Benzer Yazılar

Hwasa gri eşofmanı seksi bir trend haline getirdi

Hwasa gri eşofmanı seksi bir trend haline getirdiHwasa gri eşofmanı seksi bir trend haline getirdi

HABER: Dedelerin gri eşofmanı seksi oldu… Hwasa, Sunmi ve Linda G’nin tarzı

KAYNAK: Joongang Ilbo via Naver

1. [+1,379, -126] Hwasa’nın bu eşofmanla seksi göründüğünü mü söylüyorsunuz? ㅡㅡ Vücut ölçüleri corgi köpekleri gibi kısacık görünüyor halbuki?

2. [+457, -12] Hiç de seksi değil

3. [+336, -9] Keşiş kıyafetleri gibi

4. [+106, -15] Bu eşofman sanki altına s*çmış gibi görünmesine sebep olmuş, ayrıca bacakları da çok kısa görünmüş ㅋㅋ

5. [+70, -5] Lütfen seksi ve Hwasa’yı aynı cümlede kullanmayın

6. [+51, -14] Hwasa çok çirkin, onu sevenlerin olmasına inanamıyorum

7. [+37, -4] Gazeteci-nim, Hwasa’ya benziyorsun

8. [+32, -1] Hwasa’dan nefret etmiyorum ama bu iyi bir tarz değil

9. [+31, -1] Hwasa niye medyada birden popüler oldu anlamıyorum

10. [+31, -5] Hwasa’nın vücut ölçüleri ortalama altı ㅋㅋ

11. [+28, -3] Kadınlar Hwasa’ya bayılıyor ama onlara Hwasa’ya benziyorsun derseniz çok sinirleniyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

12. [+27, -4] Hwasa’ya niye seksi deniyor anlamıyorum. Hiç seksi ya da havalı değil. Tamam kişisel zevk ama gerçek hayatta asla onunla çıkmazdım… gerçi o da benimle çıkmak istemezdi eminim ㅋㅋㅋㅋㅋ

13. [+24, -2] Seksi nerede? Eskiden giyilen hip hop pantolonlarından beter

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+126] Bu kıyafet Yeezy havasına sahip ve bana 2016-2018 yıllarındaki Instagram modasını hatırlatıyor, insanlar eşofmanlarını iç çamaşırları, topuklu ayakkabı ve hoodie ile giyiyordu ya.. Lütfen bu trend olmasın. Lee Hyori’nin 90’lı yıllardaki bol kıyafetleri daha iyi görünüyormuş. Ayrıca Naver’in ünlülerin nefret alacağı haberlerdeki yorumları kapattığını sanıyordum ben, bu ne?

Kaynak: Netizenbuzz

66 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Herneyse

Bu kıza medya oyunu yapmayı ne zaman bitirecekler acaba shshs

sour

Jennie nin ve YG nin medya oyunları yanında bu bi hiç . Sahi ilk kez hwasa ya medya oyunu yapıldığını duyuyorum

sour

sen de hemen kudurdun sdksddksdk Medya oyunu denince akla
ilk onun adı gelirrr dırırım .

Bbk

Şu ‘trend haline geldi’ lafından gına geldi. Bu esofmanlar cidden ne seksi duruyor ne de şık. Bu tarz haberler genelde reklam gibi geliyor zaten bana. Trend olmaması da ayrı bir konu. Ayrıca Hwasa’nın son haberlerinden sonra kendisinden iyice soğudum. Sürekli cool ve seksi takılmaya çalışan bir yandan ırkçılık yapan bir yandan Zico’ya destek veren biri gitgide daha da artıyor bu tarz olaylar.

Manna

11. [+28, -3] Kadınlar Hwasa’ya bayılıyor ama onlara Hwasa’ya benziyorsun derseniz çok sinirleniyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Acı bir gerçek bu

Lover

Eşofman giydiğine giyeceğine pişman eder bu netizenler insanı

Nur 🌼

Vücut ölçülerini kötü gösterdiğini söyleyen yoruma katılıyorum. Bir de altına hafif uzun topuksuz çizme giymiş. Hwasa’nın giyeceği en son kıyafet olmalıyken, bütün performanslarında kıza eşofmanın her rengini giydirdiler.

