Benzer Yazılar

SM, Chen’in EXO’dan ayrılmayacağını vurguladı

SM, Chen'in EXO'dan ayrılmayacağını vurguladı

SM’in açıklaması:

“EXO’nun şirketi olarak, grubun istikameti ve üyelerin aktiviteleri gibi önemli konularda üyelerin görüşlerine öncelik veriyoruz.

Chen’in evliliğini duyurmadan önce, EXO üyeleriyle görüştük. EXO üyeleri gruptan üyelerin ayrılmasının acısını daha önce yaşadılar, şu ana kadar nasıl devam ettilerse gelecekte de böyle, birlikte devam etmek istediklerini belirttiler. Şirket üyelerin görüşlerine saygı duydu ve EXO’da üye bakımından bir değişiklik olmayacak.

Askerliği yaklaşan üyeler var, geçen yıl, EXO’nun 2020 yılında solo ve alt grup aktivitelerine odaklanacağına karar vermiştik. Üyelerin aktiviteleri teker teker açıklanacak. Üyeler EXO, solo sanatçı ve alt gruplar olarak promosyona devam edecek.”

HABER: SM, “Chen evlendikten sonra gruptan ayrılmayacak… Üyelerin görüşlerine saygı duyuyoruz, EXO ile promosyonlara devam edecek”

KAYNAK: Sports Kyunghyang via Nate

1. [+2,187, -130] Baba olarak yeni görevine odaklanıp gruptan ayrılsa en iyisi olurdu…

2. [+1,942, -96] SM sırtını dönen hayranların antilerden daha korkunç olduğunu bilmiyor mu?

3. [+1,804, -103] ㅋㅋ SM artık para kazanmayı düşünmüyor mu…

4. [+179, -7] Tabi ki üyeler grupta kalmasını ister, ona git diyemezler zaten. Kendi isteğiyle ayrılacak kadar utanması var mı, olay bu ㅋㅋ kim, neden evli bir adamı idolü olarak görür ki ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ En azından dürüst olup daha çok para kazanmak için grupta kalacağını söylesin

5. [+148, -5] EXO’nun bir sonraki dönüşünde bir babanın sahnede seksi hareketler yapmaya çalıştığını görmek komik olacak ㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+147, -7] SM diğer üyeleri kalkan olarak kullanıyor ㅋㅋㅋㅋㅋ üyelerin ona ‘ayrıl sen’ demesini mi bekliyordunuz? Saçmalık;;; Biz tüketici olarak ürününü satın almak istemediğimizi söylüyoruz~ㅠ

7. [+126, -11] Gördünüz mü? SM hayranları ATM olarak görüyor. Hayranlar onu grupta istemediklerini söylüyor ama SM inatçılık yapıyor.

8. [+105, -5] SM hayran görüşlerini hiç umursamıyor, tek düşündükleri paranın zamanında gelmesi ㅋㅋㅋ

9. [+87, -5] Çok utanmaz ㅋㅋㅋㅋㅋ diğer üyeleri kalkan olarak kullanıyor ㅋㅋㅋ

10. [+81, -6] EXO üyelerinin görüşüne saygı duyuyorsun ama hayranlarınkine saygı duymuyorsun?

SM, Chen'in EXO'dan ayrılmayacağını vurguladı

KAYNAK: Naver

1. [+103, -6] SM’in açıklamasını okudum da, sanki üyelerin askere gitmesine, solo ve alt grup promosyonlarına bel bağlıyor gibiler. Grup promosyonu olmayacağı için hiçbir şey yapmayıp bekleyecekler. EXO’nun tüm üyelerinin yeniden bir araya gelmesi uzun sürecek~~~ ve zamanı geldiğinde hayranlar üyelerin döndüğünü gördükleri için sevinecek ve bu konuya karşı daha hoşgörülü olacaklar. SM’in niyeti belli.

2. [+62, -4] Ama SM Jessica’yı hemen atmıştı..

3. [+73, -25] Mihee’nin eşi, lütfen gruptan ayrıl

4. [+48, -3] EXO’dan üyelerin ayrılmış olması altı yıl boyunca herkes için bir acı kaynağı oldu, üyeler bile bundan bahsetmemeye çalışıyor. SM’in Kim Jongdae gibi önemsiz birini korumak için resmi açıklamada bundan bahsetmesine inanamıyorum. Dehşete düştüm.

5. [+11, -2] Hayran olmayanlar, üyelerin evlenmesinde sorun görmüyorsanız siz gidip onlara para harcayın

6. [+25, -17] Siz hayranları ne tatmin edecek? Hamile sevgilisini terk etmesini mi istiyorsunuz??

7. [+10, -3] SM, neden Jessica’yı erkek arkadaşı var diye attın? Cinsiyet ayrımcılığı mı yapıyorsun?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+20] Bir insanın evlenecek olmasıyla ilgili şikayet eden bu kadar çok insan olmasına inanamıyorum. Chen’in evlenmesi sizi hiç etkilemeyecek. Hem de hiç etkilemeyecek. Onunla gerçek hayatta tanışmıyorsunuz bile.

 

Kaynak: Netizenbuzz

51 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
asunayist.

netizenler chen’le evlenemediği için bos yapıyorlar galiba yoksa bir baskasının evliliğine ya da sevgilisinin olmasına bu kadar karışmaları anormal ŞWXAŞANXÖNSBZCXGHJkXHJKLŞ

Xx44

Grubun imajinı düşündükleri için tepki vermeleri anormal mi peki ?

Jenjen

Grubun imajı bu derece güzel bir babadan neden etkilensin?

Rien

7. [+10, -3] SM, neden Jessica’yı erkek arkadaşı var diye attın? Cinsiyet ayrımcılığı mı yapıyorsun?

SNSD de sevgilisi var diye biri gruptan atılacak olsaydı grupta sadece sunny ve seohyun kalırdı lol

Xx44

He ya onca yıl takip ettim de snsdnin sevgilileri olduğunu anlamadım hele sooyoung 8 yıllık sevgilisi varmış oha …çocukluğum gözlerimin önünden geçti 2012 ye gittim

Herneyse

Seohyun da atılırdı öyle bişey olsa hshsjjks

Revel

Aslında bahsedilen sevgili meselesi değil jessica neden atıldı ne olduda çıkarıldı çocuğu olan bir üye bile atılmazken ..vurgulanan bu ve haksız değiller, cidden jessica’nn niye atildigini bende merak ediyorum kendi çıkmak istemediğini söylemişti sungmin ve jessica’ya karşı daha acımasızdi sm bu kesin..

Ei97821

Daha önce skandalımsı olayları olmuştu ve herkes resimlerdekinin Taeyeon olduğunu söylemişti hatta bunun için özür bile dilendi sanırım ama sonradan olaydaki kişinin Jessica olduğu ortaya çıktı, yani bunun gibi olaylar grup olarak aralarındaki bağlılığı etkiledi bence ve ve bi daha sorun çıktığında grup üyeleri arkadaşlarının arkalarında durmadılar, SM de kararını verdi gibi bence. Yani gördüğümüz gibi üyeler arkadaşlarının arkasında durunca şirket de onları takip ediyor.

BIKTIM

Bu yorumlar çok komik ama buraya hiçbir şey bilmeden yorum yapan diğer arkadaşlar da ayrıca komik. Üyeler Chen’in kalmasını istiyor. Bu seneki dot konserinde Baekhyun üç gün boyunca tüm üyeleri destekleyin deyip durmuştu. O zamandan biliyor olabilirler. Chen evliliğini duyurduktan sonra Chanyeol canlı yayında düğüne gidiyorum esprisi yaptı. Üyelerin bu durumdan rahatsız olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca Baekhyun yıl sonunda bugüne kadar EXO yla yapmaları gerekenleri yaptıklarını bundan sonra (idol olarak) kendi yapmak istediklerine odaklanacaklarini söylemişti. (Tabi bunları birlikte yapacaklarını da dile getirmişlerdi.) Bu saatten sonra 10 yaşındaki fanların desteğini beklemedikleri de belli. Yani buraya gelip exonun geleceği diye ağlamayın exol ve… Read more »

