Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

levirem kullanıcısının son içeriği

1. levirem

3 Günlüğüne Bir İdol İle Aynı Evde Yaşasaydınız Bu Kim Olurdu

Öncelikle kimse heechul demediği için kınıyorum.Ortada bir dedikodu varsa onu yanıma alırım.Ve kadın tarafını da dinlemek için Yeri'yi çekerim.3 gün sonra tüm kpop dedikodularına hakim bir şekilde hayatıma devam ederim.
  2. levirem

[Ösym] Bir Hayata Kaç Sınav Sığar?

Az önce atanacakmışım gibi tercih verdim ve şöyle bir geçmişime baktım.Bu sene 5.Kpss ve 4.üniversite sınavıma gireceğimi fark ettim.Arttıracak olan var mı? Tercih 80 tl, yks için ise bir oturum 295 tl olmuş ciğerim yanıyor
  3. levirem

İdollerin Kaydettiğiniz Gifleri

Evet koreli netizenler gibi konuşuyorum.Uzun zamandır kimsenin gifini kaydetmedim ama en prime zamanımda etkisinden çıkamadıklarım olmuştu. Bts-V Yaş 13 fancam nedir yeni yeni öğreniyoruz.Bir girmişim pir girmişim direkt bunu gördüm.13 yaşındaki irem bundan etkilenmeyecekti de kimden...
  4. levirem

Soru Sihirli Bir Şekilde O Idole Benzeyeceksin Bu Idollerden Hangisine Yüz Olarak Benzemek Isterdin

Sadece yüzünü alacaksam irene Ama vücudu da dahil edersek Joy
  5. levirem

Herkesin Sevdiği Sizin Nefret Ettiğiniz Şeyler?

Youtube premium fiyatları neredeyse aynı.Hem youtube music hemde normal youtube almış oluyorsun.Reklam yok,indirme var benim daha çok işime geliyor.Netflix'e girmiyorum bile artık. not:bu bir reklam değil sadece aşık olan bir kullanıcıyım.
  6. levirem

Herkesin Sevdiği Sizin Nefret Ettiğiniz Şeyler?

Kendim için yorumluyorum 1-)İnfluencer takip etmek İnsanlara hiçbir faydaları yok,vakit kaybı ve bundan para kazanıyorlar.Bana çok tuhaf geliyor.Mesela evlilik hayatını yayınlayanlar filan da var.Bu insanların milyon takipçisi oluyor.Sahte olmadığını da biliyorum çünkü +50 arkadaşım takip...
  7. levirem

En Garip Kpop Koreografileri

SNSD-Lion Heart Bir anda gelen gereksiz bacak açma hareketi
  8. levirem

Linçleneceğiniz Düşünceleriniz

Başarısız spor dallarındaki sporcular atılmalı.Elimde olsa milli futbol takımı ve daha birçok sporcuyu kovardım. Aynı zamanda meclisi komple kaldırırdım.3-5 kodaman toplanıp sikko sikko karar veriyor.365 günün max 5 günü çalışıyorlar ve halkın üzerine kambur olmaktan başka bir şey...
  9. levirem

İzle Aot Favori Karakterin?

Erwin yanımda olsa bir gece de 82 musul 83 kerkük olur
  10. levirem

Yanından Geçen Her Erkeği Sapık Ilan Eden O Kız

Evet itiraf ediyorum o kız benim.Şu an çalıştığım restoranda kimin eli kimin cebinde belli değil arkadaşlar. Hemen örnekler veriyorum #Sürekli evli erkeklerin genç kızlara yürümesi #Önümde arkadaşıma fblik teklif edilmesi # 45 yaşındaki herifin 23 yaşındaki kıza aşığım diye ağlaması Bunlar...
  11. levirem

Çocukluk Crushlarınız

Kara gibi bir big boy varken bu keltoş mu cidden fbdjdjdk
  12. levirem

Çocukluk Crushlarınız

Bradley hala crushım bırakamadım adamın peşini
  13. levirem

Çocukluk Crushlarınız

⚠️FLASH WARNİNG -BU POST YAŞINIZI BELLİ EDEBİLİR⚠️ Emret komutanım-Ferit Komik çapkın ve yakışıklı+ üniforma da eklenince aşık olmamak için sebep göremiyorum Hayat Bilgisi -Ortega Ne alaka bilmiyorum.Tipim değil ama sanırım fakir edebiyatı yapması ve fenerbahçe formasıyla stadyum da olması...
  14. levirem

Sizi Bir Anda Etkileyen Idoller

Vay anasını
  15. levirem

Sizi Bir Anda Etkileyen Idoller

Fanı olmadığınız ama bir anlık videolarıyla sizi etkileyen idoller var mı?Benim için; Monsta X-Kihyun Tanımam etmem kpop idol vocal videosu izliyordum.Abi o ses ne her dinlediğimde kulaklarım mest oluyor,tüylerim diken diken oluyor.