Benzer Yazılar

MustB’nin araba kazasının fotoğrafları kazanın ciddiyetini gösterdi

MustB'nin araba kazasının fotoğrafları kazanın ciddiyetini gösterdi

HABER: MustB’nin kazasının olay yeri… araba mahvolmuş ‘şok’

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+490, -12] Sürücü kısmının önü tamamen içe göçmüş, o kadar üzücü ki. Huzur içinde yat.

2. [+470, -6] Ah… ㅠㅠ çalışırken hayatını kaybetmek en üzücüsü.. Huzur içinde yat…

3. [+363, -6] Araba çarptığı anda hayatını kaybetmiş gibi.. Huzur içinde yat

4. [+18, -9] Menajerlik herkese uygun bir iş değil..

5. [+13, -0] Ah, bu saatte bir programa gerek var mıydı? Menajerin araba kullanırken uykusunun gelmemesi beklenebilir mi? Ünlüleri fazla çalıştırmak gerekiyor çünkü popülariteleri hemen sönüyor biliyorum ama bu programlar da fazla ekstrem. Şirketler açgözlü olmayı kesmeli..

6. [+13, -2] Bence bu MustB’yi de grup olarak etkileyecek. Bir ölüm yaşanmış, görmezden gelip devam etmelerini bekleyemezler. Bir üye de yaralanmış yani prova yapamayacaklar. CEO’nun sorumluluk üstlenmesi gerek. Bence dağılacaklar.

7. [+11, -0] Menajerlik en ekstrem mesleklerden biri

8. [+6, -1] Huzur içinde yat. Ne olursa olsun güvenli bir şekilde araba sürmek tek çözüm.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+40] Araba sürmek/arabayla seyahat etmek insanların yaptığı en tehlikeli şey ve neredeyse her gün yapıyoruz. Caddenin türüne göre 45-70mph hız arasında yüzlerce ton metal ve plastik ilerliyor. Ve otobanda 90mph gibi hızlarla insanlar yanımdan sürüp geçiyor. Dikkatli olalım millet. Yolu izleyin, dikkatiniz dağılmasın, dikkatinizi verecek kadar iyi hissetmiyorsanız araba sürmeyin.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

çok üzücü , cidden çok korkunç, vefat eden menajer ışıklar içinde uyusun, inşallah yaralılar şifa bulur, Allahım geride kalanlara yardım etsin , sabır versin inşallah. menajerlerin işi çok zor, keşke demek hiçbirşeyi geri getirmez ama bu olay ve önceki olaylar şirketlere ders olsun, şöfor ayrı tutulsun, hali hazırda araba sürecek kişi kendini yorgun, uykulu, hasta vs hissediyorsa özel şöfor çağrılsın, ya da taksiye binsinler.

Kpop kopmuş

Dağılsınlar yazılmış bu uğurda bir insan ölmüş çocukların hayalleriyle oynamayın eminimki sorsanız dağılmak istemezler geride kalanlar yaşıyor umarım başarılı olabilirler

Yeni Yazılar