Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Youtube'da Severek Takip Ettiğiniz Kanallar / İçerik Üreticileri?

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,448
Youtube'daki favori kanallarınız neler?

Ben genelde kazıklı maria, drama pasta, kutsal motor ve melikşah altuntaş'ı izlemeyi seviyorum.

Sticker GIF by Spotify

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ben genelde vlog izlemeyi ya da sessiz asmr tarzı vlog izlemeyi severim.
Buket Sena'nın vloglarını ve genelde de konuşmalarını seviyorum.
Çilem Akar'ın da ingilizce üzerine olanları ve yurt dışına gittiğinde paylaştığı vlogları seviyorum.
Eda Yaman'da komik biri izlerken eğleniyorum.
Sessiz asmr olarak birkaç Koreli kanal var ama isimlerini tam bilmiyorum dkjfhsdf
Türk olarak geçen Külpisisi diye bir kanal keşfettim onu izledim bir süre.
Bunların dışında TepkiKolik'in videolarını izliyorum yemek yerken güzel gidiyor kfld

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,448
Lilo Tv, drama pasta, Çağla Barlas genel olarak bir olay olduğunda bunlardan dinliyorum.
Bu üçlü sağolsun dönen hiçbir dramdan eksik bırakmıyorlar bizi 😅
Sticker GIF by Spotify

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çilem Akar'ın da ingilizce üzerine olanları ve yurt dışına gittiğinde paylaştığı vlogları seviyorum.
Sessiz asmr olarak birkaç Koreli kanal var ama isimlerini tam bilmiyorum dkjfhsdf
Bunların dışında TepkiKolik'in videolarını izliyorum yemek yerken güzel gidiyor kfld
Eda Yaman'ı izlerken ben de çok eğleniyorum.
Sticker GIF by Spotify

kazıklı marıaa
Favorimdir kendisi valla her içeriğini tüketiyorum
Sticker GIF by Spotify

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,448
Videolarını sabırsızlıkla beklediğim kanallar kazıklı maria,lilo tv ve yan kanalı(o kanalda daha fazla hayatın içinden konuşuyor),Portal(Türkiye'deki en iyi felsefe içeriği yapan kanallardan,dilozof,sezin karameşe,barış zorba,nurdisina
Lilo Tv'nin yan kanalını ben de takip ediyorum farklı konuları tartışıyor mesela olgunlaşmamış ebeveynlerin yetişkin çocukları kitabıni incelediği videoyu çok beğenmiştim.

Sticker GIF by Spotify

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
hugola, eda okumuş ve yaman, nurdisina, murat soner bazen sezin karameşe, barış özcan, tepkikolik, drama pasta gibi kanallara ilgimi çeken başlıklar olursa bakıyorum

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,874
Youtube da video izlemeyi öyle çok sevmiyorum. Ama arada bakıyorum sadece. Düzenli olarak takip ettiğim kanallar: ReacttotheK ve literat. ReacttotheK, klasik müzik sanatçıları, kpop müziklerini yorumluyorlar. Genelde merak ettiğim müziklere çektiklerinde izliyorum. Literat da yine tepki videosu kanalı ama uzmanlar, kendi uzmanlık alanlarıyla ilgili şeyleri izliyorlar ya da yorumluyorlar. Arada açıp izliyorum videolarını güzel oluyor. Bir de son zamanlarda pek keyif vermese de Murat sonerin her yayınladığı videosunu izliyorum genelde.

mizore

Trainee
Tepki
226
Işıl Işık
Sezgi Aksu
İlkay Alpgiray/ Asiye Alpgiray
( Bu üçünü bilen psikolojimi sorgulamasın, bağımlılık yapıyor .d)
Ruhi Çenet
Kekmundo
Andrew Foy
Mackenzie Johnson
Z-Axis Dance Crew (kpop dance cover yapıyorlar, inanılmaz iyi bir ekip. Svtnn Super ve Bts Run Bts'i aşırı iyi coverlamışlar)

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,108
nurdisina
eleştirel parodi
murat soner
surthany hejeij(isminden emin değilim ama)
sadece enes diye bir kanalı da takip ederdim onunda içerikleri güzeldi

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
464
Eda Okumuş
Kesinlikle kattığı bir şey yok ama izlemek çok hoşuma gidiyor nedensizce

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
Kayzer,Noluya ya?,sadece enes,beyaz kurt,charmquell,kazıklı maria,ruhi çenet,çilem akar,murat soner,evrim ağacı,tasarımcı dayı falan

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Murat Soner, Kazıklı Maria (bazen beni yoruyo), Aslı Afşaroğlu (hayata bakış açısını çok seviyorum), Plan D ve nekoniwa (yaşadığı hayat çok huzurlu çok özeniyorum)
Lisa GIF by 2022 MTV Video Music Awards

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Youtube'daki favori kanallarınız neler?

Ben genelde kazıklı maria, drama pasta, kutsal motor ve melikşah altuntaş'ı izlemeyi seviyorum.

Sticker GIF by Spotify
kazıklı maria,drama pasta ve kutsal motor takip eden biri var allahım ruh eşimi mi buldum yoksa knflfwflqwjf

eda yaman ınfluencer olmadan önce daha komik ve samimiyidi ya.Özellikle ailesinin evinde yaşadığı dönemler zirvesiydi.Kendi ailemi izliyor gibiydim

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
Ben sadece Kazikli Maria ve Başak Kablani izliyorum ya diğerleri eskisi kadar sarmıyor artık.

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Daha kültürel,sanat kafasında bir kanal var FluTv çok seviyorum bu kanalı.Alanında uzman konukları çağırıyorlar sunucu özellikle sıkıcı olmasın diye komik dorular soruyor Emrah Sefa Gürkan'nın olduğu Tarih bölümleri,Nevzat Aydın'ın olduğu Edebiyat bölümleri çok güzeldi.Artık bu iki isimle vidyo yapmıyor ama Gastronomi,Ekonomi ve Müzik bölümleri de güzel hala izlenicek içerikler sunuyor.
Tarih ve araştırma kanalı olarak Engin Deniz,Emrah S.G.'nın kendi kanalı omnibius güzel,yine flutv kanalı formatında Literat kanalı var işin uzmanlarını çağırıp seri katilleri,çeşitli kahve zincirlerini felan yorumluyorlar.
Eğlence kanalı olarak Noluyo Ya,Dr.Aydın,Kazıklı Maria,Drama Pasta,felsefe kanalı olarak Pelin Dilara Çolak ve Portal,Kitap kanalı olarak Alıntılarla Yaşıyorum,Popüler kültür ve moda kanalı olarak Mina Lee,sinema ve TV kanalı olarak kutsal motor,filme gitmeden önce,The Take,bilim kanalı olarak bebar bilim,evrim ağacı,barış özcan baya önerdim hazır yazda gelmişken izleyecek içerik arayanlar tavsiye alsın diye.Vaktimin çoğunu youtube izleyerek geçiriyorum sonunda bir işe yaradığı için mutluyum.

Youtube da video izlemeyi öyle çok sevmiyorum. Ama arada bakıyorum sadece. Düzenli olarak takip ettiğim kanallar: ReacttotheK ve literat. ReacttotheK, klasik müzik sanatçıları, kpop müziklerini yorumluyorlar. Genelde merak ettiğim müziklere çektiklerinde izliyorum. Literat da yine tepki videosu kanalı ama uzmanlar, kendi uzmanlık alanlarıyla ilgili şeyleri izliyorlar ya da yorumluyorlar. Arada açıp izliyorum videolarını güzel oluyor. Bir de son zamanlarda pek keyif vermese de Murat sonerin her yayınladığı videosunu izliyorum genelde.
Murat Soner hakkında söylemek istediğim çok şey var ama linç yemek istemiyorum.Bazı dizileri sırf eleştirmek için eleştiriyor ve onu izleyen kitle her dediğine inandığı için sorgulamıyor.Özellikle aşk-ı memnu ve mezarlık dizilerine yaptığı eleştirilerin altı boştu.

Tepki
1,362
Murat Soner, Drama Pasta, Kazıklı Maria(B.k gibi book serisi), Çağlar Barlas, Can Sungur (6 altı serisi), Aşkım İrem Aktulga, Akademiklink, Barış Özcan, Evrim Ağacı, Açık Beyin, Hamzy, Bokyoung ...
Daha var da, bunlar en sevdiklerim. Bazı spoti listeleri kadar karışık ve alakasız 😬😂

Daha kültürel,sanat kafasında bir kanal var FluTv çok seviyorum bu kanalı.Alanında uzman konukları çağırıyorlar sunucu özellikle sıkıcı olmasın diye komik dorular soruyor Emrah Sefa Gürkan'nın olduğu Tarih bölümleri,Nevzat Aydın'ın olduğu Edebiyat bölümleri çok güzeldi.Artık bu iki isimle vidyo yapmıyor ama Gastronomi,Ekonomi ve Müzik bölümleri de güzel hala izlenicek içerikler sunuyor.
Tarih ve araştırma kanalı olarak Engin Deniz,Emrah S.G.'nın kendi kanalı omnibius güzel,yine flutv kanalı formatında Literat kanalı var işin uzmanlarını çağırıp seri katilleri,çeşitli kahve zincirlerini felan yorumluyorlar.
Eğlence kanalı olarak Noluyo Ya,Dr.Aydın,Kazıklı Maria,Drama Pasta,felsefe kanalı olarak Pelin Dilara Çolak ve Portal,Kitap kanalı olarak Alıntılarla Yaşıyorum,Popüler kültür ve moda kanalı olarak Mina Lee,sinema ve TV kanalı olarak kutsal motor,filme gitmeden önce,The Take,bilim kanalı olarak bebar bilim,evrim ağacı,barış özcan baya önerdim hazır yazda gelmişken izleyecek içerik arayanlar tavsiye alsın diye.Vaktimin çoğunu youtube izleyerek geçiriyorum sonunda bir işe yaradığı için mutluyum.

Murat Soner hakkında söylemek istediğim çok şey var ama linç yemek istemiyorum.Bazı dizileri sırf eleştirmek için eleştiriyor ve onu izleyen kitle her dediğine inandığı için sorgulamıyor.Özellikle aşk-ı memnu ve mezarlık dizilerine yaptığı eleştirilerin altı boştu.
Çoğu eleştirisine hak versem de bazı eleştirilerini zoraki buluyorum. Kitlem bundan hoşlanıyor kafasıyla bazı yapımlarda zorla açık arıyor ve çok mantıksız yerden vuruyor. Mesela Dark dizisine yaptığı eleştiriler çok sığdı. Bana alan fikri hiç anlamadığını düşündürttü. Böyle birkaç dizi eleştirisinde yine aynı şeyi düşündüm ama hangileriydi şu an hatırlamıyorum.

Son düzenleme: