Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yeni Doğan Bebeğe Hediye

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Selam ballı lokumlarım, ilk defa bir arkadaşım doğum yaptı ve ne hediye alınır bilmiyorum. Bebişimiz erkek ve hepinizden bir maşallah alsak kendisine harika olur. kljsfgldfkg Tabii bir de hediye önerisi. Şimdiden herkese teşekkürler. 💜

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
maşallaaaaaaaaaah
Dog Thank You GIF by MOODMAN

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Sağlıklı ve uzun ömrü olsun bebişin.

Banyo takımları oluyor minicik havlulardan bornozlardan oluşan. Çok şirinler ayrıca bebek için kullanışlı bişey.

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Öncelikle maşallah sağlıklı olur umarım hep bebik, ben daha çok ihtiyaclara yönelik hediye alınmasını daha doğru buluyorum şimdi bebek bezleri bile dünya para olduğu için bebek bezi alıp götürenler de var yt da bir annenin vlogunu izlemiştim gelen arkadaşından hediye olarak koku sızdırmayan çöp kovasından istemiş mesela bebek bezleri için,tabii bu karşınızdaki kişinin maddi durumuna da bağlı güzel bir takım alabilirsin ama ayını büyük almaya dikkat et çünkü bebekler çabuk giyiyor ve 1-2 aylık kıyafet aldığında belki 1 ya da 2 kere giyiyorlar naçizane tavsiyem bu şekilde 🌸
Teşekkür ederiiizzz 💜 Koku sızdırmayan çöp kovası inanılmaz iyi fikirmiş aslında ama bu fikir sayesinde direkt ihtiyacınız olan şeyi alalım diye onlara da sorabileceğimi fark ettim aslında gerçekten çok çok teşekkürler 💜💜 bir de sırf bu sebeple kıyafet almak istemiyordum aslında, annesiyle de babasıyla da çok yakınım o yüzden hem teyze hem hala sayılıyorum bence dlfjşldgfkş böyle uzun süre kullanabileceği bir şey düşünmüştüm ama direkt ihtiyaç olanı almak da çok iyi fikir, nasılsa bebiş şimdi verdiğim hediyeyi benim verdiğimi hatırlamayacak klgfjldkighd

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Maşallah bebişe😍😍😇
Ekli dosyayı görüntüle 11969
Belki böyle zeka geliştirici bir oyuncak alınabilir.
"Kutuda Ahşap Boncuklu Koordinasyon Helezon Oyuncak" diye geçiyormuş.
yaaa çok tatlıymış 🥺🥺 ama 6 günlük bebek için sanki biraz ağır kaçar shfgkdgfjldfkgş yine de çok teşekkür ederim, hiç olmazsa biraz büyüdüğünde alabilirim belki 🥲💜
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sağlıklı ve uzun ömrü olsun bebişin.

Banyo takımları oluyor minicik havlulardan bornozlardan oluşan. Çok şirinler ayrıca bebek için kullanışlı bişey.
aaa banyo takımı da mantıklı.. çok teşekkür ederiz 💜💜

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Tü tü tü tü Maaaşaallah Allah bağışlasın sağlıklı huzurlu uzun ömürlü olsun İnşallah🧿💞
Normalde oyuncak tarzı şeyler önerecektim ama daha çok minnak olduğu için oynayamaz diye düşündüm.Ben olsam şu tarz cicili bicili kıyafet takımlarından alırdım
Ekli dosyayı görüntüle 11970
çok teşekkür ederiizz amin inşallah 💜 ve galiba AĞLAYACAĞIM ŞUNUN ŞİRİNLİĞİNE BAK... HAYIRRR ANNE OLMAK İÇİN ÇOK GENCİM MAHVOLDUM ŞU AN 🥺🥺🥺🥺🥺

Bu arada kıyafet, bu aralıktaki bebişler hemen büyüdüğü için son tercihim arasındaydı aslında ama hemen büyüdüğü için de çok fazla kıyafete ihtiyacı olaxcak aslında... bilemedim :( teşekkür ederim öneri için 💜

3 ay+ yazıyordu bebiş 3 aylık olunca alırsın belki 😍
aaa iyiymiş o zamaann teşekkür ederim tubis balim 💜

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Evet aslında mantıklı.İlk aklıma gelenlerden biri de şu puset,anne kucağı tarzı şeylerdi ama fiyatlarını bilmediğimden pahalı olur diye önermek istemedim
Rica ederim bu arada eminim sen de çok güzel bir anne olursunn🥺🥰
ağlicam şimdi.. teşekkür ederim 🥺 🥺 💜 ve anne kucağı falan aldılar diye biliyorum zaten ve bi tık pahalı olabilir evet, böyle bir şey için arkadaşlarla ortaklaşa hediye de alınabilir gerçi, bi sorayım diğerlerine çooook çok teşekkürler 💜

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Öncelikle maşallah, sağlıkla büyür umarım. Ben de kız bebek için hediye bakıyorum ama benim 3. seferim, 4. bebek de yolda. Önümüzün kış olduğunu düşünürsek kışlık tulum güzel bir hediye olabilir. Bazen annelerin bebeklerine tulum giydirip çıkardıklarını görüyorum da çok sevimli duruyorlar.
amin inşallah çok teşekkür ederiiz 💜 ve sizin bebişlere de allah sağlıklı, mutlu, huzurlu bi hayat nasip etsin inşallah 🥺💜
ya koredeki ayıcık kulaklı kahverengi tüylü bebek tulumlarından bulsak bi tane inanılmaz iyi olurdu aslında lsgfjdşlfg TR'de var mıdır ki? Bayılıyorum böyle hayvan şekilli tulumlara jdfgidgf

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Beşiğe bir ana renklere sahip dönence alabilirsin. Pastel renkler olmasın.

Elbise alırsan başkalarıda alacağı için anlamı yok. Ama dönence alırsan bakınca seni hatırlarlar.
Aaa baya uygun bir hediye aslında, birinci sıraya yazdım teşekkür ederim 🥺🥺

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Rica ederim ve teşekkür ederim 💙 Allah tüm bebeklere sağlıklı ve uzun ömürler versin inşallah 💙 Onlara ben de bayılıyorum ve Korelilerdeki kadar çeşit olmasa da bizde de var, biraz bakınmıştım da öyle gördüm.
Ay öyle bi tulum bakmayı deneyeyim bir de o zaman yeniden çok çok teşekkürler 💜

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
İyi ki doğmuş. Allah sağlıklı, hayırlı, başarılı ömürler nasip etsin. Hemen büyüyeceği ve bir giydiğini bir daha giyemeyeceği için bebeklere kıyafet tarzı şeyler almak biraz geçersiz olabiliyor. Şu dönemde öncelikle bebeğin sonra da anne ve babanın gerek bez gerekse diğer masraflar için maddi şeylere daha ihtiyacı var. Bebek mağazalarından içerisine belli bir miktar para yüklenen ve alışveriş kuponu yerine geçen kartlardan satın alabilirsin. Emin ol çok işlerine yarayacaktır. Çünkü sürekli bir ihtiyaç çıkıyor. Ya da direkt olarak eğer durumun uygunsa altın hediye etmeni tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederizz, amin inşallah. 💜 Altın zaten almayı düşünüyorduk da yanında hediye kuponu çok "maddi" mi durur emin olamadım. Ama ihtiyaçları doğrultusunda rahat rahat kullanmaları için de mantıklı olabilir aslında. En iyisi ihtiyaç durumlarını sorup ona göre hareket etmek ya. Çok teşekkür ederim balkabaklı mineonere-şi. 💜💜

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
ucuz yollu hediye olarak penye battaniye yada müslin örtü/battaniye alabilirsin. evdeyken sürekli üzerlerinde/altlarında oluyo yada bebek arabası ile çıkardıklarında falan çok kullanıyolar.

ama sana asıl eğitici köpek diye bişeyi söylemeye geldim. kendisi toodler dünyasının 1 nolu hipnoz ürünü. 6ay-3 yaş arası diyo ama basınca ses çıkaran şarkı söyleyen vs bi oyuncak olduğu için 3 aylıkken falan başlıyolar mıncırmaya ve bildiğin şu an her evde o var. bu kadar ilgilendikleri bir oyuncak ben daha görmedim:LOL: benim kafamı şişiriyo ama bi de bunun eğitici kitapçık diye bir ürünü var. ikisi inanılmaz meşhur bu bebek dünyasında.

biraz daha üst segment s___baby diye bir markanın kangurusu var. bu da çok kullanılıyor. çok yakın bir arkadaşınsa at_s_y gibi yerden iğnelik gibi altın nazarlık da alabilirsin.

