Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorum Atın Hangi Taylor Albümü Olduğunuzu Söyleyeyim

Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

ayyyyy teşekkür ederim askkk debut country albumu oldugu icin buyuk ihtimal sana cok farkli gelir begenmezsin ama tam bi genc kizin dunyaya acilma albumu ama mutlaka the outsidei soyleriyle dinle eminim sozlerini seversin
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

asklarrrrr tesekkur ederim tahminlerimin dogru cikmasi beni cok mutlu etti 😭😭😭 insan sarrafligim ve talor enayiligim yillar sonra bi ise yaradi xjbxmxjxjhxj siz isteyin fal da bakarim xhjzjzjxhjx hadi seviliyorsunuz optummm

lisada 1989 deliligi ve anksiyetesi var cok belli
rosede red kalp kirikligi var
jisooda evermore melankolikligi
jenniede reputation ozguveni ve ozguvensizligi var xnbxkxbxj

demeee o kadar bildim mi yaa ayol ucuncu gozum falan acildi bu aksam galiba znnznzxj bu arada delicate in yanina this is why we cant have nice things i yazmayi unutmusum

hmmm 1989 ama anksiyete versiyon nxbxnxnx bircok sey atlattin hicbir sey yok gibi hayatina devam ediyorsun egleniyorsun falan ama arada bi icten ice acitiyor. ama hala yuzlesme degil de kacma evresindesin sen. surekli guvende miyim temizde miyim diye dusunuyorusun ve icindeki bu huzursuz hissin gececegi gun en buyuk hayalin. 1989 satkilarin clean ve out of the woods

tahminkerimi begendiysen tjis is me trying ve mirrorballin sozlerine bayilirsin gibi ama tum album harika benden soylemesi
yanni şu anda kariyer değişikliğine gidiyorum bu sözler beni derinden etkilendi teşekkürler

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

evermore. en buyuk cocuk musun bilmiyorum ama en buyuk cocuk vibei veriyorsun. ailenden almak istediğin ama alamagin seyler oldu. bi nevi kendini buyuttun bazen. mukemmeliyetcisin. kendine cok yukelniyorsun. olgun davraniyorsun. cevrendekilere cok iyi davraniyorsun. onlara hep yardim ediyorsun dertlerine ortak olup care uretiyorsun. konusan degil dinkeyensin. ama bir kez olsun isler degissin istiyorsun. sene gece yarilarina kadar dinleyecek kisiyi isitiyorsun. hata yapmak istiyorsun, yere dusmek istiyorsun bunu yaparken korkmak istemiyorsun ne olursa olsun hatalarinda yaninda kalacak biri istiyorsun. birinin onceligi olmak istiyorsun. evermore sarkin tolerate it (mutlaka dinle lutfen ozellikle bridge kisminin sozlerine bayilacaksin)

evett çok güzeller exile özellikle çok hoşuma gitti
kiz sen ciddi ciddi dinliyorsun seni once folklore stan sonra taylor stan yapicaz bxjxjxbjx

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 197

hii babe stres yaptim simdi znnznx bence rep ve folklore kizisin. im in my villain era diyosun ama aslinda ozguvensizliklerini, guvensizliklerini, yaralarini, uzuntunu vs disariya umrumda degil imaji vererek gizlemeye calisiyorsun. ama ayni zamanda folklore vibei da aliyorum o depresiflik var yani rep senin icin daha cok kacis albumu ama folklore senin kisiligini yansitoyor. kulaklikla forlkore dinlerken aglamis olma ihtimalim cok yuksek (ben this is me trying dinlerken minibuste aglamisti iste boyle bi mental breakdown anim xbnxbxnx)
oha aşkım nesin sen tam uydu hepsi çok teşekkürlerr💖💖 ikimiz de tay fanı olduğuna göre bff olabiliriz

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 197

ayayayayay best friends forever cidden
1989 ve repin ts versiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum senin var mı beklediğin

sen kimsin ve beni nerden taniyorsun 🫵

ama bir sey diyim mi oha bu kadar nokta atisi olamazdi evet en buyuk cocuk benim NASIL BILDIN oha yani gozlerim doldu bu arada okurken bir de fav iki taylor albumumden birini yazman?? yuh cidden sen basla bu fal isine
augustine yakında fbi aç kapıyı diyecek gibisin

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

sen kimsin ve beni nerden taniyorsun 🫵

ama bir sey diyim mi oha bu kadar nokta atisi olamazdi evet en buyuk cocuk benim NASIL BILDIN oha yani gozlerim doldu bu arada okurken bir de fav iki taylor albumumden birini yazman?? yuh cidden sen basla bu fal isine
ahahahaha bu gece ucuncu gozum acildi bence tum tahminlerim tutmus baska aciklamasi yok. ouyy askim gozlerin dolmasin lutfen kiyamam 😭😭😭 evermkrw uzumlu kekim bu arada seven iki uc kisi variz

