Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorum Atın Hangi Taylor Albümü Olduğunuzu Söyleyeyim

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Yerimi aldım bekliyorum
loversin sen. lover daha cok ask albumu gibi gorulse de aslinda bundan cooook daha fazlasi. hala kabuk baglamayan yaralarin var ama biraz da iyilestin gibi. iyilesmek icin cok caba sarf ettin bu yuzden kaybetmekten cok korkuyorsyn. onca cabani, emegini ozellikle de sevdiklerini kaybetmek korkulu ruyan senin. ayni zamanda yeni seyler denemeye calisiyorsun mutlulugun bir anlik degil donemlik oldugunu anladin senin lover sarkin death by a thousands cuts

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Benden hangi vibe alıyorsun. Gidip dinleyeyim
midnights kizisin sennn ama sapphire tears on my face sadness become my whole sky turunden. yaralarini mucevherlerle kaplayip hicbir sey olmamis gibi devam ediyorsun hayatina ama buna nazaran da iyilestirdigin cok da yara var mucevherler ise yariyor demek isil isil parliyorsun (cok metafor yapmaya calistim ama komplike oldu anlarsin umarim)

senin sarkilatin youre on your own kid ve bejeweld

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Ben varım diyor been
bir reputation girliee daha ama daha cok intikamci turden. arkadas ihaneti belki? belki de belirli bi ihanet yok ama insanlarin sana verdikleri ya da vermedikleri birtakim seylerden sikayetci gibisin ama bunu belli de etmiyorsun insanlara hep gereginden iyi davraniyorsun ama icindekileri dokebilecegin gunu hayal ediyorsun. adimlarin saglam ama golgen kirilgan gibi

senin rep sarkin delicate

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

beni de söyler misin çok merak ettim 😽
taylor swift yani debutttt. maceraperest biri gibisin. yasadigin yer sehir ailen seni anlamiyor gibi cok daha buyuk bi potansiyelin var ama bulundugun kosullarda harcanoyor gibi ama sen bile bunun farkinda degil gibisin. ayrica ask istiyorsun. daha once hoslandigin birileri olduysa hayir hoslanmadin onlardan hoslanma fikrinden hoslandin. biriyle olmak istiyorsun ama kimsenin seni anlayacagini dusunmuyorsub
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

fearlesss yeni seyler denemek istiyorsun kendi kabuguna sigmiyorsun. bazen sinirden ya da uzuntuden sacma kararlar verebiliyorsun ya da birilerini incitibiliyorsun ama niyetin asla bu degil. arkadaslarina fazlasiyla onem veriyorsun ama karsiligini almiyor gibi hissediyorsunm bazen de gorunmez gibi hissediyordun bagirmak cagirmak istiyorsun. bu yuzdrn insanlar sana cocuksu ya da simarik diyebiliyor ama icten ice duygularin daha komplike fearless sarkin fifteen

Gitmeden hemen once buraya da zipliyim. Cok merak ediyorum ne cikacak.
red girlie. surekli bi melankoli var icinde mutlu oldugun anlarda bile. yatmadan once tum gununu dusunup acaba onu soylemese miydim diye dusunuyorsun. bir seylerin yanlis gittigini biliyorsun ama ayni zamnda o yanlisi seviyorsun. insanlari kaybetme korkun var. bazen paranoya yapiyorsun hatta. bu yuzden dediklerinin her kelimesini inceliyorsun. ayni zamanda dedigin her kelimeyi 927298 defa dusunuyorsun sonrasinda da pisman oluyorsun cunku yanlis anlasildigini dusunuyorsun senin red sarkin sad beautiful tragic

Moderatörün son düzenlenenleri:

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Coffee Shop Cat GIF

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,175
bir reputation girliee daha ama daha cok intikamci turden. arkadas ihaneti belki? belki de belirli bi ihanet yok ama insanlarin sana verdikleri ya da vermedikleri birtakim seylerden sikayetci gibisin ama bunu belli de etmiyorsun insanlara hep gereginden iyi davraniyorsun ama icindekileri dokebilecegin gunu hayal ediyorsun. adimlarin saglam ama golgen kirilgan gibi

senin rep sarkin delicate
Beni tanıdığımdan şüpheleniyorum şu an

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

folkloreeeeee ayy surekli bi depresif hava ama sen de seviyorsun bu havayi. bir zamanlar yeterince denemiyorum diye kendine kiziyordun ama simdi denemiyorsun bile gibi hissediyorsun ama deniyorsun inan bana. tum bu surekce paslandin sondun gibi hissediyorsun. potansiyelini bosa harcamis gibi. her sey icin cok mu gec kaldim diye de dusunuyorsun sanki ama merak etme gec kalmadin toparlanmaya ihtiyacin var senin

folklore sarkilarin this is me trying ve mirrorball

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
folkloreeeeee ayy surekli bi depresif hava ama sen de seviyorsun bu havayi. bir zamanlar yeterince denemiyorum diye kendine kiziyordun ama simdi denemiyorsun bile gibi hissediyorsun ama deniyorsun inan bana. tum bu surekce paslandin sondun gibi hissediyorsun. potansiyelini bosa harcamis gibi. her sey icin cok mu gec kaldim diye de dusunuyorsun sanki ama merak etme gec kalmadin toparlanmaya ihtiyacin var senin

folklore sarkilarin this is me trying ve mirrorball
falcı falan mısın içimde ne tutuyorsam yazmışsın tüm albümü dinlemeye gidiyorum ben teşekkür ederiim

