Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Küçükken Yanlış Anladığınız Şeyler

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Yanlış anlaşılan değil de yanlış bilinenler kategorisine giriyor sanırım ama ben trafik canavarı gerçekten var sanıyordum küçükken 😭😭
Haberlerde trafik canavarı yine can aldı falan denilince gerçek bi canavarın şoförleri yediğini falan düşünüyordum ciddi ciddi 😅

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Bizim köyde her evde şahmeran resimi olurdu köyün hemen ilerisinde küçük bir dağ vardı o dağda yaşadığı söylenirdi bende inanmıştım
Şey olmadığına emin miyiz👉👈
Yanlış anlaşılan değil de yanlış bilinenler kategorisine giriyor sanırım ama ben trafik canavarı gerçekten var sanıyordum küçükken 😭😭
Haberlerde trafik canavarı yine can aldı falan denilince gerçek bi canavarın şoförleri yediğini falan düşünüyordum ciddi ciddi 😅
bir dönem ben de gerçek sanmış olabilirim🙄 dnnsksgmdmd Onun kitapları falan vardı okuyordum. Böyle mor bir şeydi.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ezanı Allah söylüyor sanıyordum ve asansörlü binalarda her katta bir tane asansör kabini var sanıyordum. Evlenince otomatik olarak hamile kalınıyor sanıyordum 😭

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Evlenince otomatik olarak hamile kalınıyor sanıyordum 😭
Ben erkeklerin erkek çocuk, kadınların kız çocuk doğurduğunu sanıyordum😭
Kurtlar Vadisi Pusu'yu izlerken Ebru ve Polat yemeğe çıkıyordu. Sonra Ebru'nun hamile olduğu ortaya çıkıyordu. Ben de iki sevgili yemek yiyince kadının hamile kaldığını sanmıştım o zaman. Küçüktüm daha o zamanlar. Sonra bu fikri bizim ailedekilere de söyleyince herkes aynı anda anıra anıra gülmüştü. Ben de neye güldüklerini anlamamıştım tabii😒
Ama bu düşünce bana hep mantıklı geliyordu😭 karınlarında ki yemekler büyüyor ve bebek oluyor 😭

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Çok saçma bir şekilde bizim elektrikler kesilince başka bir evrenin elektriği geliyor sanıyordum. Bizim elektrik gelince de onların elektriği kesiliyor diye üzülüyordum😭

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,091
Bir tane dizide biri küçük bir ilizyon yaptı karşıda ki de nasıl yaptığını sordu o da bunun için 40 takla atman gerek dedi. Ben de gidip... ☹️ 40 takla attım 🤧 en son başımın döndüğünü hatırlıyorum🤦😭
Buna kahkaha attım çok iyi🤣
Bizim köyde her evde şahmeran resimi olurdu köyün hemen ilerisinde küçük bir dağ vardı o dağda yaşadığı söylenirdi bende inanmıştım
Bu Şahmeran'dan ben çok korkuyorum🤧. Eğer yılanlar Şahmeran'ın öldüğünü anlarlarsa Tüm Tarsus'u işgal edecek diyorlardı ve ben de liseyi Tarsus'ta okudum ve oraya çok kez gidip geliyordum o yüzden aşırı korkardım ya aileme de saldırılarsa falan😭. Ve yılanların hepsinden çok korkarım yavruları bile tatlı gelmez bana🤮. Ne kadar uydurma bir şey olsa dahi korkmaya devam edeceğim🥲

Horoz tavuğun üstüne çıkınca onu zorbalıyor zannediyordum. Sonra ayırmaya, kovalamaya çalışıyordum. Özel alanlarını delmişim meğer.
Bunu hâlâ yapmam peki. Üzerlerine ahlak bekçiliği kesildim ansbsnndsöms

Küçükken hangi mesleği seçeceğimizi düşünürken bir tane seçme hakkımız olduğunu sanardım. Eğer değiştirirsek Allah bize çok kızıyor sanardım ve ben çok kez değiştirdiğim için de Allah'tan defalarca kez özür dileyip bir daha yapmayacağım derdim ve yine yapardım. O zamanlar ezan okuduğunda Allah beni uyardığını sanıp hep özür dilerdim. Bu nerden aklıma girmiş bilmiyorum ama kuzenim sayesinde bu düşünceden kurtuldum ve içim o kadar çok rahatlamıştı ki anlatamam 🤧

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Bu arada beslemiyoruz deyince babamın onları kestiği zamanı hatırladım. Babam onları keserken ben oturup avucumu açıp Allah'a "ona iyi bakar mısın?" diye dualar ediyordum. Sonrasında annem onu akşam yemeği yapıp ben de yemiştim.
Biz bayramda inek kesmiştik içinden yavrusu çıkmıştı kuzenlerimizle gidip gömmüştük. Sonraki gün gömdüğümüz yere baktık yoktu kuzenlerim de(büyükler bu arada)yukarı Allah'ın yanına çıkmış dediler. Ben de ciddi topraktan çıkıp yukarı yükselip Allah'ın yanına gitti sanıyordum😭

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Keşke küçüklüğümüzdeki cahilliğimizde kalsaydık 🙁 her şey daha güzeldi
Ben küçükken Allah'a dua ederek annenin hamile kaldığını sanıyordum ama diyordumki içimden müslüman olmayanlar nasıl hamile kalıyor.Çok kurcalamadim ama.Sonra 5.sinifta erkolar herşeyi anlattı zaten👽👽
Aklıma direkt tüm dünyayı Türkiye sanmam geldi 😭
Erkekler bizden üstün sanıyordum çünkü herkes erkek kardeşime babasının soyunu devam ettirecek tarzı şeyler diyordu hatta öğretmenime bile söylemiştim 😭😭😭 babam tek erkek olduğu için ona özel doğum günü yapacakmış diye 😭😭😭
Ataerkil toplumda sıradan bir gün:

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Off en kötüsü benimdir lise de çok saf biriydim sevişmek ne biliyorum ama ısırma ya da iz bırakma olayını bilmiyordum 🤦🤦 teyzem evlendikten sonra bir gün teyzemlere gittik bende ne göreyim teyzemin boynu mor ben tabi bir şok diyorum teyze gel sen benimle odaya teyzemde genç bu arada en büyük ablamla yaşıt o yüzden kız kardeş gibiyiz. Teyzemi odaya sokup diyorum teyze seni eniştem dövdü mü hemen söyle bana korkmana gerek yok falan teyzem de dedi ki yok kızım dolabın dondurucusunun kapağı çarptı ama söylerken elinde fondöten boynuna sürüyor eşarbını boynunu örtecek şekilde takıyor tabii ben inanmadım diyorum kesin olay çıkmasın diye susuyor falan yapıyorum sonra teyzem çıktı odadan bende koşa koşa annemle büyük teyzemin yanına gittim pat diye annneee teyzee, eniştem teyzemi boğuyor galiba dedim onlarda çay içiyordu hepsinin bir yüreği ağzına geldi teyzem dedi kızım ne diyorsun ben anlatıyorum bakın boynu mosmor dayimlara babama haber verelim bu durumu annem bir başladı gülmeye içeri anneannem ablamlar ve küçük teyzem de geldi annem baktı teyzemin boynuna dedi saf kızım morluk dayaktan değil senin yaşının yetmediği şeyle alakalı sonra ben diyorum böyle şey mi olur ya falan en son büyük teyzem dedi kızım hiç mi televizyon da görmüyorsun sen bu ısırık veya gece olan şeyleri dedim yooo o zaman ablam akşam eve gidince anlatırım sana demişti bana o anlatmıştı salak bir daha dayak yiyor diye olay çıkarma diye az kala eniştem benim yüzümden polislik oluyordu ✌️✌️
Tam şuan buna kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyorum fnkdmsmsmke
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim gözüm prezervatifi elinde tutup bu nasıl sakız ya diyen kızlar gördü birde market okula yakın bir marketti okuldaki erkekler şok tabi. Gülmemek için zor durdular. Uff çok kötüydü
İlk defa geçen gün bim de gördüm. uzaktan ne olduğunu anlamaya çalıştım. tam yaklaşacakken dank etti hemen kafamı çevirdim 😭djjrkeke