1989 ve repin ts versiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum senin var mı beklediğin

augustine yakında fbi aç kapıyı diyecek gibisin
ikinci yorum xgjxbxjxbxkxj bakin bu kadar ovmeyin beni parayla medyumcu olcam yoksa bxnxbxjbx

bir de ask ben red stanim red tv bu hatta en sevdigim sey xbxnbxxb ama speak now tv icin icim icime sigmiyor last kissi duymak icin sabirsizlaniyorum

Ergenliğinin ilk zamanlarında sadece Taylor dinlemiş biri olarak bahtıma ne çıkacak merak ettim
red ama ne b*k oldugunu biliyordum versiyon? kotu oldugunu, yanlis oldugunu biliyordun ama ozellikle kotu yanlis oldugu icin sevdin, yaptin (sadece romantik degil her anlamda) ayni zamanda yanlis anlasildigini dusunuyorsun bu yuzden gereksiz anlarda fazla aciklama yaparken buluyorsun kendini. birinin seni dinlemwsine ihtiyacin var gibi icini dokmek istiyorsun. cok pismanliklarin var ama cok yorgunsun. ergenliginde punk sarkilari dinleyip yataginda ziplamis olman ihtimali de var xnbxjxhxj red sarkin i almost do

Moderatörün son düzenlenenleri:

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Benden hangi albümün vibeını alıyorsan onu dinleyeceğimmm

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
midnights kizisin sennn ama sapphire tears on my face sadness become my whole sky turunden. yaralarini mucevherlerle kaplayip hicbir sey olmamis gibi devam ediyorsun hayatina ama buna nazaran da iyilestirdigin cok da yara var mucevherler ise yariyor demek isil isil parliyorsun (cok metafor yapmaya calistim ama komplike oldu anlarsin umarim)

senin sarkilatin youre on your own kid ve bejeweld
Teşekkür ederim 🤍

Youre on your own kid dinlemedim ama bejeweld çok severek dinlediğim bi şarkı 💚

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Eğer geç kalmadıysam ben de bi dal Taylor albümü alabilir miyim? 🥲

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Eğer geç kalmadıysam ben de bi dal Taylor albümü alabilir miyim? 🥲
1989 ama eglenmek isteyen turden. kendini bulundugun yere hapsolmus gibi hissediyorsun. farkli yerler insanlar gormek istiyorsun gibi. net yurtdisi hayalin var bence. genelde eglenceli ama sakin biri oldun ama bazen bunun disina cikmak istiyorsun. delirircesine eglenmek istiyorsun. hayatinda bi kez olsun dogru yanlis dusunmeden kimseyi takmadan vakit gecirmek istiyorsun. senin 1989 sarkin wildest dream

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
1989 ama eglenmek isteyen turden. kendini bulundugun yere hapsolmus gibi hissediyorsun. farkli yerler insanlar gormek istiyorsun gibi. net yurtdisi hayalin var bence. genelde eglenceli ama sakin biri oldun ama bazen bunun disina cikmak istiyorsun. delirircesine eglenmek istiyorsun. hayatinda bi kez olsun dogru yanlis dusunmeden kimseyi takmadan vakit gecirmek istiyorsun. senin 1989 sarkin wildest dream
Yemin ediyorum duygusallıktan ağlicam şimdi durduk yere beni tam tarif eden birine denk geldim iyi mi? BNSFKLGDFKLG
Teşekkür ederim dinlicem tüm albümü. 🥺 💜

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

bilmiyorsaniz eger taylor swift tam bir era sarkicisi. her albumunun kendine ozel farkli konseptleri, tarzlari, estetikleri var. ee ben de en buyuk taylor enayisi olup 10 albumunu de ezbere bilince insanlara bakip kesin su taylor albumu olurdu demeye bayiliyorum o yuzdennnn herkes menslere. ozellikle katilmasini istediklerim varr

tay albumlerinin vibelarini gormeniz icinn:

✋🏻

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Benden hangi vibei alıyorsun bilmiyorum ama şahsen ben rep olduğumu düşünüyorum jdjns
nopeee evermore vibei aliyorum senden. bana hep fedakarlik yapan, sorumluluk almak zorunda kalan en buyuk cocuk vibei veriyorsun. herkes icin her sey icin savasmissin ama kendine hic bakit ayiramamissin gibi. ama bunun degismesini istiyorsun kendin icin yasamak istiyorsun arkana bakmadan gitmek istiyorsun

senin sarkin da its time go