Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Takip Ettiğiniz Türk Dizileri?

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
İstemesekte izlemek zorunda kaldığımız zamanlar olabilir dizileri...
Haftanın her günü farklı kanallarda farklı içeriklerle diziler sunulmakta...
Benim takip ettiklerim;
Ömer (Gamze bir yürü git yaşın başın ilerlemiş veletlerle takılıyorsun hakkajaoajaoqkqpq)
Kızılcık Şerbeti (Fatih ve Pembe gıcık oluyorum size...)
Camdaki Kız (Hayri sen "Bey" mi oldun (?))
Tetikçinin Oğlu (Değişik dizi... )
Kanıt (Evet hergün bizimkileri izlemek için daralttığım dizi... )
Söz (Kaçıncı kez izledim inanın hatırlamıyorum 😅)
Aşk-ı Memnu ( Kaosların ve yasakların dizisi iajaoajaoakapa)
7 Numara (Çok sevgili annem ve babam ile keşfettiğim müthiş bir aile dizisi, hergün sofrada açar tekrar tekrar izleriz...)

Şuan aklıma gelen bunlar...
Sizin izlediğiniz diziler neler ve bu diziler hakkında neler düşünüyorsunuz???

Son düzenleme:

Sisi

Trainee
Tepki
414
Ben şahsen türk dizisi izlemeyi bıraktım.Hem bölümler çok uzun oluyor,hem de dizi tutunca uzattıkça uzatıyorlar.Bu arada yorumum yalnız televizyon dizileri üzerine.Çok güzel kaliteli bir dizi olsa bile izlemiyorum,çünki dizi tuttukça haliyle senaryoda sakız gibi uzatılıyor sonda da reytingler düştüğünde final yapılıyor.Mesela, "Mahkum" adında bir dizi vardı her kes çok beğeniyordu,Murat Soner bile övmüşdü diziyi.Ama onuda uzattıkdan sonra çok kötü bir şekilde bitirdiler malesef yazık oldu diziye.

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Ben şahsen türk dizisi izlemeyi bıraktım.Hem bölümler çok uzun oluyor,hem de dizi tutunca uzattıkça uzatıyorlar.Bu arada yorumum yalnız televizyon dizileri üzerine.Çok güzel kaliteli bir dizi olsa bile izlemiyorum,çünki dizi tuttukça haliyle senaryoda sakız gibi uzatılıyor sonda da reytingler düştüğünde final yapılıyor.Mesela, "Mahkum" adında bir dizi vardı her kes çok beğeniyordu,Murat Soner bile övmüşdü diziyi.Ama onuda uzattıkdan sonra çok kötü bir şekilde bitirdiler malesef yazık oldu diziye.
Haklısın ama 7 Numarayı tavsiye ederim ben...

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,973
Ben mafia fln dizileri sevdigim için sadece tetikçinin oğluna bakiyorum.Digaer dizilerde var ama izlemiyorum.Annemler izledikce arada bakiyorum çaresizce.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Abi doğayı gram anlamıyorum ben pembe ile aynı evde yaşasam kanser olurdum (tabi bizimkilerin de onlardan aşağı kalır yanı yok ama ) neyse doğa dün gece bana siniri krizi geçirtti umarım affetmez fatihi

angel

Trainee
Tepki
293
Güncel bir dizi değil ama doktorları izliyorum.

haneull

Fanbase Starter
Tepki
1,166
Benim en uzun baktığım dizi seksenlerdi hala eski bölümleri denk gelse çevirmem izlerim. Onun dışında her diziye söyle bir bakıyorum ama bir kaç bölümden fazla gitmiyor..

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Abi doğayı gram anlamıyorum ben pembe ile aynı evde yaşasam kanser olurdum (tabi bizimkilerin de onlardan aşağı kalır yanı yok ama ) neyse doğa dün gece bana siniri krizi geçirtti umarım affetmez fatihi
Affederse o güçlü imaj yerle bir olur ve sinir krizi geçireceğimiz günler doğar...

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Doğayı asla anlayamıcam ya sadece pembe değil fatih gibi değişken ve ana kuzusu bi karakterle nasıl yaşıyor. Nasıl kıvılcımın kızı ya

Annasavedyou

Trainee
Tepki
10
Ben güncel dizilerden Yargı'yı takip ediyorum. Sürükleyici ve heyecan verici bir dizi. Zaman zaman mantık hataları ve tekrarklara düşse de genel hâlinde senaryosunu, oyunculukları, çekimleri ve dizi müziklerini çok beğeniyorum. Üçüncü sezonunun çekilecek olması dizinin kalitesini düşürür mü diye endişeleniyorum ama yine de heyecanla bekliyorum.

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Ben güncel dizilerden Yargı'yı takip ediyorum. Sürükleyici ve heyecan verici bir dizi. Zaman zaman mantık hataları ve tekrarklara düşse de genel hâlinde senaryosunu, oyunculukları, çekimleri ve dizi müziklerini çok beğeniyorum. Üçüncü sezonunun çekilecek olması dizinin kalitesini düşürür mü diye endişeleniyorum ama yine de heyecanla bekliyorum.
İlk 15 bölümünü soluksuz izlediğim sonrasında bölümlerini kaçırdığım ve biriktigi için izlemediğim dizi 3.sezona girmiş.... Vay beeee janaoajaonaoamaoamaoaka