Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yeni Türk Kız Grubu: Karma

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
uzunnn aradan sonra Türkiye'de bir kız grubu çıkış yaptı. kızlar güzel ve havalı oldukları için hemen dikkatimi çektiler LKDSFŞSDKFŞSŞSFKŞSKDFS
çıkış şarkıları bu:

ay ben bayıldım kızlara. şarkıya ölüp bitmedim ama çıkış şarkıları için hiç fena değil. şarkıdan çok grup olmaları ve cıvıl cıvıl bi vibeları olması, kpop tadında olmaları benim hoşuma gitti açıkçası. ilerleyen zamanlarda bir de dansa ağırlık verseler çok daha iyi olur. siz ne düşünüyorsunuuz?
pembeli kız ilerleyen zamanlarda biasım olabilir henüz çok erken seçmek için ama😚

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Şarkı pek benlik değil ama ilerde nasıl ilerleyecekler merak ettim

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Benim beklediğimden iyi ya.Türkiye'de Hepsi sonrası tutan pek grup yok sanki,geleceklerini merak ettim.Birkaç sene önce bir kız grubu daha çıkmıştı böyle sonra pek duymadım ama 😅
ay bu bildiğin hepsi şarkısı amaaa bunları hiç duymamıştım ben

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Ay umarım çok ilerler yorumlsrda kpop özentisi çalıntı falan diyen olmuş ama umarım türk halkı önlerine taş koymaz sesleri güzel bence kızların ilerlerler umarım

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Ay umarım çok ilerler yorumlsrda kpop özentisi çalıntı falan diyen olmuş ama umarım türk halkı önlerine taş koymaz sesleri güzel bence kızların ilerlerler umarım
hiçbir şeyi beğenmeme ve heves kırma timinden nefret ediyorum ya