bir de belli sitelerin hediye çekleri var direkt aile ne isterse alabilir.

mutlu, sağlıklı ömürleri olsun❤️

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
ucuz yollu hediye olarak penye battaniye yada müslin örtü/battaniye alabilirsin. evdeyken sürekli üzerlerinde/altlarında oluyo yada bebek arabası ile çıkardıklarında falan çok kullanıyolar.

ama sana asıl eğitici köpek diye bişeyi söylemeye geldim. kendisi toodler dünyasının 1 nolu hipnoz ürünü. 6ay-3 yaş arası diyo ama basınca ses çıkaran şarkı söyleyen vs bi oyuncak olduğu için 3 aylıkken falan başlıyolar mıncırmaya ve bildiğin şu an her evde o var. bu kadar ilgilendikleri bir oyuncak ben daha görmedim:LOL: benim kafamı şişiriyo ama bi de bunun eğitici kitapçık diye bir ürünü var. ikisi inanılmaz meşhur bu bebek dünyasında.

biraz daha üst segment s___baby diye bir markanın kangurusu var. bu da çok kullanılıyor. çok yakın bir arkadaşınsa at_s_y gibi yerden iğnelik gibi altın nazarlık da alabilirsin.

bir de belli sitelerin hediye çekleri var direkt aile ne isterse alabilir.

mutlu, sağlıklı ömürleri olsun❤️
çok çok teşekkür ederiizz altın nazarlık ve köpek fikri de inanılmaz iyiymiş, fiyatına falan bir bakayım da gerçekten iyi olabilir ilerleyen süreçte çok çok teşekkür ederiz cidden 💜 💜

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Selam ballı lokumlarım, ilk defa bir arkadaşım doğum yaptı ve ne hediye alınır bilmiyorum. Bebişimiz erkek ve hepinizden bir maşallah alsak kendisine harika olur. kljsfgldfkg Tabii bir de hediye önerisi. Şimdiden herkese teşekkürler. 💜
Benim konu gelmis. Kardesim 1 sene once dogdu bu yuzden biraz dusuneyim. Yeni bebek çok para götürüyor açıkçası o yüzden bez alman dahi cok iyi bir hediye olur. Onun disinda bebege 5 6 aylik bebe kiyafetleri, yeme önlüğü, emzik, bebe sapkası vs alınabilir. Şahsi tercihim yeme önlüğü ya da şapkası olur😭

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Bence kıyafet alacaksan yenidogan için alma. Aileler ve birçok kişi alacaktır, çocuk hepsini giyemeden büyümüş olacak muhtemelen. Aklıma sadece tavşanlı tulum falan geldi pıtı pıtı gezer xsvsnjskdkks bir de harry potter severseniz slytherin tişörtü goturebilirsin ağaç yaşken eğilir👩🏻‍💻👩🏻‍💻

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Bence kıyafet alacaksan yenidogan için alma. Aileler ve birçok kişi alacaktır, çocuk hepsini giyemeden büyümüş olacak muhtemelen. Aklıma sadece tavşanlı tulum falan geldi pıtı pıtı gezer xsvsnjskdkks bir de harry potter severseniz slytherin tişörtü goturebilirsin ağaç yaşken eğilir👩🏻‍💻👩🏻‍💻
Biraz büyüyünce tulum alıp şimdi de oyuncak ya da ailenin bi ihtiyacını almak gibi bir şeyler düşünüyorum ama HP ürünleri de aşırı mantıklı djfgkldgkl not edilsinnnn çok teşekkür ederiimm 💜

Benim konu gelmis. Kardesim 1 sene once dogdu bu yuzden biraz dusuneyim. Yeni bebek çok para götürüyor açıkçası o yüzden bez alman dahi cok iyi bir hediye olur. Onun disinda bebege 5 6 aylik bebe kiyafetleri, yeme önlüğü, emzik, bebe sapkası vs alınabilir. Şahsi tercihim yeme önlüğü ya da şapkası olur😭
Yaaa maşallah sizin bebişe de, Allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyütsün 🥺 💜 Yeme önlüğü fikrini aşırı tuttum, sorayım da almadılarsa alayım. Arkadaş grubumuza da bir sürü fikir çıktı böylece, teşekkür ederimm 💜