Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Hangi User Ile Yakın Vibeı Veriyorum?

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
İkinizde genel anlamda çok pozitifsiniz ve İkinizin de daha duygusal,nahif ve sevecen insanlar olduğunuz düşünüyorum.
Yaa böyle düşünmene çok sevindim inanki mutlu oldum kişiliğimin insanlara böyle yansımasına
KIZZZZZZ AAAAAAAA 😍😍😍😍😍😍😭😭😭😭😭😭😭 BEN DE SENİ ÇOK SEVİYORUM
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Biliyor musun daha ben de kendimi yazacaktım jdmdmdmd
Yaz aşkım yazzz 😍💝😘
@imruveyyy💙 ile kesinlikle. Özelden konuşuyor musunuz bilmiyorum ama konuşursanız, çok fazla paylaşacak şeyiniz olurmuş gibi geldi. BF olmayı düşünün bence. 🤭
Hiç özelden konuşmadık ama neden olmasın pandacım. 🤗😚😊
Yok özelden konuşmuyoruz maalesef 😔 ama olur neden olmasın. Teşekkürler bu arada 🙌🏻
Dimi dimi neden olmasın bence harika olur senin gibi minnoş biri ile konuşmak 🤗💛
benimle 😍😍😍🩷🩷🩷
Tabiki de senle pembe coupleımm 🩷🩷
Çoktan özele geçtiğinizi düşünmüştüm. Birinizden biri adım atsın artık. Herşeyi de ben mi söyleyeyim? 😅
Calm down aşk hemen adım atıyoruz birbirimize 😄
Özür dileriz Panda Hanım daha dikkatli olacağız söz 😭😭😭
Evet Pandaya verdiğimiz sözü tutalım dimi ama ben adımı atıyorum Panda aşkımın istediği gibi
Tabikiside Winx lideri Bloom'um benim.💜
Sen nerelerdeydin panda hanım gözümüz yollarda kaldı🥲

Bu arada @ponywinx bence de @imruveyyy💙 ile aynı vibe veriyosunuz.Ama kimlerle samimi duruyorum demişsin.O zaman gözlemlerime dayanarak @Athena @Hissiz Müziğim ve @augustine derimm
Ha bi de ben yani minnoşun🥺🥰
Samimi durduğum userlarla gerçekten samimi olmam peki.🤭Özellikle de @Hissiz Müziğim ve @augustine ve tabiki de sen minnoşum 🥰