerinin bilinmeye baslaması cok guzel🥹. 2024 suho'sunun ayak sesleri🔥

konusması da cok guzeldi, guzel yerlere degindi. iyi ki varsın be adam

"Çok fazla güzel şeyler oldu ama tabii ki kötü, hayal kırıklığına uğratan, haksız ve adaletsiz durumlar da oldu. Hayat böyledir. Her zaman sadece iyi ya da sadece kötü şeyler olmaz."
bundan bahsetmesine cok sevindim. daha cok bahsedin exo, hakkınız.

ahhshhahd hep uyeler mi laf atacak biraz da junmyeon atsın😙

bugunun ganimetleri👌👌 baskalarını degil kendini parlatacak kendi degerinde isler secmeye devam eder umarım. bu konuda yine basa donduk ama toparlayacagız np. 2024 suho'sunu 3626472 gozle bekliyorum💯

Screenshot_20231214_172319_Chrome.jpg

torendeki bir hayran yazmıs🥹🥹🥹
Screenshot_20231214_183559_Chrome.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Tepki
1,364
bugun AAA vardı iki odulle kapattık. asırı guzel oldu, gec de olsa degerinin bilinmeye baslaması cok guzel🥹. 2024 suho'sunun ayak sesleri🔥

konusması da cok guzeldi, guzel yerlere degindi. iyi ki varsın be adam

bundan bahsetmesine cok sevindim. daha cok bahsedin exo, hakkınız.

ahhshhahd hep uyeler mi laf atacak biraz da junmyeon atsın😙

bugunun ganimetleri👌👌 baskalarını degil kendini parlatacak kendi degerinde isler secmeye devam eder umarım. bu konuda yine basa donduk ama toparlayacagız np. 2024 suho'sunu 3626472 gozle bekliyorum💯

Ekli dosyayı görüntüle 19748

torendeki bir hayran yazmıs🥹🥹🥹
Ekli dosyayı görüntüle 19752
EXO'nun sadece Kpop ile ilgilenmeyip dizi, film, variety, müzikal sektörlerine de el atması çok hoşuma gidiyor. Ben zaten Kore batağına diziler yüzünden bulaştım. O yüzden bu sektörde de aktif üyeleri olan bir grubu stanlamam çok sürpriz değildi. (Biasımın Kyungsoo olması da bu yüzden zaten.) Suho'nun bu seneki dizisi konu olarak iyiydi. Suho da oyunculuğunu çok geliştirmişti. Şaşırmıştım hatta izlerken. Bu yüzden ödül almasına çok sevindim. Konuşmasında üyelerden ve EXOL'den bahsetmesi de çok güzeldi. Umarım güzel projelerde yer alır ve bir çok ödülün sahibi olur. Çok ütopik ama tüm üyelerden oyunculukla ilgili adımlar bekliyorum.

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
junmyeonum da junmyeonum byt'daki oyunculuğu enfesti ödül almasına cok sevindim konusma sırasında da cok güzel seyler söyledi bir de exol isareti yapması tatlılık komasına soktu beni 😭 cok sirindi bugün bir de first snow challenge'ı da yıl bitmeden yapıcaklarmıs ulan yıl bitti zaten ne zaman yapıcaksınız sunu elinizi cabuk tutun 😭

Tepki
1,364
ahjummam ya kai'nin oyunculugu benim icimde kaldı summer strike'ı bitiriyim gidip tekrar izlicem andante'yi. asker donusu jongini darlayalım lutfen ahdjshadjds
ksoo'nun jcw ile olan isi ne zaman cıkacak ya ,daha net degil sanırım ama ins 2024 ilk yarıya yetisir beklemek zor..
Kai'yi bence de sıkıştırmak lazım. O çocukta oyunculuk kumaşı var. Ama pek o taraflarda gözü yok gibi. Umarım askerden sonra yine bir oyunculuk denemesi yapar.

Tepki
1,364
yıl bitmeden HASDADSADKDSK ya bu exolar cok komik adamlar he. sehun gitmeden birlikte yaparlar umarımm. bu is cok uzadı artık exo😠 ben hala first snow'un #1 olmasını bekliyom da adamlardaki rahatlıga bakar mısın bu liste ve virallik islerini kafada bitirmisler hicbiri umursamıyo asjdhakjdhadsk onlara yapılan onca sajaegiden sonra tabii🙂
Bugün Melon günlük listede 4. sırada First Snow👏. Şarkı kendi işini kendi görüyor. EXO'ya "size ihtiyacım yok" atarı yapıyor resmen 😂😂
Kyungsoo I.DO 20. sırada. İki şarkı da söyleyenden bağımsız listelerde iyi iş çıkarıyor.

Tepki
1,364
ahhhhh ksooo ahh ksoo azıcık promo yapsa su sarkısına sakasız first snow ile yarısır. sirket kurdu yine ortada yok bu exolar niye boylee
İyice salmışlar idollüğü. Özellikle Kyungsoo. Kendini idolden çok aktör olarak görmüyorsa ben de bir şey bilmiyorum. Adam albümleri önümüze atıp atıp ortadan kayboluyor.