Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yakın Arkadaşım Dogum Gununde Ona Not Verdigim Icin Benimle Konusmuyor

bahar

Trainee
Tepki
2
Arkadasimin bugun doğum gunuydu. Ve ben de ona bir mektubun icinde notlar verdim anlamli olur diye. O ise verir vermez tamam hadi bay yarın görüşürüz falan demeye basladi daha sonrasinda seslendigimde duymamazliktan geldi. Neden böyle yapti anlamadim 2 3 gün oncesinde bana hediye alma istemiyorum demişti. Ve bunu defalarca söyledi. Ben de almadım ama mektubun icine notlar yazip ona verdim. Mektubu yaparken cok özenmiştim. Ama o boyle yapinca gerçekten cok kirildim. Normalde her akşam mutlaka bana yazardı. Mektubu verdigimden beri yazmıyor. Ve başka arkadaslariyla story atmaya başladı. Normalde atmazdı. Mektubu verdigim zaman da aksam sana mektubu okuyup yazcam demisti ama yazmadi. Okudugunu bile dusunmuyorum. Mektuba da kotu bisey yazmadim. Dogum gunun kutlu olsun iyi ki senle arkadasiz gibi seyler yazmistim. Lutfen ne yapmam gerektigini soyleyinn

layley

Trainee
Tepki
437
Çok kısa bir cevabı var aslında: haketmemiş. İlkokulda arkadaşlarımın çizdiği resimler, ortaokulda bana yazdıkları mektuplar, lisemde ders esnasında beş kişi arasında dönen sohbet kağıdı... hepsi ama hepsi bende saklı durur. O kadar değerlidir ki o kağıtlar benim için. Kusura bakma ama arkadaşına inanılmaz gıcık oldum. Bu yapılmaz. Doğum günlerimde ben de asla hediye istemezdim. Ama arkadaşlarım gene bir şeyler yazar çizer verirdi. Hepsine de sımsıkı sarılır, aynı şekilde ben de bir şeyler yazar verirdim.

Arkadaşın şımarmış. Seni nasıl görmemezlikten geliyorsa sen de aynısını yap. Kendi ilacından tattır ona. Bir dahaki sefere hakedene hakkettiği değeri ver. Bu tür kişiler için de üzme kendini.

haneull

Rookie Idol
Tepki
614
Arkadasimin bugun doğum gunuydu. Ve ben de ona bir mektubun icinde notlar verdim anlamli olur diye. O ise verir vermez tamam hadi bay yarın görüşürüz falan demeye basladi daha sonrasinda seslendigimde duymamazliktan geldi. Neden böyle yapti anlamadim 2 3 gün oncesinde bana hediye alma istemiyorum demişti. Ve bunu defalarca söyledi. Ben de almadım ama mektubun icine notlar yazip ona verdim. Mektubu yaparken cok özenmiştim. Ama o boyle yapinca gerçekten cok kirildim. Normalde her akşam mutlaka bana yazardı. Mektubu verdigimden beri yazmıyor. Ve başka arkadaslariyla story atmaya başladı. Normalde atmazdı. Mektubu verdigim zaman da aksam sana mektubu okuyup yazcam demisti ama yazmadi. Okudugunu bile dusunmuyorum. Mektuba da kotu bisey yazmadim. Dogum gunun kutlu olsun iyi ki senle arkadasiz gibi seyler yazmistim. Lutfen ne yapmam gerektigini soyleyinn
Belki bilmediğin farklı bir derdi olabilir eğer sağlam bir arkadaşlığınız varsa hemen kişisel algılama derim🌸 Üzerine konuşursanız ve hediye yüzünden olduğunu hissedersen de o zaman haketmemiş gerçekten..Sen buraya yazacak kadar kendine dert edip ona değer vermişsin. Mektup içinse demek ki maneviyattan anlamayan biri. Kendini yıpratmaya değmez maddiyata dayanan arkadaşlardan da hayır gelmez zaten. Üzme tatlı canını❣

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
968
Sen neden onun peşinden koşasın ki... İşin garip yanı senden hediye talep etmeyip sonradan böyle tavırlara bürünmesi hediye istemediğine göre maddi bir beklenti içerisinde değildir diye düşünüyorum şımarmış diyebilirim yani aynı tavırları sende ona uygula yalnız kaldığı vakit muhakkak seni bulur zaten... Fazla düşünmene gerek yok💞💗

rheailay

Trainee
Tepki
1
Aranızda hiç kavga falan olmadıysa ya da onu incitecek bi şey soylemediysen basitçe gotu kalkmis