Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Tanrı Size Bir Şans Daha Verse?

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Konu Sahibi
fosforlucevriye

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Geç kalınmışlık hissi. Bazı şeyleri zamanında daha kolay elde edebilecek iken şimdi zorluğunu yaşamak biraz depresif yapıyo. Ama çıtır olduğumu düşünmen çok mutlu etti beni djjdjd ay aklıma cips geldi 🤧
Bu mesaj suç niteliğinde çünkü canım cips çekti 😭 😭 geç kalınmışlık konusuna gelirsem bunda benim de net ve yapıcı düşüncelerim yok şu an ve üzerine çalıştığım bir şey, ben genellikle öyle hissedince çevremden benzer durumlar yaşamış insanlara bakıyorum, ki bu konuda şanslıyım diyebilirim. Kuzenim 22 yaşında panik atağa yakalandı ve okulunu bırakmak zorunda kaldı, yaklaşık 26 yaşına kadar sadece sağlığına odaklandı ve sonrasında eğitim hayatına geri döndü, tekrar sınava hazırlandı falan. Şu an 30'lu yaşlarında. evli ve çocuklu ve çoğu arkadaşından sonra hayata atıldı, her anlamda, ama çoğundan iyi standartlara sahip şu an. Bunu sık sık kendime hatırlatıp herkesin zamanının farklı olabileceğini söylüyorum kendime. Bilmem işe yarar mı ama belki daha iyi hissettirir ya da ilham olur diye anlatayım dedim.

Konu Sahibi
fosforlucevriye

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Cips çok pahalı 🥹 bu yüzden canınız çekiyorsa aklınıza fiyatı gelsin aklınıza.
Çevreye bakıp bişeyleri geç de olsa başarmış insanları görmek bana da iyi geliyor yılmadım mücadele etmeleri ilham verici oluyo. Şuan bu süreçte yanımda olan arkadaşlarım var açıkçası çok yardımcı oluyorlar bana eskiye nazaran daha çok olumlu bakıyorum. Benim de sınıfımda 30 yaşında arkadaşım vardı ve benden büyük olmasına rağmen enerjisi ve azmi beni umutlandırıyordu. Umarım benim de zamanım biran önce gelir.
zamanın geldiğini hissettiğinde bizimle de paylaşmayı unutma he, birimizin başarısı hepimizin gururu

Konu Sahibi
fosforlucevriye

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Ay kız ne güzel söyledin öyle vjoavojavjosjo ben bunu her gün okuyup ders çalışmaz mıyım şimdi?????
lisedeki edebiyat hocamın psikolojik problemleri olduğunu düşünsem de bana fikren böyle katkıları oldu, ben bekliyorum hepiniz çalışın gelin yanıma alemlere akıcaz birlikte ben bi mommy olarak sizi coşturucam ankarada

Konu Sahibi
fosforlucevriye

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
onun bana olan duygularını🚬🚬 şaka şaka maddiyat durumumu ailemi fiziksel özelliklerimi falan değiştirirdim kendime yetenekler seçer ıq mu da 500 yapardım çünkü neden olmasın
mizah anlayışını aynen saklamayı unutma ama bir ikon kolay yetişmiyor çkshuçkgsçyfdxvıçudsgıdg

karinaa

Trainee
Tepki
237
çok güzel soru. şöyle bir düşündüm de arkadaşlıklarla ilgili sanırım bir şey değiştirmezdim çünkü hayatıma giren de çıkan da her bir insanın bir sebepten girip çıktığını düşünüyorum kadersel bence ve bazı arkadaşlıkların yerine daha iyileri de çıkıyor bu çok sıkıntı bir mevzu değil. ailemi de seviyorum ama tabii ki şans verilse daha farklı bir coğrafyada doğmak isterdim kesinlikle ya da daha varlıklı ama bu benim değiştirebileceğim bir şeymiş gibi de gelmedi. sanırım okul/üniversite hakkında belki daha sağlam tercihler yapabilirdim çünkü hayatımın 2 dönüm noktası da bu gittiğim yerler oldu. ama kesin olarak cevabım sanırım hayatı daha dolu yaşamak. yani doğumumdan bu yana yaşanması gereken her bir tecrübeyi yaşamak isterdim hayatı inişleriyle çıkışlarıyla belki mesela hiç lise aşkım (karşılıklı shdıuwhs) olmayacak bu çok üzücü :(( bazı şeyler yaşında güzel o yüzden ya kendi aklımla ya da bir büyüğümün büyürken yapılması gereken her şeyi yapmak isterdim en basit haliyle hiç yapmadım değil ama yapamadıklarım çok :(