Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorum Sınırı

  • Konbuyu başlatan Üye silindi 128
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 128

Ziyaretçi
Adminler umarım görürsünüz bunu bir şey isteyeceğim lütfen normal sitede blogdaki yorum sınırını arttırın istediğimiz gibi konuşamıyoruz şimdiden teşekkürler
 
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

Ziyaretçi
ordaki herkes burda yok ama,bi de ekstra bi konu başlığı açmıyoruz genelde haberlerin altında bişeyler anlatıyor ya da tartışıyoruz anlık oluyor yani
 

NetizenAdmin

Yönetici
Yönetici
Katılım
8 May 2023
Mesajlar
18
Tepki
30
Merhabalar. Bu yorum sınırının olmadığı zamanlarda, bazen iki kullanıcının kendi arasında saatlerce kavga ettiğini gözlemliyorduk. Kavga olmasa da makalenin asıl konusundan sapan ve uzayıp giden, asla sonu gelmeyen sohbetler dönebiliyordu. Bu yüzden böyle bir sınır koyduk, bir kullanıcı bir makaleye 16'dan fazla yorum yazamıyor. Böyle bir yorum sınırı olmazsa emin olun sonu gelmeyen tartışmaların önüne geçemeyiz, yorum sınırı dolunca başka alakasız makalelere atlayıp orada kavgalarını devam ettirenler bile oluyor. Bir yerden sonra dur demek lazım.
Kavga değilse ve normal sohbet ediliyorsa da, bence tek bir makalenin altını birkaç kullanıcının uzun sohbetiyle doldurması diğer kullanıcılar için rahatsız edici olabilir (Başka yorumlar okumak isteyebilirler) öyle bir durumda da rahat rahat sohbet için kullanıcıları buraya davet edebilirsiniz, özel mesaj seçeneği de var burda.
 
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

Ziyaretçi
peki teşekkürler
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst