Benzer Yazılar

Monsta X hayranları Starship’in kararına karşı çıktı

Monsta X hayranları Starship'in kararına karşı çıktı Monsta X hayranları Starship'in kararına karşı çıktı

HABER: Monsta X hayranları Wonho’nun ayrılmasını istemiyor -> Starship binası post-it notlarla kaplandı “Geri dön”

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+744, -24] Aptal s*rtükler, o bir suçlu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ aptal hayranlar kanserdir

2. [+591, -25] Delirmiş aptal hayranlar

3. [+578, -24] Kendinize gelin ㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+29, -1] Bir erkek idol zamanında çocuk hapishanesine gitmiş olsa bile hayranları onu destekler ㅋㅋ ama bir kadın idolün yetişkin değilken içki içtiği resimler nefret almasına sebep olur??

5. [+29, -4] Gerçek domuzlar

6. [+28, -3] Nasıl dönmesini bekliyorlar? ㅋㅋ Çok utanç verici ㅋㅋ Herkes zamanında çocuk hapishanesine gittiğini, ehliyeti olmadan araba sürdüğünü ve 6 yıllık borcunu ödemediğini biliyor~

7. [+25, -1] Suçlu DIŞARI

8. [+19, -1] Şaka gibi ya, masum olmadığı için ayrıldı, bunun farkındalar değil mi?

9. [+19, -3] Hayranlardan daha domuzu yoktur

10. [+14, -1] Bu s*rtükler keşleri bile savunur

Monsta X hayranları Starship'in kararına karşı çıktı

KAYNAK: Naver

1. [+2,025, -70] Aigoo, delirmişler

2. [+1,643, -37] Wonho, hayranların iddia ettiği gibi değişmiş biri olsaydı özür dileyip borcunu öderdi. Eğer bunu yapsaydı skandal bu kadar büyümezdi. Ama şirketinin arkasına saklandı ve şirketin bunu kötü şekilde idare etmesini izledi, şimdi ne oldu bakın. Bence geçmişte suç işlemiş idollerin idol olmasına izin vermemeliyiz çünkü hayatta kötü şeyler yapsanız bile başarılı olabileceğinizi gösteriyor…

3. [+932, -61] Gerçekten acınası bu;; aldatmayı savunuyorlar~ çocuk hapishanesine yatıp parayla kaçmış birini savunuyorlar~ bu fandomun saygısız olduğunu biliyordum ama bu sınırı aşıyor.

4. [+824, -24] Çoğu idol okulda iljin olduğu ortaya çıkınca gruplarından ayrılıyor.. Wonho hem çocuk hapishanesinde yatmış, başka birinin hem parasını hem eşyalarını çalmış, nasıl grupta kalmasını isteyebilirler? Hayranları inanılmaz.

5. [+627, -29] İşte bu yüzden idollere kör kütük sevgi beslemek çok tehlikeli.. ne kadar büyük suç işleseler de hayranlar “Hayır, benim tanıdığım idol asla böyle şey yapmaz!!!” diyorlar. Bir mağdur olması falan umurlarında değil, tamamen körler. Wonho’ya olan hislerini anlayabiliyorum ama doğruyu yanlıştan ayırmaları gerek. Bu durumda en büyük mağdurlar da yine hayranlar, ama farkında değiller… Onlar için aslında yabancı olan bir adam yüzünden ağlayıp bağırıp vakit harcıyorlar… Yaşınız büyüyünce bundan pişman olacaksınız. Kendinize gelin, yeni bir hobi bulun.

6. [+164, -7] Bence borcunu bile ödememişken onu kör kütük savunmak doğru değil. Ayrıca hırsızlık vakasında da bir mağdur var.

7. [+153, -4] Hırsızlık yapıp yapmadığı hakkında açıklama bile yapmadı ㅋㅋㅋㅋ Niye çocuk hapishanesine gitmiş birini televizyonda dans edip şarkı söylerken izleyelim ki? ㅋㅋㅋㅋ İdollerin gençler üzerindeki etkisini biliyor musunuz? ㅋㅋㅋ Bu küçük bir olay değil, Wonho bir suçlu ve hayranlar grupta kalmasını istiyor ㅋㅋㅋㅋㅋ tabi kalır, bekleyin

8. [+111, -3] Komik ya. Hayranların yaşı küçük ve yargı duygusu eksikliği var, üzülüyorum ona. Şirket onu gruptan çıkardıysa Wonho tüm dedikoduların doğru olduğunu itiraf etmiştir, bu bariz belli değil mi? Masum olsaydı şirket arkasında dururdu. “O artık değişti”… O zaman tüm ünlüler bunu bahane olarak kullanabilir. Bu bir bahane değil.

