Benzer Yazılar

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun için koyduğu ev kurallarını paylaştı

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun için koyduğu ev kurallarını paylaştıGoo Hye Sun, Ahn Jae Hyun için koyduğu ev kurallarını paylaştı

HABER: ‘Tüm aktivitelerini durduran’ Goo Hye Sun Ahn Jae Hyun ile evlilik kurallarını paylaştı “İçtikten sonra saldırganlaşmak yok”

KAYNAK: Newsen via Nate

“Ahn Jae Hyun’un dikkat etmesi gereken şeyler”
– Dışarıda içiyorken akşam 10’a kadar iç
– Beynin durmasın, kendini kontrol et
– İnatçı olma
– Diğerlerini kötü şekilde etkileme
– Kıyafetleri yerlerine geri koy
– Yemek yedikten sonra temizle, musluğun içine bırakma
– Çamaşırlarını çamaşır odasında bırak
– Sarhoşken ya da kötü bir ruh halindeyken bağırma ya da vurma
– Çekimin yoksa eğer 12’de evde ol
– Kedi kumunu haftada bir değiştir
– Konuşmalarına dikkat et, özellikle diğerleri hakkında konuşurken
– Ayakkabılarını düzenli tut

“Goo Hye Sun’un dikkat etmesi gereken şeyler”
– Yok

1. [+1,558, -319] Yeter.. kendini daha fazla düşürme

2. [+1,459, -541] Ve kendisi için hiçbir kural yok ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ aşırı bencil

3. [+1,421, -337] Lütfen bu çift meselesini kendi aranızda halledin

4. [+238, -71] Sanırım bu yüzden Ahn Jae Hyun cevap vermemeyi seçti. Bu kadın ne zaman durması gerektiğini bilmiyor. Evlenmeden önce imajı pek iyi değildi, söylediği yalanlar ve yanılgılar yüzünden, bunu unutmuş galiba. İnsanlar onun tarafına geçti ve şimdi de ne zaman duracağını bilmiyor.

5. [+215, -52] Bence kendisi için kural koymaması daha da komik

6. [+193, -67] Kendisi için hiç kural koymamış… Ahn Jae Hyun bayağı zorlanmış olmalı

7. [+179, -46] Şimdi Ahn Jae Hyun niye depresyon tedavisi almış anladım

8. [+168, -45] Lütfen biri bu kadını durdursun..;;;

9. [+166, -33] Sanırım bu haberden sonra Ahn Jae Hyun’un niye boşanmak istediğini anladım. Goo Hye Sun onu kendi istediği adama dönüştürmek istemiş galiba. Kendine kural koymamasından anlıyorsunuz. Ahn Jae Hyun ise onu olduğu gibi sevdi ve değiştirmeye çalışmadı. Kimse kusursuz değil ama kimse bir anda değişmez. Yazık…

10. [+156, -40] Goo Hye Sun niye böyle şeyler atıp duruyor? Şu anda ruhsal açıdan hiç stabil görünmüyor, lütfen dur;;

11. [+139, -21] Hatırlıyorum da eski bir röportajda Ahn Jae Hyun ona “benimle daha güzel bir tonda konuşabilir misin” demişti ve Goo Hye Sun “hayır, ben dürüst bir insanım” diye cevaplamıştı. Çok bencil olduğunu düşünmüştüm… ve buraya bakın, kendi listesine hiçbir şey yazmış, düzeltebileceği hiçbir şey olmadığını düşünüyor.

12. [+138, -22] Bu liste bir anne ve oğlu arasında gibi resmen.. Ahn Jae Hyun böyle boğucu bir ortamda nasıl yaşasın..

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun için koyduğu ev kurallarını paylaştı

KAYNAK: Naver

1. [+2,344, -933] Durması gerek, üzücü bir hale geldi bu

2. [+1,609, -236] İçince saldırganlaşan bir adam.. ^^.. tamam..

3. [+1,244, -164] Kendi pisliklerini temizlemeyi bilmeyen ama sarhoşken kadınlara şiddet uygulayan adamların dünyadan yok olması gerek ^^

4. [+1,063, -97] Goo Hye Sun ‘yok’

5. [+922, -259] Aşkları uzun zaman önce bitmiş, Goo Hye Sun boşanmayarak onu iyice kurutmaya çalışıyor. Lütfen dur artık, sadece iki taraf için de zorlaştıracaksın her şeyi..

