Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Yeni Moderatörünüz Peony

Çevrim İçi Göstergem Açık Olsun İster Misiniz?

• Evet, benim için daha rahat olur.

Kullanılan: 12 31.6%
  • Hayır, önemsediğim bir konu değil. Nasıl rahatsan öyle yapabilirsin.

Kullanılan: 26 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Ü

Üye silindi 123

Herkese merhabalar ben yeni moderatörlerden peony! Daha çok yeniyim ancak yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum. Bu gönderiyi ise artık danışabileceğiniz, yardım isteyebileceğiniz yeni bir kişi olarak var olduğumu belirtmek için yazıyorum. Belki de biraz rozetlerimi göstermek için... Şaka yapıyorum tabii ki! Dediğim gibi henüz çok yeniyim lakin yavaş yavaş işi kapmaya çalışıyorum. Çevrim içi görüntüm kapalı olsa dahi çoğu zaman burada aktiftim. Öyle ki şu anda 15 güne yakın bir aktiflik sürem bulunuyor. Saat olarak siz hesaplayabilirsiniz. Böyle de gelişime destek olan biriyim! Şaka bir yana sizin için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Ayrıca fikrinizi almak istediğim bir konu var. Ben çevrim içi gözükmeyi sevmeyen biriyim. Ancak moderatör olmadan önce bir yetkili ile konuşmak istesem genelde ilk çevrim içi olup olmadığına bakardım. Eğer bu durum sizin için de öyleyse sizin için çevrim dışı özelliğimi kapatabilirim. Moderatör olan birçok arkadaş zaten gün içerisinde çoğu zaman aktif olsalar da bunu bilmeniz pek mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden eğer siz de benim önceden yaptığım gibi yapıyorsanız (yani danışmak istediğiniz kişinin çevrim içi olup olmadığına bakıyorsanız) çevrim içi göstergemi açacağım. Ancak korktuğum diğer bir konu aktif olduğumu bildiğiniz için size geç cevap verdiğimde yanlış düşünmeniz. Müsait olduğum her an size yardım etmeye çalışırım. Ve hemen cevap yazmaya özen gösteririm. Geç cevap veriyorsam büyük ihtimalle farklı bir işle ilgilendiğim içindir. Eğer bu tür şeyleri önemsemeyiz derseniz ben çevrim içi göstergemi açacağım. Bunun için bir anket açtım. Düşüncenizi belirtmeniz beni çok mutlu edecektir.

Dediğim gibi henüz çok yeniyim ama hızlı öğrenmeye çalışıyorum. Yavaş yavaş mekanikleri kaptığım vakit sizlere yardımcı olmaktan zevk duyarım. Bilmediğim veya yetkim dışı bir konuda sizi gerekli kişilere yönlendireceğim ya da sizin adınıza ben danışacağım.

Dilerim bundan sonra beraber güzel vakitler geçirebiliriz. Güzel akşamlar diliyorum, sağlıcakla kalın 💙

Not: Hangi şıkkı seçtiğiniz görünmeyecektir.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Bence moderatörlerin çevrimiçi olup olmadıklarını göstermeleri daha iyi olur.O yüzden evet e bastim.Ama son karar sende tabikide.Bu arada moderatörlugun hayırlı uğurlu olsun çok yakışmış
Çok teşekkür ederim 💙 Ben de size bu yüzden danışmak istedim. Herkesin hangi şıkkı seçtiğini söylemesine gerek yok. Rahat olmayan olur diye gizli yaptım zaten. Tekrardan kutladığın için teşekkür ederim. Dilerim size yardımcı olabilirim 💙

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Herkese merhabalar ben yeni moderatörlerden peony! Daha çok yeniyim ancak yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum. Bu gönderiyi ise artık danışabileceğiniz, yardım isteyebileceğiniz yeni bir kişi olarak var olduğumu belirtmek için yazıyorum. Belki de biraz rozetlerimi göstermek için... Şaka yapıyorum tabii ki! Dediğim gibi henüz çok yeniyim lakin yavaş yavaş işi kapmaya çalışıyorum. Çevrim içi görüntüm kapalı olsa dahi çoğu zaman burada aktiftim. Öyle ki şu anda 15 güne yakın bir aktiflik sürem bulunuyor. Saat olarak siz hesaplayabilirsiniz. Böyle de gelişime destek olan biriyim! Şaka bir yana sizin için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Ayrıca fikrinizi almak istediğim bir konu var. Ben çevrim içi gözükmeyi sevmeyen biriyim. Ancak moderatör olmadan önce bir yetkili ile konuşmak istesem genelde ilk çevrim içi olup olmadığına bakardım. Eğer bu durum sizin için de öyleyse sizin için çevrim dışı özelliğimi kapatabilirim. Moderatör olan birçok arkadaş zaten gün içerisinde çoğu zaman aktif olsalar da bunu bilmeniz pek mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden eğer siz de benim önceden yaptığım gibi yapıyorsanız (yani danışmak istediğiniz kişinin çevrim içi olup olmadığına bakıyorsanız) çevrim içi göstergemi açacağım. Ancak korktuğum diğer bir konu aktif olduğumu bildiğiniz için size geç cevap verdiğimde yanlış düşünmeniz. Müsait olduğum her an size yardım etmeye çalışırım. Ve hemen cevap yazmaya özen gösteririm. Geç cevap veriyorsam büyük ihtimalle farklı bir işle ilgilendiğim içindir. Eğer bu tür şeyleri önemsemeyiz derseniz ben çevrim içi göstergemi açacağım. Bunun için bir anket açtım. Düşüncenizi belirtmeniz beni çok mutlu edecektir.

