Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Yeniden Doğsanız Hangi Forum Üyesi Olurdunuz?

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Yaratıcılık şelalesinden bir yudum alın Mimosa ile birlikte

Ben @ask olup sayisalci olmak isterdim bir de @kayısı olup robloxda tartışma sırasında ben avukatım demek isterdim. @augustine in kafası çok eğlenceli gibi o var , @Havuçlu Tarçınlı Kek forum ve blogda en mantıklı yorumları yapan kişi bence onun kafasına da sahip olmak isterdim.Son olarak @andromeda gibi soft bir vibe imin olmasını ve o şekilde yaşamayı isterdim

@kayısı olmak isterdim biri bana laf yaptığında veya bir olay olduğunda sen sus çünkü hukuk bilmiyorsun demek için. @JkunTavşanDişleri de olmak isterdim çekilin ben doktorum hep hayalimdi doktor olmak nasip olmadı bana o yüzden kesinlikle o olmak isterdim
Kahkaha attım şgfjdlgişdfgiş iyi ki varsınız ballı lokumlarım ama ben denedim bu hayatı siz denemeyin dlfgjdklgjdşfgkşlkl

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
ben olabilecegini zannetmiyorum ama istersen benimle olabilirsin 😜
Olur
Acaba hız sınırını aştığı için ceza mı kessek dmdkxöxmmdmdx.
Mimosayı bu kadar çabuk veremeyiz 😅
Ben Augustine e gittim bile
Yo
öncelikle mimosa birilerine ait olacak bir eşya falan değil. mimosa kendi ayakları üzerinde duran, bağımsız, güçlü bir birey ve buna saygı bile duyamayan sen mimosay> asla hak etmiyorsun
Evet slayyy kesinlikle
Hesabıma rastgele girdiğimde birilerinin benden bahsetmesini pek beklememiş oluyorum ismimi görünce bir an şaşırdım o yüzden şvamvsmvsmvdmv teşekkür ederim yorumun için 💞
Blog kısmında senin ismin olunca okumadan bile artilarim blogdaki aklı basinda 10 kişiden birisin