Benzer Yazılar

Jung Jinwoon, JJY Kakaotalk skandalıyla ilgisi olmadığını söyledi, nefret yorumlarına dava açmakla tehdit ettl

Jung Jinwoon, JJY Kakaotalk skandalıyla ilgisi olmadığını söyledi, nefret yorumlarına dava açmakla tehdit ettlJung Jinwoon, JJY Kakaotalk skandalıyla ilgisi olmadığını söyledi, nefret yorumlarına dava açmakla tehdit ettl

HABER: Jung Jinwoon temsilcileri, “Jung Jun Young’ın Katalk grubuyla ilgili soruşturulmadı, nefret yorumlarına dava açacağız”

KAYNAK: Sports Kyunghyang via Naver

1. [+2,779, -421] Yapman gereken ilk şey seni skandala dahil eden yalan haberlere dava açmak olmalı, değil mi? Öncelik nefret yorumları olmaz? ㅎㅎ;; Niye sinirini yanlış taraftan çıkarmaya çalışıyor ㅋㅋ tabii ki halk her zaman kolay hedef~

2. [+2,288, -276] Jung Jinwoon, halk senin için kolay hedef mi? Jung Jun Young’ın Katalk grubunda olduğunu yazmış olan yüzlerce haber var, halk tabi ki bunu konuşur, buna rağmen gazetecileri değil netizenleri dava edeceksin öyle mi? Sinirini bizden çıkarmaya nasıl cüret edersin? Kariyerin bitti, sakın ha televizyona çıkma. Jung Jun Young’a bak… insanlara ‘masumum ben’ diyerek yalvardı, nefret yorumlarına dava açacağım dedi, sonra kanıtlar çıktı ortaya. Suç işleyen ünlüler dava açmakla tehdit ediyorlar ㅋㅋㅋ

3. [+1,627, -127] Bugünlerde yüzümüze karşı yalan söyleyen o kadar çok ünlü var ki, hiçbirine güvenmiyorum

4. [+1,164, -30] Seungri gerçekten inanılmaz…

5. [+677, -50] O zaman skandalın en çok konuşulduğu günlerde niye konuşup inkar etmedin? Niye şimdi dava etmekle tehdit ediyorsun? ㅋㅋㅋ Medyada senin Katalk grubunda olmanla ilgili yüzlerce haber çıktı ve sessiz kaldın. Niye şimdi? Asıl önemli olduğu zaman çıkıp açıklama yapman gerekmez miydi? Halkı bu şekilde tehdit etmek sadece senin tepki görmene sebep olur. Bugünlerde kimse seni tanımıyor zaten~ televizyona çıkmaya zahmet etme~

6. [+309, -13] Ünlüler niye yanlış haber yazan gazetecileri dava etmekle tehdit etmiyor? ㅋㅋㅋ hep netizenler kolay hedef

7. [+215, -5] Gazetecileri de dava ediyorsun herhalde değil mi? Sırf kolay hedef diye netizenleri seçmiyorsun? Gazetecilere dava aç! Çünkü gazetecilerin yazdığı haberler yüzünden halk seni Jung Jun Young ile anıyor:)

8. [+155, -0] Ben haberlerde senin ismini gördüm..

9. [+125, -5] Biliyorum alakasız ama Seungri’nin ismini aradım ve artık hakkında haber bile yok. Başkandan bile yüksek mevkide resmen.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+93] “Biliyorum alakasız ama Seungri’nin ismini aradım ve artık hakkında haber bile yok. Başkandan bile yüksek mevkide resmen.”

oppacılar: SEUNGRİ BAŞKAN, SİZİN İDOLLERİNİZ ASLA ONUNLA YARIŞAMAZ

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ayla

Seungri ; Birden fazla suç işledim
Oppacılar ; Bunlar Seungri’nin kendine attığı çok büyük iftiralar

Muziksever

Haberden ayrı;
Size yemin ederim internette attığı yorumlar yüzünden davası olanlar çok kişi var ama hala hakaret içerikli yorumları okuyorum burda.

Sue

Seungri: suç işleyem, para verip adımı temize çıkaram
Oppacılar: Seungri’m yapmaz

jeyan

sie ya haberlerde adın vardu pust

Stardust

Seungri şerefsiz listesinin başını çekiyor bu doğru ama her habere seungriyi dahil etmek sizi iki yüzlü yapıyor sizin gibi pislikler de farklı değilsinizi bir tane de haber de mağdurlardan bahseden onların haklarından bahseden olmaz devletlerine bir laf söyleyemiyorlar seungri şerefsizi yg olduğu için bu kadar konuşuyorsunuz yoksa sizin umrunuzda değil onun suçu ve mağdur olan kadınlar sizde pisliğin başka türüsünüz yalnızca.

Sananekarsim

B

Yeni Yazılar