6. [+642, -122] Goo Hye Sun bu kadar kural koyduğuna göre çocuk yetiştiriyor gibi hissetmiş olmalı, adam hiçbir şey yapmıyordu herhalde ㅡㅡ

7. [+340, -22] Ama sarhoşken yaptığı hareketlere karşı kural koymuş olması Ahn Jae Hyun’un sarhoşken köpek gibi olduğunu gösteriyor!

8. [+356, -97] Niye Ahn Jae Hyun’a üzülüyorsunuz??? Goo Hye Sun kendini tutmaya çalışıp artık dayanamaz hale gelince bunu yazmış gibi. Temel hayatta kalma becerilerini ona Goo Hye Sun’un öğretmek zorunda olması üzücü. Evlenmek birbirinizin hayatına saygı duymak demek ama Ahn Jae Hyun kendi pisliğini temizlemiyor ve sarhoşken saldırganlaşıyor? Bir eş ne zamandır hizmetçi yerine geçti?? Pis kıyafetlerini kirliye at, pis tabaklarını temizle, bunlar zaten yapması gereken şeyler değil mi?

9. [+440, -223] Ama mantıklı konuşursak Goo Hye Sun’un da kendi listesine koyabileceği en az bir şeyi vardır. Kan bağı olan kardeşler ve anne babalar bile birlikte yaşarken sorun yaşıyor. Ahn Jae Hyun küçük şeyleri takmamış ve onunla anlaşmaya çalışmış, bu yüzden Goo Hye Sun listesine ‘yok’ yazmış, düzeltebileceği hiçbir şey olmadığı için değil yani. Sanki gururlanılacak bir şeymiş gibi bu gönderiyi atmasına inanamıyorum.

10. [+616, -400] Listeye bakarak konuşursak Ahn Jae Hyun’u yetiştirmesi gereken bir evcil hayvan olarak görüyormuş

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+122] Goo Hye Sun… lütfen yapma bunu, sosyal medyadan uzaklaş, tatile falan git ama yapma. Evet Ahn Jae Hyun’un bir pislik olduğunu biliyoruz, sen seviyeni düşürme… Netizenlerden “Mağdur Jaehyun” yorumları göreceğimden korkuyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

31 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

Bence de durması gerek çünkü karşı taraf mağdura dönüşecek, netizenlerin yorumlarından belli oluyor..

SUNMİ

Büyük ihtimalle kadın düzeltmesi gereken bir şeyi olmadığı için kendine kural koymadı. Kendi kıyafetini katlaması gerektiğini bile yazmış. Ayrıca 11. Yorum ne kadar saçma. Adam kamera karşısında karısına iyi davranarak rol yapıyor ve kadının artık tahammül edememesi çok doğal.

Mutantlar

Yorumlarda kadını suçlicaklar yakında

DaRa

Mutantlar Ku hye sun bu tarz şeyler atmauq devam ederse maalesef öyle olucak

Sanane

Kadının psikolojisi iyice kötüye gidiyor.
netolar destek veriyor diye sürekli paylaşım yapmaya başladı ama bir yerden sonra gına gelecek insanlara onunda nefret yorumları artacak biri bu kadını durdurmalı

SURMEW-BTS

kadını bunları paylaşıyor diye yargılamamak lazım, maalesef erkeklerin çoğu ev temizliği ve düzeni konusunda kötü ve kadınlar erkeklerle evlendikten ya da beraber yaşamaya başladıktan sonra bir süre sonra bu tarz konularda erkekleri uyarmaya başlıyorlar, ayrıca evlilikleri süresince adam kadına kötü davranmış, sarhoş olup şiddet uygulamış ki kadın bu tarz kurallar koymuş. adam romantik iyi eş rolü yapıp para kazanırken iyide gerçek yüzü ortaya çıkınca mı kötü… adamın gerçek yüzünü gösteriyor kadın ve boşanmayarak ona çektirdiği acıların bedelini ödetiyor.

