Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Taehyung'un Jennie Için Yazdığı Şarkı

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Çok romantik ya yumuş yumuş oldum.V zaten böyle biriydi romantik filmler izlemeyi felan da seviyor hayali baba olmak olan birisi.Jennie cidden şanslı umarım musmutlu bir ilişkileri olur.Jennie'nin You and Me şarkısı da bu şarkıyla paralel sözler içeriyor fanlar paylaşmştı.Hala ilişkilerine inanmayan cosplayciler bilse keşke bunları.

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
asiri tatlilar ve y&m nin sozleriyle cok Uyumlu
Tae hem aydan hem danstan bahsetmis jennie ninde dancing in the moonlight diyeydi sarki sozu
Zaten pariste yuruduler Jennie de sarkinin onceden kaydedildigini soylemisti youtubede ben Taehyungumu yuruyusunden tanirim bu o degil diyenler vardi JSJWJWISJAJWJWN ໒( ♥ ◡ ♥ )७ℒℴѵℯ*¨*• ♡

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Kanka keske yayına dikkatle sonuna kadar baksaydın en azından şarkı yıllar önce kaydedilmiş ama yayımlanmamıştı neyse zaten konu çoktan kapandı
Yayın izlemeyi sevmediğimden yayını izlemedim.Ne kadar yıl önce yazdığını bilemiyorum bu yüzden.İpuçlarından yola çıkarak paylaştım yazıyı.

Only army tayfa ilişkiye tae söylemeden inanmam diyordu bu yüzden sen de Jennie için yazdım demediği için inanmak zorunda değilsin.

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
tae ve jennie gerçekten çıkıyorlardı bundan bunda hemfikiriz ama her şeyi de sevgili olmalarına bağlamasanız mı ya şarkıyı 3 yıl önce yazmıştı diyenler var jennie fotoğraf paylaşıyor tae ile ilgili tae şarkı yayınlar jennie ile ilgili bunca zamandır hiç ipucu vermemiş çift ayrıldıktan sonra vermez. ayrıca jennie tae ayrılık haberi tae askere gitmeden önce çıktı tae jennie ile ayrılacağını daha en baştan biliyor muydu

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
tae ve jennie gerçekten çıkıyorlardı bundan bunda hemfikiriz ama her şeyi de sevgili olmalarına bağlamasanız mı ya şarkıyı 3 yıl önce yazmıştı diyenler var jennie fotoğraf paylaşıyor tae ile ilgili tae şarkı yayınlar jennie ile ilgili bunca zamandır hiç ipucu vermemiş çift ayrıldıktan sonra vermez. ayrıca jennie tae ayrılık haberi tae askere gitmeden önce çıktı tae jennie ile ayrılacağını daha en baştan biliyor muydu
Ne anlattığını çok anlamadım.. anladığım kadarıyla söylemem gereken bu paylaşımı onlar çıkıyorken attığım gerçeği.