P(a)eri

4. [+106, -15] Bu eşofman sanki altına s*çmış gibi görünmesine sebep olmuş, ayrıca bacakları da çok kısa görünmüş ㅋㅋ

Güldüm 🙁

Loliby

Kim K direk kopya yapıştır yapmış yazık koreliler dünyadan haberdar olmadıkları için Hwasa trend yaptı sanıyorlardı

Muziksever & Blackpink sever

Bu tarz kötü yorumlar yapan bile bile ağır laf söyleyen insanlar Türkiye’de de çok var. Instagram’da hangi ünlünün yorumlarına baksam çok ağır hakaretler var. Cidden bir insanı sevmezsin anlarım, benim de sevmediğim insanlar var; hiç bakma haberlerine, niye nefret yorumu yazacak kadar önemsiyorsun veya zaman harcıyorsun?
Hwasa karşısında olsa asla yüzüne söyleyemezler veya başka ünlü gelse.🤦🏻‍♀️

Soya

+

Eth

Cidden oldukça pejmürde bir tarz bence..

Leila

Sırf hwasaya seksi değil denilmesi için açılmış post bence. bu tarz emrata ves gibi ince, uzun kişilerde belki seksi olabilir. hwasada ben beğenmemiştim, mv’de efektlerle vücut proporsiyonlarında değişiklik yaptıkları için fena değildi, ama tabi show’da hoş değildi. Genel olarak koreli stilistler vücut yapısına göre giydiremiyorlar .ama tabi bu hwasa nın vücudunun kötü olduğu anlamına gelmez, sadece herkese herşey yakışmıyor. Yine de hwasanın ruhu seksi, bence asıl seksilik odur

bokunohero

evet! herkes giyerse kimse dikkat çekmez.

Liya

Öff herşeye de trend diyerek başlık açan haberciler, onları ciddiye alan biz😀 korede çok yakın arkadaşım yaşıyor, tarzları tamamen farklı, çok güzel, çok bakımlı, feminen giyiyorlar. eşorfmanla dışarıda gezecek 1 tane bile koreli kız hayal bile edemiyorum, trend diyorlar bi de utanmadan

Lululali

Bence de yakışmamış.hwasaya yakışan bir sürü başka kıyafet var.

elifnur

seksi olup olmadığı kişiden kişiye göre değişir ancak ırkçı biri olduğu kesin

comment

hwasaya anti falan değilim ama bu lookundan nefret ediyorum bence de hiç yakışmıyor

JenBellaShakespare

Aynen

Hgs

Ben de beğenmedim maalesef pek de uzun olmayan bacak boyunu kesmiş..

SGJK

Hwasaya karşı hislerim pozitiften nötre oradan da negatife dönmek üzere ve ben pek yakıştıramadım zaten uzun değilken iyice bodur göstermiş… bu eşofman Kendall jennerda olabilirdi mesela , o taşırdı güzel..

Pınar

Ben hala bu kızın 95 li olmasına şaşırıyorumjsjsjs

Aaa

Hwasayı sevmiyorum ama görünüşü yüzünden laf söylemeleri çok iğrenç. Kız şarkıcı görünüşü önemli değil. Cl içinde sürekli kadınlar ona bayılıyor ama ona benzediğini söyleyince sinirleniyorlar derlerdi. Beni Cl e benzetseler kalkar göbek atarım.
Ve evet malesef eşofman hiç güzel durmuyor.

MeU , Once and ReVeluv

Ben pek beğenmedim birde kısa göstermez mi? (zaten kısayım🥺)

Angel

+1

Bir bakıp çıkacağım

Bıktım…… Hem eleştiri adı altında zorbalık yapanlardan hem şu trend meselesinden . Yeter ya . Bu bol gri eşofman modası yıllardır moda . Benmi yanlış niliyorum .Hatta bol eşofmanlar . Bu tür giyim 2 yıldır filan zaten popüler . Sorf nefret alsın diyemi yapıyorsunuz bu haberleri anlamıyorumki . Hwasa da güzel taşımış . Aurasına cuk oturmuş .

doux

gri eşofman buralarda hep popülerdi yahu özellikle erkekler çok giyiyor dışarıda falan

MeU , Once and ReVeluv

Evet

MeU , Once and ReVeluv

Ama kısaların bacak boyunu fazla kısa göstermez mi?

doux

güzel kalıp bulduğunda göstermiyor erkek kardeşim kısa ama 4-5 tane farklı gri eşofmanı var boyunu kesmiyor jlskdjdjd hwasa’nın giydiği mesala kalıbı çok kötü boyunu kısa ve enine kalın göstermiş baya

MeU , Once and ReVeluv

Teşekkürler

aswium

şu kadını hiç bir zaman sevemedim zaten hep itici geldi nedense ve gün geçtikçe daha da çok soğuyorum ondan sesinden başka hiç bir özelliği de yok ayrıca güzelsexy falan da değil sadece öyle olmak istiyor o kadar

Nokta

Tarzdan ziyade şarkısından bahsetmek istiyorum. Listelerde çok iyi yükseldi. Maria harika bir şarkı😍 Tebrikler Hwasa.

MeU , Once and ReVeluv

Şu trendler yerine şarkilardan bahsetseler . Bu arada Hwasa tebrikler🧡

Nokta

Doğru düzgün parçasından bahseden hiçbir haber yok fkfmfk varsa da çevrilmiyor. Gerçi knetizen de bile görmedim 🙁 Sadece güzellik algısına uymadığı için açılan bir post işte. Tipik Koreliler.

MeU , Once and ReVeluv

Of yapacak birsey yok
(Ve hala neden uyumadığımı bilmiyorum)

sour

kesinlikle ya. yaptığı albüm bir şaheser ama bahseden yok

MeU , Once and ReVeluv

😒

Eth

Listelerde top 3 veya top5te ama henüz bir RAK veya PAK yaptığını duymadım yani listelerin hepsinde aynı zamanlı ve uzun süreli 1 numara olmadı benim bildiğim ..ama top 3 veya top5te şuan genelde..iyi sayılır ama çok çok iyi değil gerçekte..

sour

Sen ne diyorsun? 40 gündür yerini gruplara rağmen koruyor ? Solo olarak mükemmel bir yerde . Haftaya 3.birinciliğini alması çok muhtemel. Onu iyi takip edenlere sor bebeğim 🙂 herkesin cb yaptığı bir döneme denk geldi başka bir zamanda kesinlikle PAK yapardı . Onun için ilk değil 🙂

Nokta

Solo olarak Hwasa gerçekten çok parladı. Albümü çok beğendim özellikle LMM parçasını 😍

Eth

Ne diyormuşum ben ? Doğruları dedim alt tarafi ..listelerde genelde iyi ama çok çok iyi demezdim ben bu da zamanlama hatasi olarak şarkının çıkış tarihinden kaynaklanıyor olabilir.. bir de söylemem lazim şarkı ilk çıktığında hemen böyle parlamadi bir noktada bir şey oldu çinde mi yoksa korede mi ne viral oldu bir program olabilir onun etkisiyle sonra birden top3e oynamaya başladı yani güzel şarkı kesinlikle başarılı bir solo olarak hele ayni dönemde single çıkaran sunmi ve chungha gibi sololara kiyasla ..hwasa kesinlikle solo gitmeli tek başına parlama kapasitesi var hatta daha fazla şuan bir grup üyesi olaraktan..

Nokta

Aynı anda listelerde 1.olması açıkçası bana göre çok önemli olmadığı için takmıyorum onu fazla. Sadece güçlü kişiler döndü ona rağmen bütün listelerde yerini korudu ve korumaya da devam ediyor. Ondan başarılı bir süreç geçiriyor bana göre.

Eth

Evet başarılı oldu şarkı inkar edilemez ama bilmek gerekir ki ayni anda listelerde uzun süreli birincilik kesinlikle önemli bir olay ve şarkının başarısı konusunda önemli bir kriter..soty aday tahminlerinin çoğu bu sene 100 üstü pak yapan kişiler yüksek ihtimal olarak gösteriliyor yani zico, ssak3 ve iu gibi ..onlar bu sene 100 ustu pak yapti hatta zico 200 üstü 300 e yakin pak yapti bu inanilmaz bir olay hele de pak yapmanin zor ve uzun bir süreç olduğunu düşünürsek..idol gruplari icinde de bu sene pak yapan ilk ve tek idol grubu bpydi ..yani bu sene soty bir idol grubuna zor gider… Read more »

Nokta

Zaten soty nin Hwasa ya gitmesi imkansız. Demek istediğim güçlü kişilere rağmen listelerdeki durumu iyi fakat kimse ondan bahsetmiyor. Takmışlar yüzüne, kıyafetine muhabbet hep bu. Ama dediğin gibi soty bu sene IU, Zico ve Ssak3 arasından birine gider gibi duruyor. Özellikle Zico’ya gideceğini düşünüyorum ben. IU dan daha büyük başarı gösterdi bu sene.

