Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Suho Mbn'in Yeni Tarihi Draması "the Crown Prince Missing"de Rol Alıcak

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound526471668341783430.jpg

EXO grubunun bir üyesi olan Suho, tarihi dramaya meydan okudu.

Star News'in 22'sinde yaptığı haberin sonucunda Suho, MBN'nin yeni draması "The Crown Prince Gone "da (gecici baslık) yer alacak.

"The Crown Prince Gone", veliaht prensin, veliaht prens olacak bir kadın tarafından patronluk taslanmasıyla gerceklesen romantik komedinin Joseon versiyonunu anlatıyor. Her an hayatlarını riske atmak zorunda kaldıkları kacıs yolculuğunda cicek acan iki genc erkek ve kadın arasındaki romantizm, izleyicilere bahar esintisi yasatacak.
cr.exonewsturkiye

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
suho oyunculuk icin proje seciminde 2/2 gidiyor suan, behind your touch kariyerine cok iyi etki etti guzel rol teklifleri de gelmeye basladı😭 sonunda klise konulardan vazgecti ahshahhs oyunculugu da oncelerine gore cok iyi. boyle devam etmesi dilegiyle😻
@Tubisss suho konusmamızı okumus olmasın shjqjsjq tarihi bi drama geldi hem de prens rollu ve basrol, bu dizi izleniir🔥

bi de behind your touch izleyen var mı kritik yapalım dmajdkaks ya ben bi turlu emin olamıyorum seonwoo'nun baglantısı var evet ama katil degil bence ya. bir de sona geldik diye bolumleri tek tek yayınlamaya basladılar ama benim sabır seviyem en dipte sshahjsa
byt henüz izlemedim ama twitterda sürekli bölümlerden kesitler cıkıyo karsıma gayet gelistirmis kendini bence ve dizinin reytingleri beni cok sasırttı bayaa iyi sonuclar almıs umarım bu dizi de iyi sonuclar alır 💗