KINGEXO

Exo beylerim yaşınız geldi sayılır bence hepiniz ilişkilerinizi açıklayın ve evlenmek istiyorsanız evlenin. Bizde azıcık torun sevelim. 13 14 yaşındaki genç kızlar belki ‘oppam evlenemez’ diyebilir ama 20lerindeki hayranlar eminim bunu olgunlukla karşılıyordur. Hadi ama adamlar 27 yaşına geldi hepsi özgürce ilişkilerini yaşamak istiyor ama sırf aptal haters yüzünden yıllarca sessiz kalıyorlar sonra da böyle olaylar patlak veriyor. Idolleri bu duruma düşüren sizsiniz! Çıkmış şimdi ‘önceden deseydi böyle tepki vermezdik’ diyorsunuz ama kai’nin ilişki haberleri çıktığında aylarca nefret yorumları kustunuz, taeyeon yıllarca iğrenç yorumlarınıza maruz kaldı. Şimdi masum rolü yapmayın.

Zehra

Öyle ya da böyle kore deki bu hayran kültürü değişmeli. Hayranlar jongdae’nin arkasında. Umarım evli mutlu çocuklu bir şekilde sahne almaya devam eder. Ayrıca bu yorumu yapan salaklar gerçekten exo üyelerinin jongdae’nin ayrılmasını isteyeceklerini mi sanıyorlar? Öyleyse exo ile ilgili hiçbir şey bilmiyorlar.. sehun ve baek başta olmak üzere bu yorumu yapanları parçalarlar valla

ox

zaten niye ayrılsın ki, evli ve çocuklu insanlar kariyerlerini devam ettiremez mi? böyle bir şeyin tartışma konusu olması bile çok saçma. chen çok yetenekli bir insan ve fan olmayan biri olarak bile açıp zevkle şarkılarını dinliyorum. kaldı ki yanlış hiçbir şey yapmadı. genç ve başarılı bir insanın aile kurması harika bir şey. çocuğu olacak bir insanın çocuğunun geleceği için yatırım yapması gerekiyor o yüzden tabiki de devam edecek hem kendisi için hem de ailesi için.

Sananekarsim

6. [+147, -7] SM diğer üyeleri kalkan olarak kullanıyor ㅋㅋㅋㅋㅋ üyelerin ona ‘ayrıl sen’ demesini mi bekliyordunuz? Saçmalık;;; Biz tüketici olarak ürününü satın almak istemediğimizi söylüyoruz~ㅠ
9. [+87, -5] Çok utanmaz ㅋㅋㅋㅋㅋ diğer üyeleri kalkan olarak kullanıyor ㅋㅋㅋcomment image

Sananekarsim

Bu mallar exo üyelerinin biribirlerine ne kadar bağlı olduklarını bilmiyorlar galiba.Tüketici olarak ürününü satın almak istemiyormuş,üyeleri kalkan olarak kullanıyormuş eğw eğw götümle gülüyorum.

add

10. [+81, -6] EXO üyelerinin görüşüne saygı duyuyorsun ama hayranlarınkine saygı duymuyorsun?

Çünkü bu grup onların grubu. Kariyer onların kariyeri. Artık çenenizi kapatsanız keşke. Bir grup salak takıntılı fan ve fan gibi davranan antilerden gına geldi. Sizi takmıyorlar işte, aynen. Chen grupla olmaya devam edecek başka grupları dinleyebilirsiniz.

Chickenisnotmystyle

oPpA nAsIL bENdeN bAŞkaSıYLa bİrLiKtE OlURsUn

xuh

allah aşkına işinde başarılı, üstüne mutlu bir ailesi olan insanı idol olarak görmeyeceksin de kimi göreceksin:D öp başına koy, devrin kökten değiştiği ana denk geldiğin için

Ei97821

Hayır yani, Jongin’in yeğenleriyle olan fotoğraflarına düşenler gelip burada JONGDAE BABA OLACAK O BİR IDOL OLAMAAAEEEEZ diyor, ha kendi çocuklarını sevmişler ha yeğenlerini, ne fark eder kfkdşdldpbğbşf

SeulgiWendy

Kudurun antiler ve solo stanlar haha açıklamadan sonra dört köşe oldum birde gerizekalının biri SM hayranları atm olarak görüyor hayranlar ayrılmasını istiyor demiş😂 pardonda ayrılmasını isteyen fake hayranlarda belli hadi yallah diyoruz sizd Exo is 9 bunuda böyle bilsin herkes. Evet üye ayrılığının acısını çok iyi biliyoruz ve sen Jongdaemize önemsiz biri diyemezsin kaltk.

Tuğba

Bu olaylarda asıl mesele idöllerin pazarlama biçimi hayranları böyle düşünmeye iten şey bu.Şimdi kendi stratejilerine ters bir şeyi yapıyorlar. Evlilik hiç bir şeyi engellemez tabii ki ama o zaman grupları bu niyetle yapın.Etkileşim almak için hayranlara aşkım, sevgilim yalanlarından uzak durun

Sehun'un totişi

Chen hiçbir zaman öyle bir yorum yapmadı. Ama yapmaması rağmen böyleler ise yapanlar için üzülüyorum şimdiden

Tuğba

Sektörden bahsediyorum şahıs olarak bilemem

BlueElf

Yorum yapanların çelişkilerine çok güldüm 1. Sm hayranları atm olarak görüyor hayranları hiç dikkate almıyor diyen yorum haha ay güldürdün hayranları atm olarak göremeyen şirket mi var Allah aşkına birde kimse size zorla birşey yaptırmıyor bu sizin kendi tercihiniz ve atm olarak görseydi (bence bu uyelerin kendi kararı) Chen’i gruptan çıkarırdı 😂 2. Yorum ise üye ayrılığından çok zor günler yaşadığını jongdae gibi değersiz bir uye(!) için bunu tekrar dile getirmeleri yorumu. O kadar çelişkilisiz ki fan olduğunuzu düşünmüyorum üye ayrılığının ne kadar acı ve zor bir zaman olduğunu bilen siz Chen’nin gruptan ayrılmasını istiyorsunuz sözde fan olarak ve Jongdae’a… Read more »

Şeyma

Yasadışı birşey yok ortalıkta idoller onların malları değiller chen çok doğru yaptı ,haksızlar demiyorum ama olması gereken buydu EXO hemen bir skandalda üye atıp yola devam eden bir grup değildi öyle de olmayacak, kararlarını destekliyorum👍🏻 diğer üyelerinde WE ARE ONE sloganına sadık kaldıkları için bir kez daha gurur duyuyorum☺️

tanıyantanır

Jessica bu yüzden gruptan atılmadı ne aptalsınız

isimsizarmy

Bunlar daha da akıllanmazlar. Boş insanlar topluluğu

DilbetEr

Aslında k pop politikası ile ilgili bence bu düşüncelerin en büyük sorumlusu da şirketler ve idoller çünkü sanki yaşantılarının sonuna kadar hiç evlenmeyecek ya da evlense bile bir fanla evlenecekmiş gibi lanse edilmesi ki bu bir kenara dursun SM’in Kim Jongdae gibi önemsiz birini korumak için resmi açıklamada bundan bahsetmesine inanamıyorum.Bu cümle beni çok üzdü ve sinirlendirdi exo-l olmayan ben bile Chen in gruba ne kadar katkısı olduğunu mükemmel bir vokalı ve dansı olduğunu yıllardır exo ile birlikte olduğunu biliyorum. Nasıl bir fan(!) bunu söyler çok kalp kırıcı ve üzücü bir durum.

BIKTIM

Bunlara fan demeyelim solo stanler iste

Sinem ay

Ama Jessica’yı hemen atmıştı yorumunu yapan şahsiyet. Bir kere yanlış yaptığında başka bir yanlış daha yapmak normal mi? Hatalarımızdan ders çıkararak ilerleyen varlıklarız. Hata üstüne hata yapmayı mı savunacaksınız? Eskiyi deşmenin alemi yok.

fhdh

ben bu konuda tek suçlunun hayranlar olduğunu düşünmüyorum. idol kavramı dikkatli incelediğinizde zaten tuhaf ve hoş olmayan bir durumu kapsıyor aslında. tuhaf fantazileri vaat ediyor hayranlara ve yaşı küçük olanların çoğu buna kapılıyor, hatta yaşı büyük olup buna kapılanlar olduğunu düşünüyorum. aslında kpop ın idolleri pazarlama şekli sıkıntılı ve hayranların biraz kullanıldığını düşünüyorum. kimse üzerine alınmasın ama biraz zayıf karakterli ve ilgiye muhtaç kişilerin bu tuzağa daha çok düştüğünü düşünüyorum. gerçekten sadece müzik için dinleyen çok az insan var, çoğunlukta idolleri sahiplenme veya sanki o grup/idol kendisi ya da ailesiymiş davrananları oldukça fazla görüyorum. ben bile kendimi kaptırmadığımı düşündüğüm halde… Read more »

la cha ta

7. [+10, -3] SM, neden Jessica’yı erkek arkadaşı var diye attın? Cinsiyet ayrımcılığı mı yapıyorsun?
Markasından dolayı sorun çıkmadı mı yanlış mı biliyorum?