Just Monika

zico askere gitmedi mi nası soty alacak

Nokta

Askere gidene soty vermiyorlar mı??? Bilmiyorum bende. Listelerde any song diye bir gerçek var ama es geçmemeleri imkansız. Askere gitti diye soty vermezlerse gerçekten komik olur.

Eth

Elden vermezler alt tarafı önemli değil..

Jae

Turkiyede gri esofman hep trend zaten ben ise nefret ediyorum gormekten jkdkwkdkdmsm

Jean-Baptiste

Sonunda bir nate haberi

sour

ITUNES da kırdığı rekoru gösteren habere güzel şeyler yazmışlardı haliye . Eskisinden daha merhametli olduklarını düşünmüştüm . Bu yorumları görünce… Sevmeyin kardeşim ama saygı duymak zorundasınız… Çirkin , köpeğe benzemiş ne demek? Hala aynısınız

sour

güzel yorumları eksileyen grup yine iş başında . pardon ? herkes sürekli sizin idol gruplarınızı mı övecekti?

sour

4.yorum ? WTF? Böyle kelimeler kullanmadan da beğenmediğinizi dile getirebilirsiniz

Bilmemne

Bu koreliler sanırım artık kendi vatandaşlarına bile ayrım ve ırkçılık yapmaya başladı. Aptallar ordusu resmen

GirlsLikeSunset

Yani seksi göründüğünü söyleyemeyeceğim. Ev halimle arada bir dark göremiyorum

Delixx

O değil de Naver ve Nate yorumları mı açıldı?

la cha ta

aynen

Loura

Ayyy sizin seksi anlayış kalıplarınıza uymuyor diye aşağılamanıza hiç gerek yok. Tarzını beğenmesemde sırf bu yorumlar yüzünden onu desteklemek istiyorum

Soya

Bence çok güzel

add

Kardashian tarzı değil mi işte? Niye gömmüşler bu kadar anlamadım halbuki Amerikalıların yaptığı her şeyi bayılarak överlerdi mxmdkdks Bu Korelileri anlamıyorum ben cidden

Ayrıca Hwasa’yı güzel bulmayabilirsiniz evet ama kadındaki güçlü aurayı da inkar edemezsiniz. Sevip etkilenenlerin çoğu da bu sebeple etkileniyor ondan zaten. Ben kendisinr karşı nötr taraftayım 🌸

add

“Güzel bulmaya bilirsiniz evet” sözüm de yanlış anlaşılmasın bence etkileyici güzel biri. Koreliler için dedim. Linçlenmek istemiyorum durduk yere

Kiminhayranıbu

Hwasaya seksi değil diyenler bi foto atında görelim sizi

sour

hwasaya destek veren tüm yorumları eksileyen kişi/ kişiler … fiziksel olarak eleştirerek zorbalık yapan şu netizenlerden daha iğrençsiniz.SEVMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ AMA KESİNLİKLE SAYGI DUYMAK ZORUNDASINIZ

JenBellaShakespare

Çok afedersin ama asıl iki yüzlüsün. Sen başkalarına saygılı olmazken diğerlerinden nasıl saygılı olmasını isteyebilirsin ki? İlk kendinize çeki düzen verin lütfen.

sour

Sizin gibilerle konuşurken frekansımı değiştirmek zorundayım . ANLAMIYORSUNUZ. Ben sizin idollerinize eleştiri yapmıyorum . Siz eleştirirken kendimkini savunuyorum

Hellosharon

Hwasa nın fiziğini beğeniyorum ama eşofman güzel değil. Aşırı kısa gösteriyor.

Yeni Yazılar