Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol
Tepki
704

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj Alanları Hakkında Profil Ziyaretçileri

• Şu 1 haftada BTS o kadar etkileşim verdi ki hepsini 1 gönderide toplamak istiyorum ama sonra vazgeçtim...interesting birisiyim cidden
    • Beğen
    Reactions: kaorii
    JeyKey
    JeyKey
    Bir esfj/enfj olarak çok üşengecim jdjdn
    Bunu yapan kişiye en içten teşekkürlerimi sunuyorum 👻
    Onedoor böyle devam kdjdj

1423b9a5-1b50-452a-b5f1-23280b00386e.jpeg
    • Alev
    Reactions: ask
    Leehan'ın bakışlarına her seferinde düşmemeliyim dedikten 2 dakika sonra uhmg studio yayınında bu bakışlarını görmüşümdür😭

Screenshot_20240520-233017_YouTube.jpg Screenshot_20240520-233159_YouTube.jpg
    JeyKey
    JeyKey
    Bu yayın çok güzeldi😭
    Yayıncı (eski bir idol ama tanımıyorum..) taesan tüm yayınlarını izlediğini söyledikten sonra eski bir yayınına göre duydum ki kız arkadaşlarınız var ona merhaba demek ister misiniz diyor Leehan'ın o an anlamaya çalışıp anlamayarak verdiği cevap çok komikti kdjfj
    Boynextdoor'un son albümü 'sonra dinlerim' denilecek türden değil.Gidin ve dinleyin.Bu kareografi geldiğinden beri de kendime gelemiyorum 🤧

JeyKey
    JeyKey
    Riwoo'nun elleriyle kapanışı yapması hep iconic kalacak
    2 gün önce falan Namjoon yeni şarkı çıkardı bunun için başlık açacaktım ama sonuçta bunu tartışacağım forum üyesi yok bu yüzden başlık açmadım.Madem buraya geldim bari profil mesajında atayım dedim.Şarkı çok güzeldi mv'si de...Ayrıntılar çok güzel verilmişti.Namjoon'u bu mv de baba olarak göreceğim aklıma bile gelmezdi.En çok güldüğüm sahne ise bebek gibi küçülüp beşiğe düştüğünde anne babasından utanıp saklanmasıydı.Daha fazla yorum yapmak isterdim ama sanırım boşuna...Neyse bunu gören varsa Namjoon'a destek olmaya devam edin.Best leader'im benim,gamzeli bebek~🥺💜
    BTS'in dizisini izlemeyen kaldı mı? İzlemeyenler gidip izlesin dizi çok güzelmiş..
    NOTT: dizide revenge of others dizisinde oynayan Seo JiHoon da rol almışş
    Kaç gündür ARTBEAT'ten Boynextdoor-EW&F dance cover bekleye bekleye yaşlandım şimdi de bu listeye svt-maestro eklendi.Of çok zor😴
    JeyKey
    JeyKey
    Dayanabilirsen dayan ARMY Cabbar
    Bu yılın anaokul çocukları çok güzel görünüyor bizim zamanımızda tabiri caizse hepimiz amazon kertenkelesi gibiydik
    • Haha
    Reactions: lilith_halşii
    JeyKey
    JeyKey
    Ayakkabının numarasını bile biliyor muydun? Benim ne kadar umursamaz bir tip olduğum burada da ıspatlandı kfjdn
    Ben sanırım ders dışında bir şeyle ilgilenmiyordum.Bizim okulda ders konusunda ne kadar başarılıysan o kadar popülersindir.Kimin ne giydiği kimseyi ilgilendirmiyor🤠
    lilith_halşii
    lilith_halşii
    İlkokul da hocamız daha çok sınıf bazlı bakardı denemelerde fln tabi bizim sınıf hep ilk 10 da birkaç kişi olmazsa hıncını da bizden çıkarırdı😅 hem süslü hem de başarılı olan bir tiptim ama şuan öyle tipler çok yok maalesef skskjs okulda derece yaptıysan senden havalısı yok sjsjsj
    Numarasını bilmek benim için basit bir şey güçlü bir hafızam uzun süre önce izlediğim bir şeyi filan rahatlıkla hatırlayabilirim bu sayede espri ezberleyip patlatınca herkes ben yaptım sanıyor🤣 Bundan kimsenin haberi yok tabi zamanında yeterince npc oldum sjsksks
    • Haha
    Reactions: JeyKey
    JeyKey
    JeyKey
    Daha önce hem süslü hem başarılı tip görmedim jdjdb
    Ben genellikle tomboy tarzı takılıyorum😶
    Taesan ve Sungho'nun partını dinlemek yerine Jaehyun'un hareketlerini izlemem mdndnx

JeyKey
    JeyKey
    Bir ara Leehan da Jaehyun'la işbirlikçi oldu ama neyse kfndnd
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Profil görüntülenmeleri

75

Son görüntüleyenler

1. 75 Profil ziyaretçileri