Benzer Yazılar

[PANN] Netizenler ITZY geri dönüş teaserlarını konuşuyor

[PANN] Netizenler ITZY geri dönüş teaserlarını konuşuyor[PANN] Netizenler ITZY geri dönüş teaserlarını konuşuyor

Merkezde kraliçe Chaeryeong var~~~

Gönderi tepkisi [+297, -143]

1. [+434, -29] Ben ‘DALLA DALLA’ ile taze bir başlangıç yapmalarını sevmiştim, kıyafetleri de çok güzeldi ama şimdi kendilerini tekrar ediyorlar gibi geliyor… Bu gidişle pek ilerleyemeyecekler, konseptlerini değiştirmeliler

2. [+420, -24] Hep aynı saç tarzı, hep aynı kıyafetler…

3. [+234, -40] Suzy’siz bir Miss A

4. [+181, -1] Yeji’yi bu saç ve kıyafetlerle 5 defa gördüm

5. [+163, -3] Niye hep Ryujin’e bu saçı veriyorlar? Kıyafetleri ve saçı kesinlikle ‘DALLA DALLA’ ile aynı, o dönemde güzeldi ama artık güzel gelmiyor ㅜㅜㅜㅜㅜ

6. [+152, -3] Yeji’nin saçını açın lütfen, bir yılı aşkın süredir saçı toplu, saçları dökülecek

7. [+75, -122] Chaeryeong hayranı var mı burada?ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

[PANN] Netizenler ITZY geri dönüş teaserlarını konuşuyor8. [+74, -1] JYP kız gruplarının kendilerine has, değişmeyen bir konseptleri oluyor… Twice yıllar boyunca aynı müzik tarzını ve konsepti yaptı, FANCY’den sonra değiştiler..?

 

Kaynak: Knetizen

24 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Majo

Bana da nedense tarzları hep aynı geliyor, özellikle saç ve kıyafetleri. Umarım bu şarkı hem stilleri olsun hem de şarkıları olsun daha farklı gelir.

Rien

Şarkı tarzları değişmese bile konseptleri kesinlikle değişmeli. Çıkış konsept fotoğraflarından hiçbir farkı yok bu teaserların.

Jyp twice ‘dan kazandığı parayı twice’a harcamıyor itzy’ye harcamıyor nereye gidiyor bu paralar yaav

HTGNMO

Tarikatina…

Betüş

Ve ilginç bir şekilde stilistleri ödül aldı. Kızları gerçekten hep aynı giydiriyor.

Melanie

JYP TWICE dışında bir grup idare edemiyor, en azından bunu anladık. Ben ICY zamanı çok heyecanlıydım, konsept fotoğrafları falan Dalla Dalla’nın 2. versiyonu gibiydi hatta gibi de değil öyleydi. Şimdi de 3. versiyon saçmalığına devam ederse ITZY için çok üzüleceğim, ilk defa bir kız grubunu heyecanla takip ediyorken JYP’nin beceriksizliği yüzünden hevesim yerle bir oluyor. Kim bilir kızlar bundan dolayı nasıl hissediyordur…

Kdlfşsşdş

GOT7? STRAYKIDS? Ki 2019’da çıkmasına rağmen en çok ödül alan kız grubu olan ITZY? Birinciliği BTS ile paylaşan ITZY? Ne kadar körsünüz ya. Ayrıca kızların konsepti daha yeni oturacak, sürekli farklı şeyler yapmaya çalışırlarsa unutulur giderler bir konsept oturtup sonrasında değişmeleri daha mantıklı, TWICE gibi. Kızların konsepti teen crush. Ki byna rağmen ICY ile DD’nın alakası bile yoktu? Bir de bu albümler bir seri halinde birbirini tamamlıyor itz different itz ICY ve itz me. Evet kıyafetleri aynı ama şarkılar birbirinden çok farklı. Ki kıyafetler de stilistin sorunu. Albüm içi şarkıları dinledin mi? Cherry, It’z Summer ve Want It’i? Daha 2.… Read more »

Melanie

Stray Kids kendisi oluşturuyor her şeyi. JYP’nin elinin değdiği bile yok yani çocukların yaptıklarını ve başarılarını asla JYP’nin payının olduğunu söyleme cüretinde bile bulunma:d ITZY’i gömmedim ayrıca, ne bu çıkışın? MIDZY’im ve kızları bu kadar ikinci parça görmesi sinirimi bozuyor, TWICE’dan kalan ne artığı varsa kızlara attı şimdi kalkıp da bana şirketi savunmayın. Kızlar neyi başarıyorsa JYP’nin etkisi 0.

Melanie

Ayrıca KARD konusunda da düşüncelerim aynı, neyi hatırlatırım diyorsun? Hayranları bile değilim, bana ne onlardan. Geçen yıl çıkış yapan çaylak gruplar ikinci dönüşlerinde çok güzel konseptler klipler vs. yaptılar. JYP niye bunu yapmıyor?

Melanie

Başarı yönünden bir şey dediğim yok ama gidip ona bağlamışsın. Neyi nasıl anlıyorsan artık.

Betüş

Sadece teaser olduğu için pek bir şey demek istemiyorum. Umarım farklı bir konsept, farklı kıyafetlerle, farklı tarzlarla dönerler. Bu teasera baktığımda tarz ve kıyafetler pek değişmemiş gibi ama umarım yanılırım.

Leila

Teaser fotosunu gordugumde aklimdan gecen o olmustu.yine mi demistim.tekrar konsept olmasin.kizlar cok yetenekli her turlu konsepti,saci,giyimi taşir.

Imnot

Yüzleri net bile değil, fotoğraflar tost makinesinden çekilmiş gibi neyi muhteşem mükemmel acaba ahajdjdhajkd Tek gördüğüm aynı saçlar aynı kıyafetler tekrar tekrar…. neyse çıksın bakalım o zaman net olur 🙂

Melanie

Tost makinesiyle çekilmişe benzeyen fotoğraf edit, ilk fotoğraf asıl konsept fotoğrafı. Karanlık olduğu için editleyerek açmak istemişler.

AhgaseAileean

Lan daha 3. cbleri sakin olun ne hepsi aynısı

la cha ta

biraz tekrar ama sevdim

Kyuzi

O değilde yeji’nin yan profilini çok güzel wkxjwjjs

Aaa

Chaeryeong ne kadar güzel ve yetenekli bir kız lee kardeşleri çok beğeniyorum netizenlere de diyecek bişey bulamıyorum

Mingikki

Kıyafetler saçlar hep aynı bilerek mi yapılıyor umarım comeback başarılı olur

add

Yeji konusunda katılıyorum. Debut öncesi katıldığı programda saçları açık dans etmişti ve cazibesi çok daha farklıydı. Şu kızın saçlarını artık salık ve uzun haliyle tekrar görmek istiyorum.

HTGNMO

Heyecanlanmadim ve teaserleri da hos gelmedi pek ya net değil

Bobiii

Chaeryeong‘a kraliçe diyen netizenlerin ikiyüzlülüğü….. görselliği olmayan her insana aynı muameleyi yapsanız keşke

Mingikki

İki yüzlülük değil her netizen aynı kişi olmuyor

Kdlfşsşdş

Chaeryeong un görseli gayet güzel çekemediğini bu kadar belli etme

Once since birth

Daha önce Chaeryeong’a edilen laflardan haberin yok mu?

Yeni Yazılar