9. [+103, -3] Pişmanım dedi ama sonra çıkıp dava açacağım diye tehdit etti… borcunu da ödemedi. Kendinize gelin hayranlar.

10. [+73, -5] Bu yüzden aptal hayranlar çok korkunçlar. Doğruyu yanlıştan ayırmayı bilmiyorlar.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+170] Borçlarınızı ödeyin millet

Kaynak: Netizenbuzz

22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Loura

Neden hata yapan insanları bu şekilde damgalıyorsunuz. Bu sadece wonho için değil tüm idoller için aynı. Sullinin geçmişte yaşadığı ilişkisi yüzünden insanların cinsel tacizine sürekli maruz kalması B.I nin madde kullandığı için toplumdan afaroz edilmesi wonhonun çocukken işlediği suçu sanki dün işlemiş gibi lanse edilmesi sürekli bir damgalama olayı var bu sektörde. Hiç kimse ikinci bir şansı haketmiyor mu? Bunu yapınca ellerine ne geçiyor yani mükemmel bir millet mi oluyorsunuz? Siz böyle yapınca idoller hatalarından geri mi dönüyorlar? Sırf bu kin ve nefretiniz yüzünden insanlar intihar ediyor. Biraz ülke olarak kendinizi sorgulasanız keşke. Benim ülkemde niye bu kadar intihar vakası… Read more »

MoonPie

Bu gerçekten bugün okuduğum en iyi yorum. teşekkürler.

Suna

Hapishe girmesi ömür boyu bunu cezasını çekeceği anlamına gelmiyor. Hapislerin amacı insanları akıllandırmak topluma geri kazandırmaktır. Toplumdan soyutlamak değil. Ayrıca Wonho’yu savunan insanları Robert Downey Jr’ın(Iron Man) da fanı ya da seveni olmasın. Ki eminim öyleler. Çok acımasızlar. Kendileri toplum olarak suçtan geçinilmiyor ama bir idol geçmişte yapınca nasıl yapar? Bonom çocoğom ono hoyrondo. Teyze çocuğun zaten potansiyel suçlu toplumda büyüyor sen neden bahsediyorsun? Borç konusuna gelirsek. Evet burada biraz karşı taraf haklı. Madem pişmansın borcunu öde ve geçmişini geride bırak. Ödemeyek hala pişman olmadığının bir göstergesi haline geliyor. Şirket zaten iyice bok etti durumu. Ama dediğim gibi gruptan ayrılması… Read more »

monbebe ♥ wonho

Arkadaşlar wonho’ya borcumu ödemedi diye iftira atan kız bunu başka idollere de yapmıştı. Bir keresinde Taehyung’a da yapmıştı ama şirket bunu reddetti ve olay büyümedi. Ama wonho’nun şirketi dava açacağını söyledi. Ve geçmişte herkes hata yapabilir. Taeyong’da yapmıştı özür diledi. İkon B.İ uyuşturucu söylentileri yayıldı ama sonra iftira olduğu ortaya çıktı. Boş yere kariyeri bitti. Wonho’da kalıcı olarak ayrıldı yani onun da kariyeri bir iftiraya gitti. Artık mutlusunuzdur zaten gittiler işte bazıları intşhar etti bazıları gruptan çıktı. Hepsi iftiralar ve bu idollerin üzerine nefret kusmalarınız yüzünden. İnşallah bir gün bu yaptıklarınızın hepsinin bedelini ödersiniz.

Bende kalsin

Tanımıyoruz bilmiyoruz gerçekten görmüyoruz. Ama deli gibi savunuyoruz. Olaylar doğru veya değil ama ortada bir durum var önce nötr kalırsın sonra duruma göre yaparsin. Hayranlar olarak bayılıyoruz direk şirketler devlete suç atmaya. Dün starshipe onca laf edildi biri demedi ki bu adam niye hemen geri adıp atıp şirketten gönderdi

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Bu kadar körü körüne nasıl Wonho’yu savunabiliyorsunuz gerçekten yaptığı şeyler sadece geçmişte kaldığı için bunları görmezden gelip artık değişti demek bana çok saçma geliyor geçmişte işlediği suçların cezasını sonuna kadar çekmeli öylece üstü kapatılmamalı ben de en başta Wonho’nun böyle bir şey yapmadığını düşünüp üzüldüm ama söylenenler gerçekmiş sadece bu olayın şimdi olmaması onu masum kılmaz

fffg

Birisi de demiyor bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim, bu iddiaları ortaya atan kötü kişi ile arkadaş ise kendisi melek olamaz. Sevdiğimiz idoller kötü insanlarla arkadassa sadece karşı tarafı suçlamayı doğru bulmuyorum. İki tarafın masum olmadığını düşünüyorum.

Lia ama tapmayan

Esrar da kullanmış hadi bakalim şimdi GD, TOP, Hanbin gibi isimlere ateş püsküren isimler buna da ayni tavrı sergileyecek mi yoksa kutsayacak mı? Bu isimlere denilmedik hakaret kalmadi Wonhoya da denecek mi? Benim için sorun yok. Bu yüzden hep derim vicdanlı olun ayni durum başınıza gelmedikçe anlayamazsınız diye. Suç suçtur hadi bakalim.

Deniz

Twitter’da Army başta olmak üzere bir sürü kişi savunuyor . Biz sadece kendine zarar verdi dediğimiz zaman edilmeyen hakaret kalmadı . Üstelik GD’ninki 8 yıl önceydi hala ilk günkü gibi nefret kusuyorlardı .En azından bizimkiler sadece keşti onların söylemiyle . Bu çocuk aynı zamanda hırsız yani başkalarına da büyük zarar verdi . Ve idol olup çok para kazanmasına rağmen borcunu ödemedi . Hangisi daha kötü ? TOP pişman dediğimizde sektörü bıraksın diyenler şimdi ” Wonho geçmişinden pişman , bunu hak etmiyor .” diyorlar . Yani uyuşurucu falan umurlarında değil bunların tek dertleri yg sanatçılarına bir şekilde nefret kusmak . Sanatçıları… Read more »

İğrençlik

top nn ilk uyuşturucu ile skandalı çıktığında army den büyük çoğunluk destek mesajları yazdı gidin görün , ayrıca edilen hakaretlerde deher kesimden hakaret vardı ama gözünüz bi army yi görüyor, diğer sitelere gidin bakın kim top a destek mesajı yazmış yazmamış, ayrıca şuan Allah korusun bu olaylar bts ten herhangi birinin başına gelse bütün fandomlar başta sizin gibi vipler olmak üzere zil takıp oynar yerin dibine batırırlardı.. asla destek mesajı yazmazdınız daha geçen haftalarda jingle ball konserine bts açıklandığında twitterda bts le ilgili katılım tweeti altına monbebeler ‘2monstax paved the way” yazmışlardı çünkü ilk monstax açıklanmıştı, baya böbürlenip hakaretler etmişlerdi… Read more »

Deniz

Kendi adıma konuşmam gerekirse BTS’i her zaman sevdim ve destek oldum . Jimin için nefret tagleri açılınca , RM’in gruptan ayrılması için imzalar atılınca hatta BB ile karşılaştırma yapılıp onlara kopyacı denilince ve daha bir çok şeyde güzel dileklerimi yazıp , onları sevdiğimi her zaman dile getirdim . Birilerinin başına kötü şeyler gelince sevinecek insan değilim umarım kimse değildir . Büyük VIP sayfaları da dün destek hep beraber destek olduk . Kimse BTS’e düşman değil istisnalar dışında birçoğu ben de dahil Army’nin davranışlarını sevmiyor veya direkt Army’den hoşlanmıyor . Top’a nefret kusan Army sayısı hiç de küçümsenecek kadar az değildi… Read more »

İğrençlik

Bütün fandomlar da çürük varken, özellikle BTS i aşağılayan küçümseyen bir sürü fandom ve o fandomlardan ki kişiler varken insanların army ye laf atması haksızlık, ben de kendi adıma ihtiyacı olan gruplara solo sanatçılara hep destek oldum, millet birilerini aşağılayıp gömerken asla o tür davranışlarda bulunmadım. İnsanların iki yüzlülüklerine gelemiyorum, hangi fandom olursa olsun… ARMY de ki çürükleri görüp laf atanlar diğer fandomlar da ki çürükleri görüp neden onlara da laf atmıyor genellemiyor benim lafım buna….

