Ladies Code Sojung, doğumgününde üyelerini kaybettiği için suçlu hissettiğini anlattı

9
4589

lclc2

HABER: Ladies Code’s Sojung, “3 Eylül artık benim doğumgünüm değil, Kwon Rise ve Eunbi’nin aramızdan ayrıldığı gün” üzücü itiraf

KAYNAK: Mydaily via Naver

1. [+704, -3] “I’m fine thank you… thank you…” Hala listemdeki en sevdiğim şarkı. Lütfen sebep olmadığınız bir travma için kendinize işkence etmeyin… Cennetteki iki üye buna üzülürdü. Sizi hep destekleyeceğim, Ladies Code!

2. [+456, -2] Lütfen mutlu olun ㅠㅠㅠ çok zor olmalı… biraz bile suçluluk hissediyorsanız lütfen hissetmeyin

3. [+293, -9] Sojung-ah, senin doğumun bir nimetti ^~^ teşekkürler~~

4. [+153, -5] Rise-ya, Eunbi-ya… orada mutlu ve acı çekmeden yaşıyorsunuz değil mi? Sizi çok özlüyorum… Lütfen diğer üyelerin güç bulmasına yardım edin~

5. [+151, -7] Hayatta kalanlar yaşamaya devam etmelidir… bırakın kendinizi ㅜ

6. [+42, -0] Bizim kasabamızda bir klip çekmişlerdi, kaza sonra yaşandı.. Beş kişi olarak son performanslarını izledim ben. Performanstan sonra saat 10’da çok yağmur yağıyordu ve iş arkadaşım yağmurda Seul’a döneceği için endişeliydi. Sonraki gün işe gittim ve iş arkadaşım kazayı anlattı, şoka girdim. Beş yıl sonra bile beş kişilik bu performansı hala hatırlıyorum. Çok güzellerdi… İki üye artık daha iyi bir yerde, umarım geride kalan üç üye mutlu olur

7. [+34, -0] Çok zor olmalı ama artık bunun üstesinden gelme vakti geldi. Doğumgününüzü mutlulukla geçirmenizi istiyorum. Hayatta kaldığınız için suçluluk hissetmeyin.

8. [+21, -0] Bir kaza yaşadınız. Hayatta kalmanız bunu bir suç yapmıyor. Eunbi ve Rise cennetten sizi izliyorlar. Umarım kendi hayallerinizle birlikte onların hayallerinin de peşinden gidip mutlu olursunuz.

9. [+16, -0] Lütfen bu yükü üzerinizden atın… Sizin suçunuz yok. “Sadece biz hayatta kaldık” demek yerine “en azından biz hayatta kaldık” diye düşünmelisiniz, lütfen mutlu olun!

10. [+13, -0] Grup tam da popüler olmak üzereyken yaşanmıştı bu kaza.. çok talihsizceydi..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+194] Lütfen Soompi’deki röportajın hepsini okuyun ve Ladies Code’u desteklemeye devam edin. En cesur ve en yetenekli K-Pop gruplarından biri bu grup.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[PANN] ‘2019 E! People’s Choice Ödülleri’nde Black Pink aday olduğu üç kategoriyi de kazandı
Sonraki İçerik‘Produce’ şovundaki hile skandalından sonra IZ*ONE ve X1’ın dağılması doğru mu?
9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
evet evet

Evett lutfen desteginiz tek lafta kalmasin bu kizlar hak ediyor

İğrençlik

inşallah her zaman kalan üyeler iyi olur ve güç bulurlar, onların bi suçu yoktu ve hayatta kaldıkları için kendilerini suçlamaları çok acı, hayatta kaldılarsa bi sebebi var… vefat eden üyelerin toprağı bol olsun, nur içinde uyusunlar inşallah.

•••

Gerçekten de bilenler bilir kızlar ünlenmeye başlamışlardı. Eğer o talihsiz kaza yaşanmasaydı şu an büyü ihtimalle en popüler kız gruplarından biriydiler. Kızları cidden çok seviyorum. Güçlü kalmaya çalışmaları çok etkileyici bence. Umarım kendilerini daha fazla üzmezler. Onların hiçbir suçu yoktu.

balrimnyk

birkaç yıl önce öğrenmiştim ladies code kazasını geceydi saatlerce ağlamıştım aklıma geldikçe de ağlarım kızlar çok güçlü umarım daha güzel yerlere gelirler

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Ah Ladies Code…5 kişi harikalardı ve daha güçlülerdi.Umarım orada mutlusunuzdur EunBi ve Rise❤️😭

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Bu arada bir kaç ay önce yeni albümümüz çıktı lütfen bir bakın

Dessert

Kazayı bilen anlatabilir mi ne olmuştu?

büş

3 eylül 2014 de Ladies Code bir etkinlikte performans sergiledikten sonra eve dönerken araba kazası geçirdi bir üye olay yerinde vefat etti diğer üye 4 gün sonra vefat etti üyelerden bir tanesi(o gün doğum günü olan) da kötü yaralandı yüzünden ameliyat oldu diğer iki üyede sıyrıklarla atlattı ama bütün olayı gören sadece onlardı bu yüzden baya kötü zamanlar geçirdi hepsi hatta olay olduğunda bilinci açık olan bir üye bir röportaj da gözümü ne zaman kapasam o sahne gözümde canlanıyordu sesleri duyuyordum o yüzden yüzümü yıkarken bile gözümü açıyordum gece uyurken zorlanıyordum demiş. O gün doğum günü olan üye için pasta… Read more »

eccediast

Sojung-ah lütfen üzülme RiSe ve eunb’nin seni cenneten izlediğine eminim,güçlü kal!