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

lover ama lover versiyonu cidden. cok obem veriyorsun, cok sevgi besliyorsun. sevdiklerin icin her seyi yaparsin ve buna yuk gibi gelmez. tam bi ask kadinisin bana gore ama sadece romantik anlamda degil. icinde uzuntu olsada her seyin icinden bi guzellik cikarip mutlu olmaya calisiyorsun. biraz kendini ihmal ediyormussun gibi. sevdiklerin olmazsa yasayamazsin gibi hissediyorsun ama bundan fazlasisin. kendinden alip baskalarina vermeyi birak artik sen degerlisin. senin lover sarkin cornelia street

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

yetistin ask sen loversin ama anksiyete versiyon xbnxbxnxnxj ayni anda hem kimsenin seni gormedigi bi hayalet gibi hissediyorsun hem de insanlarin icini gordugu acik bi kitap gibi. ama sen bundan daha derinsin. surekli bi seyleri kaybetmekten korkuyorsun ama daha buyuk korkun bi seyleri bulamamak. etrafindaki her kesi dertlerinle siktigini dusunuyorsun fazlalik gibi hisseiyorsun bu yuzden o aski ya da o arkadaslari bulamayacak gibi hissediyorsun. senin lover sarkin the archer

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

evermore biraz kendini kendin yetistirdin gibi hissediyorsun. okuduklarin, izlediklerin, arkadasliklarin vs kisiligini olusturdu gibi bu durumdan hoslaniyorsun ama ayni zamanda kendine ait degilmissin gibi hissediyorsun. birsuru varoluslar krizler ve mental cokusler goruyorum ayayayayay sen tam coney island kizisin

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

bts in fandomundan çıkıcam forum kullanıcılarının fanı olucam nasıl her dediğiniz doğru olabilir????
+ben rep beklemiştim ama söylediğin albüm cuk oturdu gidip dinlicem
ayyyyy teşekkür ederim askkk debut country albumu oldugu icin buyuk ihtimal sana cok farkli gelir begenmezsin ama tam bi genc kizin dunyaya acilma albumu ama mutlaka the outsidei soyleriyle dinle eminim sozlerini seversin

asklarrrrr tesekkur ederim tahminlerimin dogru cikmasi beni cok mutlu etti 😭😭😭 insan sarrafligim ve talor enayiligim yillar sonra bi ise yaradi xjbxmxjxjhxj siz isteyin fal da bakarim xhjzjzjxhjx hadi seviliyorsunuz optummm

Ay saçma bir istek ama bp üyelerinden hangi albüm vibe'i alıyorsun merak ediyorum zamanın olursa yazar mısın
lisada 1989 deliligi ve anksiyetesi var cok belli
rosede red kalp kirikligi var
jisooda evermore melankolikligi
jenniede reputation ozguveni ve ozguvensizligi var xnbxkxbxj

Hatta o kadar nokta atışı ki bu yıl uniye geçtim ve özellikle 2 kişiye ayyyni bahsettiğin gibi hislerim var
demeee o kadar bildim mi yaa ayol ucuncu gozum falan acildi bu aksam galiba znnznzxj bu arada delicate in yanina this is why we cant have nice things i yazmayi unutmusum

Bana da yazar mısın? :(
hmmm 1989 ama anksiyete versiyon nxbxnxnx bircok sey atlattin hicbir sey yok gibi hayatina devam ediyorsun egleniyorsun falan ama arada bi icten ice acitiyor. ama hala yuzlesme degil de kacma evresindesin sen. surekli guvende miyim temizde miyim diye dusunuyorusun ve icindeki bu huzursuz hissin gececegi gun en buyuk hayalin. 1989 satkilarin clean ve out of the woods

falcı falan mısın içimde ne tutuyorsam yazmışsın tüm albümü dinlemeye gidiyorum ben teşekkür ederiim
tahminkerimi begendiysen tjis is me trying ve mirrorballin sozlerine bayilirsin gibi ama tum album harika benden soylemesi

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 197

EN BÜYÜK TAYLOR FANLARINDAN BİRİYİM 7-24 şarkılarını dinliyorum üstelik 4-5 yıldır spotifyda en çok dinlenen sanatçı konumumda kendisi neyse ben hangi vibe

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

EN BÜYÜK TAYLOR FANLARINDAN BİRİYİM 7-24 şarkılarını dinliyorum üstelik 4-5 yıldır spotifyda en çok dinlenen sanatçı konumumda kendisi neyse ben hangi vibe
hii babe stres yaptim simdi znnznx bence rep ve folklore kizisin. im in my villain era diyosun ama aslinda ozguvensizliklerini, guvensizliklerini, yaralarini, uzuntunu vs disariya umrumda degil imaji vererek gizlemeye calisiyorsun. ama ayni zamanda folklore vibei da aliyorum o depresiflik var yani rep senin icin daha cok kacis albumu ama folklore senin kisiligini yansitoyor. kulaklikla forlkore dinlerken aglamis olma ihtimalim cok yuksek (ben this is me trying dinlerken minibuste aglamisti iste boyle bi mental breakdown anim xbnxbxnx)