Limon

Buna tek taraflı bakamayız tabiki ama kadın adama kısaca insan gibi yaşa demiş resmen hepimiz kabul edelim ki erkekler genel geçer yaşam kuralları pek kolay öğrenemiyor ve biz onların hizmetçisi değiliz

Aaa

Herkes çok önemli birşeyi atlamış şiddet yok diyor orda ve bu kuralların hiç birisinin yaşanmadan yazılmadığı belli. Şiddet görmüş resmen ve insanlar hala niye uğraşıyor diyor. Kardeşimle kavga ederken bana vurdu diye aylarca burnundan getirdim. Ki o benim kanımdan sinirine hakim olamayıp bir bok yedi öyle sert birşey değildi daha çok itti diye biliriz özür dilemesine rağmen hayatına kaydım çocuğun aylarca. Çünkü az yada çok şiddet affedilemez. Elin adamı bana şiddet uygulıycak ve ben sessiz kalıcam olmaz öyle birşey. Ghs da aynını yapıyor büyük ihtimalle

Suna

Bunları gördüğüm de aklıma direk karşı taraf bir insanla nasıl aynı evde yaşandığını bilmiyormuş dedim. Çok sorumsuz biri olmalıki bunları yazma gereği duymuş dedim. Koreliler bu saçma sonuçlara nasıl çıkardı acaba? Hye Sun’a sosyal medyada uzaklaş diyenler neler yaşadığını bilmediğini düşünüyorum. Bende bilmiyorum. Ama demek ki çıkış yolu olarak sosyal medyayı bulabildi. Zor zamanle geçiriyor ve destek istiyor diye algılarım.

Elif

listedeki herşey olması gereken şeyler zaten,, kadının üstüne boşa gitmeseler

Leylak

bu kuralları koymuşsa demek ki daha önce adam bu sorumsuzlukları yapmış. ev temizliği için bile para isteme sebebini daha iyi anlıyorum. jaehyun evlenmeden önce sahip olduğu kedisine bile bakmıyormuş. hyesun her şeyi kendisi hallediyormuş. bence de acilen sosyal medyadan uzaklaşmalı çünkü birkaç yorum okuyup hemen onlara instagramdan cevap verme gereği duyuyor. hyesun anafilaksi hastası ve yalnız kalması hiç doğru değil. umarım ailesiyle bir tatile çıkar. boşanma işlerini de sadece avukatına bırakır.

Delixx

Bunlar şimdi de oppalarını savunmaya başlarlar

Aswium

[+122] Goo Hye Sun… lütfen yapma bunu, sosyal medyadan uzaklaş, tatile falan git ama yapma. Evet Ahn Jae Hyun’un bir pislik olduğunu biliyoruz, sen seviyeni düşürme… Netizenlerden “Mağdur Jaehyun” yorumları göreceğimden korkuyorum.

cidden şuna baksana adamı birden masum ilan ettiler sessiz ol azıcık

Bangtangwsn

Bağırma ya da vurma… bu kural bir şey yaşanmadan yazılmaz. Demek ki zamanında bağırmış daha kötüsü vurmuş. Kapalı kapılar ardında ne yaşanmış bilemiyoruz ama Hye Sun’un çok zorluk çektiği belli. Umarım güç bulur. Bu maddeyi okuyunca bile tüylerim diken diken oldu.

KINGBANG

Konudan biraz bağımsız ama erkeklerin ev işlerini kadının yapma zorunluluğu varmış gibi davranmaları beni çileden çıkarıyor . Ve yalnızca erkeklerin değil kadınlarında bunu böyle bilmesi ve dayatmaları çok sinir bozucu . 16 yaşında bir erkek kardeşim var ve ev işlerini onunla beraber yaparız , kim bunu duysa ” erkek adam temizlik yapar mı ? Temizlik kadın işi.” gibi cümleler kullanıyor . Neden yapmasın ya ? Hem o temizlik yapmayı kendine yediremeyen erkekler annelerinden ayrılıp farklı şehirlere ,atıyorum okumaya falan, gidince görüyoruz neler oluyor . Rezil oluyorlar . Bulaşık yıkamak , masayı toplamak veya bir yerleri silmek kadınlığa bir şey katmadığı… Read more »

ExoVelvet

Çok haklı bir yorum. Benim erkek kardeşim yok ama olsa bu şekilde yetistirirdim. Eli ayağı tutuyorsa kendi işini kendi görecek hepimiz aynı evde oturuyorsak evdeki sorumluluklarını yapacak. Ama bu sadece erkekler için geçerli degil mesela kadinalrin da bazı işe yarar tamir işlerini bilmesi gerek. Islerin cinsiyetli alakalı olmadığı anlaşılmalı artık.

KINGBANG

Kesinlikle . Fakat bizim gibi düşünenler ne yazık ki ülkede bir elin parmak sayısını geçmez . Ben Doğu’da yaşıyorum ve burada bu durum daha da belirgin . Mesela ev de erkek varken markete kız gitmez denilir , markete gitmeyi ne kadar sevmesem de sırf bu kalıba girmemek için evde babam ve kardeşim varken ben giderim . Bilmiyorum ya ben gerçekten çok takıntılıyım konu da . Kadının ev robotu erkeğin atm olarak görülmesine karşıyım

ExoVelvet

Yeni nesil de beni hiç rahatlatmiyor fazla vurdumduymazlar. Lafta kadın erkek eşit vs diyorlar ama bunu işlerden kaçmak için kullanıyorlar.

Selin

Burda kural yok ki zaten yapması gereken şeyler bcjcbkdnco

Jean-Baptiste

Hye Sun lütfen Dur artık çünkü saçmalamaya başladın. Özel hayat adı üstünde özeldir problemlerini herkese gösterip durma. Boşan ve kurtul bu adamdan. Ne yapmaya çalışıyorsun ki? Acınacak duruma getirme kendini

Tuhaf

İçlerinde olmadığımız için doğrudur yanlıştır bilemeyiz ama bu kadın cidden fazla olmaya başladı. Her şeyi ortaya dökmen sayesinde anladık Ahn Jaehyun iyi biri değilmiş e boşa o zaman? Yok kedilerimin velayetini alamıyorum boşanamam yok annemin sağlık sorunları var boşanamam yok Jaehyun beni bi aktrisle aldatıyordu boşanamam. Ablacım iyi misin sen? Boşa gitsin şu adamı gına geldi artık boşanmamak için bahanelerini okumaktan. Bir sonraki haberiniz boşanıyoruz haberi olur umarım…

ioi

Kadinin cidden psikolojisi alt üst olmus bence

ioi

Biraz sosyal medyadan uzaklasmasi gerekiyor ama yorumlarin dedigi gibi Ahn Jaehyun icerken saldirganlasiyormus ve hicbir sorumluluk almiyormus demek ki.

Cansu

Bu gönderi çok fazla olmuş. Lütfen biri onu durdursun

Bende kalsin

Bu kadarına gerek yoktu. Kadın haklı hakkını arasın elbette ama bu fazla ya

Didem.x1

Ayy yeter medyayi meşgul ettiler.

Lia

Yabancı yoruma katılıyorum artık durması gerek. Ayrılmayacağını açıklayarak zaten psikolojisinin iyi olmadığını tekrar kanıtladı. Sadece itibarını düşürüyor. Asla dışardan böyle şeyler yapan biri olarak gözükmek istemem. Çok üzücü.

Htcnr

Aralarında ne yaşanırsa yaşansın bunu bu şekilde paylasmak dogru degil .Aile arasında olan , mahrem konular .Aile özeldir . Bunu neden paylaşıyor ? Ne söylemeye çalışıyor ??

SUNMİ

Boşanma dönemindeki bir kadın böyledir. Önce boşanmayarak adamı süründürmek ister daha sonrasında yorulur ve boşanır.

Ceycey

Hye sun sevdigim ve haklı gördüğüm biriydi ama yeter artık bu saçma seyi niye paylastin ki…..
Ayrıca eşin ne kadar kötü olsada senin hiç mi uyacağın bir kural olmaz yaa bencede çok bencil biri…

Hit the light

Bu kadın kafayı yemiş

Yeni Yazılar