Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Yg Entertainment Baby Monster'ı Eylül'de Çıkarmayı Hedefliyor

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
1689049204-baby-monster-01-1.jpg

YG Entertainment'ın yeni kız grubu Baby Monster, Eylül'deki hedefledikleri çıkışlarına doğru ilerleme katediyorlar. Yapımcı Yang Hyun Suk'un rehberliğinde, çıkış projeleri "hızlı bir şekilde ilerliyor." Koyu hip-hop türüne giren çıkış şarkıları kesinleşti ve grup, çıkışlarının son hazırlık aşamalarına geçti.

Baby Monster'ın çıkış albümünün kalitesini arttırmak için YG, tanınmış yurtdışı yapımcılarını Kore'ye davet etti ve birçok şarkı kampı organize etti.

YG Entertainment, Yang Hyun Suk'un Baby Monster'ın çıkışıyla ilgili verdiği sözü tutuyor ve çıkışın sonbaharda olacağını temin ediyor. Uluslararası hayranların çıkış tarihi ile ilgili büyük bir beklentisinin farkında olan YG, "Hayranların Baby Monster'ın çıkışını sabırsızlıkla beklediğini anlıyoruz ve size temin ediyorum ki çok yakında iyi haberlerle karşınızda olacağız."

Kaynak: Allkpop

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Tamam da tarih vermemiş muhtemelen seneye eylül sndksndk

neyse, bunlara da çıkış yaptırsın sonra hepsi influencer gibi takılsın 2-3 abd altyapılı şarkıyla rekor kırsınlar sonra zaten hiçbir şey görmeyiz.
Milatta bir kız grubu çıkarıyor zaten. Umarım BP'yi boşlamaz. Gerçi kızların kontratlarının süresi doluyor galiba?

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Acaba new jeansi geçecekler mi merak ediyorum. Kore pek ilgi göstermez gibi geliyor bana wony tarzı bir üye yok. Ama yurt dışında tutarlar bence heyecanlandım çok iyi bir şey bekliyorum

Hasbully

Trainee
Tepki
154
YG'nin insanları meraklandırmak için bu kadar geç cb yaptırdığını düşünüyorsunuz ama öyle değil. Mesela diğer ajanslarda iki grubun cb tarihi çakışabiliyor bunun ygde asla olmamasının sebebi az grubu olmasına rağmen çalışan sayısının da çok az olması. 1 grup cb yapacaksa bütün çalışanlar o gruba odaklanıyor. Şu an şirket olarak treasure'a odaklılar çünkü 25 temmuzda cb yapacak. Bu yüzden BP kontrat yenilerse (8 ağustos) onlardan kutlama albümü almamız çok zor çünkü treasure cb tarihi ile çok yakın. Eğer alırsak ya çookkk önce kaydedilmiş ve yaratıcı ekibin çalışmaya başlamış olduğu bir şarkıdır ya da çalışanlar çift mesai çalışmıştır. Eğer alamazsak BP albümü baemonun debutundan çoookk sonraya kalır Ben salak ygnin yerinde olsam şu anda treasurea odaklanmak yerine daha fazla bekletmeden baemona çıkış yaptırırdım çünkü kızların daha çok sevileceği ve daha başarılı olacağı şimdiden belli. YG creative ekibinde çalışan insan sayısını görmek isterseniz direkt 4:02den başlayın

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
YG'nin insanları meraklandırmak için bu kadar geç cb yaptırdığını düşünüyorsunuz ama öyle değil. Mesela diğer ajanslarda iki grubun cb tarihi çakışabiliyor bunun ygde asla olmamasının sebebi az grubu olmasına rağmen çalışan sayısının da çok az olması. 1 grup cb yapacaksa bütün çalışanlar o gruba odaklanıyor. Şu an şirket olarak treasure'a odaklılar çünkü 25 temmuzda cb yapacak. Bu yüzden BP kontrat yenilerse (8 ağustos) onlardan kutlama albümü almamız çok zor çünkü treasure cb tarihi ile çok yakın. Eğer alırsak ya çookkk önce kaydedilmiş ve yaratıcı ekibin çalışmaya başlamış olduğu bir şarkıdır ya da çalışanlar çift mesai çalışmıştır. Eğer alamazsak BP albümü baemonun debutundan çoookk sonraya kalır Ben salak ygnin yerinde olsam şu anda treasurea odaklanmak yerine daha fazla bekletmeden baemona çıkış yaptırırdım çünkü kızların daha çok sevileceği ve daha başarılı olacağı şimdiden belli. YG creative ekibinde çalışan insan sayısını görmek isterseniz direkt 4:02den başlayın

YG'nin bir gruba odaklanıp diğer grupları salma nedeni bu mu yani 🤔 Mantıklı aslında. Her gruba ayrı bir takım vermesi lazım ya. Çulsuz musun YG? @lee so man kankana sor çulsuz muymuş? Azıcık ödünç para ver adama yazık.

Ü

Üye silindi 187

Aynı sezona sanatçılarını koymaması mantıklı ama bunu yapıyorsa işini tam yapsın.Full albüm versin bolca promosyon yapsın diğer türlü yanlış bir strateji.Bu gidişle BP de elinden gidecek zaten.