Lia ama tapmayan

Aynen öyle. Army güzellemesi yapıyorlar da army şu sektörde bütün gruplara en çok çektiren fandomdur yani net. İçlerindeki muhabbetlere, hırslara, yarışlara falan lafım yok. Ama bunlar her seferinde gidip başkalarının işlerine burnunu sokup ortalığı karıştırıyorlar. Bir gün bu olaylar Btsin başına gelirse zil takıp oynarlar yazmışlar da vip zaten bu konudan derti idollere ne diyecek. Herkesin derdi fandomun çürüklüğü. Dediğin örnekler gibi tonla görüyorum. Şu korezin denen ruh hastasi yaşı büyük armylerin olduğu sitede de görüyorum. Yg idollerine dedikleri hakaretlerin tam tersi iltifatlari şu an monsta x e yapıyorlar. İşte geliyoruz gene asıl meseleye İKİ YÜZLÜLÜK bu. Adaletsiz hirsindan gözleri… Read more »

Bay

Army de yg ent oyunlarından dan çoookkk çekti ama ilahi adalet

Lia ama tapmayan

Uf geldi bebenin biri daha. Pardon da gotunuzden uyduruyorsunuz o oyun laflarını. Şu piyasada en çok oyun yapan varsa Bighittir. Hiç boşuna uğraşmayın sizden başka medya oyunu kelimesine inanan yok. Albüm satışlarında Exo ile medya oyunu yapıyorsunuz, konserde BB ile. Ve bu iki grubun hayranları da gayet sağlam verilerle geliyorlar. İlahi adalet böyle olmaz, karma böyle olmaz gülüm. İleride siz cunkukun ya da jiminin böyle bi skandali çıkınca onu savunmaya devam ederseniz o zaman karma olur. Yani dalga geçtiğiniz sey başınıza gelince karma olur. Ağzınızda bir karma lafı. Daha anlamindna bi habersiniz. Bak bts bir ay ara verdi bir sürü… Read more »

Bay

Bebenin birimi …. sen devam et… siz anca BTS in skandalı cıkmasını 4 gòzle bekleyen … kişilersiniz.
Medya oyunun alasını da yapmasını biliriz ama ne gerek var sizinle uğraşmaya zaten bitiksiniz…
Şu yukarda saydığın grupların Twitterda orda burda o kadar çok yalanı medya oyunu ve …. fanları var o yalanlara inanan bizde onları düzeltiyoruz yalanlarinı foyalarını ortaya döküyoruz çünkü bu böyle gitmez . Ama sonra neyy army kötü … de git ordan …

Bay

Bütün fandomlar ilk başta iftira sandı hatta armyler ama olayların iç yüzü ortaya cıkınca gidin bakin twitter a şimdi sadece monsta x fanları aktif.

Bay

Şimdi baktım çoğu da multi fandom ama profilinde bts üyelerini kullanıyorlar

VipSone

Allah büyük bu sitede hep dedim büyük konuşmayın sizin idolleriniz tanrı değil. Şuan keyifle izliyorum

İğrençlik

Kimse tanrı değil, gelecekte ne olur bilemeyiz, hepimiz artık bunların senin benim gibi insan olduğunu ve nihayetinde hepsinin de suç işleyebileceğini hata yapabileceğini anlamalıyız ve şu erkek milleti kim olursa olsun sapıktırlar, büyük bir çoğunluğu öyle, öyle saf temiz cici masum bakmamak lazımm hiçbirine ve ünlü sektöründe uyuşturucu, alkol, marihuana kullanıyordur çoğu zaten, alkol zaten Asya kültüründe önemli hepsi içiyor

Şaşkın

Gerçekten suçu olmasaydı ayrılmazdı desteklemeyi doğru bulmuyorum ama bu kadın çok tehlikeli ünlüler bu kadından uzak durmalı

Yılgın

Bir sürü suç işlemiş insanlar neyini destekliyor tam olarak anlamıyorum her hırsızlık yapan suç işleyeni bu şekilde savunuyormusunuz tamam diğer iki kadında normal değil ama söyledikleri desteksiz olsaydı bu çocukta şirkette bu kadar kolay pes etmezdi bu yüzden insanlar hayranları aptal olarak görüyor ki bence haklılar

Yeni Yazılar