Benzer Yazılar

NCT Chenle, ailesi en zengin idol seçildi

NCT Chenle, ailesi en zengin idol seçildiNCT Chenle, ailesi en zengin idol seçildi

HABER: Ailesi zengin #1 NCT Chenle, havuzlu evi 4 milyar won değerinde -> 13 yaşında kendi konserini verdi

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+828, -10] Dedesi Çin’in en zengin 10 adamından biriymiş, Chenle 13 yaşındayken ona konser yaptırmış.. bu Lee Gun Hee yada Lee Jae Yong’un ailesiyle aynı seviyede, bu çocuk Kore’de idol olarak ne yapıyor??? Hobi olarak mı idol??

2. [+427, -16] İdol Olimpiyatlarında Battleground’da çok iyiydi, ben de nasıl bu kadar iyi olmuş diye merak etmiştim, oyunları çok seviyor gibiydi. Sanırım ailesi çok zengin olduğu için ders çalışmasına gerek yok ve sürekli oyun oynayabiliyor.

3. [+381, -3] Başka bir dünyadan hikayeler~~

4. [+40, -1] İdol olmak onun için sadece bir hobi.. Kıskanıyorum

5. [+29, -1] Çin’deki en zengin 10 aileden biri olmak manyak bir şey

6. [+27, -3] Zengin aileye doğmak tamamen şans

7. [+26, -3] Twice Tzuyu ve Mina da zengin ailelerden geliyor. Mina’nın babası Osaka’da çok elit bir ortopedi cerrahı.

8. [+23, -2] Lee Jae Yong’un da Çin’deki en zengin 20 aileden birine girebileceğini okudum ama 10 değil

9. [+20, -0] Çin’in en zengin 10 ailesinden biri? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Bu tam bir yalan, ailesi listede yer almıyor bile. Bizim medyamız niye her şeyi abartıyor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ailesi zengindir eminim ama Chenle’nin dedesi Çin’in en zengin 100 adamı arasında bile değil

10. [+14, -0] Bu kadar zenginsen kendi şirketini kurabilirsin ve eğlencesine çocuğunu ünlü yapabilirsin.. ya da SM’e girmek daha hızlı popülarite getirebilir..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+345] Zengin olmak, hayatında önemli kararlar alırken parayı düşünmemek nasıl bir histir acaba. Ailemin parası yetmeyeceği için bazı hayallerimden vazgeçtim ve ne zaman kendime bir şey alsam suçlu hissettim çünkü o parayı daha önemli bir yere harcayabilirim diye düşünüyordum. Zengin doğmak çok güzel olmalı, kıskanıyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
deatheater

Chenle gerçekten çok zengin bir aileden geliyor ama bu durumun egosunu onda hiç görmedim o kadar doğal ve samimi ki :d Ayrıca sesi de dansı da çok iyi olan bir idol. Hobi veya değil bu onun bileceği iş ama en azından hakkından gelerek yapıyor.

deatheater

Bizim şedov hangul mullayo Çanlomuz 😂

Who

Jisung chenlenin evini anlatırken kapıya varmamız için 5 dakika gerekti dedikten sonra chenlenin bu normal değil mi demesi…

BlueElf

Chenle’nin ailesinin durumu evet iyi ama Top10da değil abartılmış Luhan ile karıştırdılar heralde ayrıca SM Chenle’yi almak için çok uğraştı zaten Sm’den önce tırnak kadarken piyano çalıp şarkı söylüyordu SM’e girmese bile başkaları kapardı sesi bence Taeil’den sonra en iyi Nct üyesi.

•••

İnsanlar zengin olsam şu nasıl olurdu ya da şunu yapmak isterdim falan der. Büyük şeylerden bahsederler. Ben bir şey alırken bir kez olsun etikete bakmadan almak isterdim diyorum. kbjbnb

The Netizen

Zengin olmak sıkıntı değil de hiç çaba sarf etmeden bu kadar kolay her şeye sahip olmak sinir bozucu benim açımdan. Önleri hep açık asla bir engelleri yok, istediği her şey önünde elini atacak kadar yakın. Zenginleri sevmiyorum. Çalışıp kendi çabasıyla zengin olanlar ayrı!

Nişu

İdolluk bi hobi mi hem de korede hem de sm de ajgsjqbwmjszlmqlajakqbamabak iyi umarım tadını çıkartıyordur

Suna

En zengin 10 olması imkansız Çin’in ileri düzey zenginleri için 4 milyar wonluk ev çok az. Ama gerçekten helal olsun altın kaşıkla yaşamak varken idol olmayı tercih etmiş. Neyse Chenle şu an sektördeki en zengin ünlü herhalde. Vay anasınıı

Red Velvet Manyağı

Zengin çocukları çok egolu ve kibirli olur ama Chenle hiç öyle değil samimi ve tatlı yerim onun suratını (ne edem çko dadlu sjsjddj)

Last edited 1 yıl önce by Red Velvet Manyağı
GirlsLikeSunset

+345] Zengin olmak, hayatında önemli kararlar alırken parayı düşünmemek nasıl bir histir acaba. Ailemin parası yetmeyeceği için bazı hayallerimden vazgeçtim ve ne zaman kendime bir şey alsam suçlu hissettim çünkü o parayı daha önemli bir yere harcayabilirim diye düşünüyordum. Zengin doğmak çok güzel olmalı, kıskanıyorum.

Keşke bende zengin doğsaydım

ClarryRiddle

Lia da kıza nefret kusmuşlar şu yorumlara bak iki yüzlü yılanlar

Stardust

Para Leyla koreliler Mecnun bu kadar para seven önemseyen ikinci millet görmedim

Hahah

Lia’ya gelen netizen yorumlarına bak, bir de buna…

Aaa

Lia yı seviyorum ama bence çıkış yapacak kadar iyi değil. Bu çocuğu çok bilmesemde yetenekli baya. Yorumlardaki farklılık bundan kaynaklı büyük ihtinalle. He lia ya böyle konuşmalarına gerek varmı tabi ki yok.

Red Velvet Manyağı

Bir kere SM idollerinin nerdeyse hiçbiri stajer olmuyor. SM keşfediyor. Yani hobi olarak yapması da imkansız zaten neden hobi olarak SM de yapsın.

Yeni Yazılar