Dediğim gibi henüz çok yeniyim ama hızlı öğrenmeye çalışıyorum. Yavaş yavaş mekanikleri kaptığım vakit sizlere yardımcı olmaktan zevk duyarım. Bilmediğim veya yetkim dışı bir konuda sizi gerekli kişilere yönlendireceğim ya da sizin adınıza ben danışacağım.

Dilerim bundan sonra beraber güzel vakitler geçirebiliriz. Güzel akşamlar diliyorum, sağlıcakla kalın 💙

Alakasız ama sana kurbanke

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Yanlış anlama da neden sensin?

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Yanlış anlama da neden sensin?
Hemen cevaplayayım. Ben de geçen gün aniden fark ettim. Çünkü aniden gerçekleşti. Konumda cevap yazarken bir anda anonim yazma seçeneği açıldığı için başta sadece mesaj sınırını geçtim sanmıştım sonraysa moderatör olduğumu anladım. Ben de senin gibi sordum yönetici arkadaşlara. Ve onlardan tarafsız olduğumu düşündükleri için atandığımı öğrendim. Sebebi bu yani. Umarım açıklayıcı olmuştur. Merak eden başkaları da varsa buradan cevaplamış olayım.

Edit: Hakkımdaki güzel düşünceleri için yetkili arkadaşlara buradan bir kez daha teşekkür ediyorum 💙

Moderatörün son düzenlenenleri:

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Hemen cevaplayayım. Ben de geçen gün aniden fark ettim. Çünkü aniden gerçekleşti. Konumda cevap yazarken bir anda anonim yazma seçeneği açıldığı için başta sadece mesaj sınırını geçtim sanmıştım sonraysa moderatör olduğumu anladım. Ben de senin gibi sordum yönetici arkadaşlara. Ve onlardan tarafsız olduğumu düşündükleri için atandığımı öğrendim. Sebebi bu yani. Umarım açıklayıcı olmuştur. Merak eden başkaları da varsa buradan cevaplamış olayım.

Edit: Hakkımdaki güzel düşünceleri için yetkili arkadaşlara buradan bir kez daha teşekkür ediyorum 💙

Yetkililer yorumları görüyorlar sonuçta o yüzden öyle düşünüyorlarsa öyledir. Umarım bu görev sana ağır gelip Real yaşamından koparmaz canım benim ve düzgünce açıkladığın için de teşekkür ederim merak ettiğim sorunun cevabını aldım. Son olarak tebrik ediyorum seni tatlışım 💖😊

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Moder

Moderator olmana cok sevindim hayirli olsun :)

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Görevinde başarılar dilerimmm profiline moderatör yazısı çok yakışmış:love:
Teşekkür ederim 💙

Bundan sonra kutlayacak her arkadaşa da teşekkür ederim 💙 Tetikleyici içerikler hakkında bir konu açtığım için aşağı düşmemesi adına pek fazla yanıt atmayacağım. Okumadıysanız siz de kontrol edin lütfen. Sağlıcakla kalın 💙

Hinata

Trainee
Tepki
37
Bence herkesin açık olmalı, diğer türlü forumda kim var kim yok belli olmuyor.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Bence herkesin açık olmalı, diğer türlü forumda kim var kim yok belli olmuyor.
Daha önce bu özellik hakkında bir anket yapılmıştı diye hatırlıyorum. Sonucunda da özelliğin kalmasında karar kılınmış olunacak ki kullanan birçok kişi var. Demokrasi anlayacağın. Belki ileriki zamanlarda yine talep gelirse forum halkının düşüncesine sunulabilir. Ama dediğim gibi Uranyum önceden bunun anketini yapmıştı diye hatırlıyorum.