antiknetizen

Bu insanlara cidden mana veremiyorum. İdol kelimesinin anlamını cidden bilerek mi kullanıyorlar acaba? Birini idol olarak görmek onun başarılarını örnek almak demek. Bütün ülkelerde bu kavramda sıkıntı yokken bu Korelilerin bu konudaki aptallıkları beni çıldırtıyor cidden. Sanki Jongdae baba olunca müzik yeteneğini felan kaybedecek. Adam alt tarafı hayatının aşkıyla ömrünü birleştirip bunu bir de nimetimizle taçlandıracak. Üyeler de buna bir şey demediyse sizin nerenize dokunuyor sayın K-netizenler, antiler ve kendi grubunu dört dörtlük sananlar.

Mina

Gerçekten hayranlar Exo’yu düşünüyor mu? Birinin gruptan ayrılması onları etkilemez,çünkü Chen önemsiz biri. Vay canına gerçekten inanılmazsınız. Bir insanın önemini belirlemek çok basit sanırım. Sizce Exo için de önemsiz bi üye mi? Ayrıca Chen’in bi insan olduğunu unutmamak lazım, bu kadar baskı yapılması bence oldukça berbat bi durum. Chen başarılı olduğu zaman,varyete şovlarında sizi eğlendirdiği zaman bi problem yoktu değil mi? Chen’e bi idol olarak değil insan olarak saygı duymayı öğrenmelisiniz. Exo’dan bir üyeyi hepsinden daha çok sevebilirsiniz bu normal bi durum. Fakat o gruptaki herkes özel bunu unutmayın. Bakın SM son noktayı koymuş zaten. Bu saatten sonra kendinizi yormuş… Read more »

Herneyse

Sungmin geldi de gözümün onune birden…

BlueElf

Sungminin karısının ateşe körükle gidip salak KElfleri çıldırttığıda gelsin bence gözünün önüne.. paylaşımları tvlere çıkmaları.. İElfler Sungmine hep destek çıktı ama KElflerin dediği oldu üzgünüm.

biri işte

biri 4.netizene İdol un kelime anlamını falan açıklasın

feride

Bi grupta değilde solo olarak çıkıp çıkışaydı bence bu kadar göze batmazdı adam bekar genç grup üyelerinin arasında göze batıcak evli ve çocuklu bi adam olarak seksi dans etse laf edicekler saçını renkli boyasa yine laf edicekler hayatı boyunca grupta kaldığı sürece peşini bırakmıycak evli çocuklu olması ister istemez grup üyelerinin arasında şu durumda sivriliyor

Sehun'un totişi

Feride sen konuşma

ox

bu düşünce çok saçma. eşi ve çocuğu olması onun yol arkadaşlarını bırakması gerektiğini göstermiyor hatta en nihayetinde “entertainer” olduğu gerçeğini de değiştiremez çünkü kariyerine o şekilde başladı ve daha genç. o zaman bizde de athena grubundan gökhan mesleğini bırakıp arabesk yapsın? sonuçta evli ve çocuklu bir adamın rock müzik yapıp sahnede headbang yapması çok sivri bir hareket di mi?

Xx44

Chen bir hata yapti büyük ihtimal kendisi hata olarak gormuyordur ama biz en azindan zamansiz hata diyelim özellikle de hala aktif idolken ..amma velakin exo gibi bir grup da geçmişte pes peşe 3 üyeyi bir anda kaybetme acısını yaşamış bir grup o yüzden yeni bir üye çıkışına zaten karşıydım ama gine de chen yanlış yaptı saolsun exonun skandalları listesine kendisi de bir madde ekledi daha peşini bırakmaz artık ..bak bts ye 7.yıllarını doldurdular 8e girecekler hiç böyle haberleri çıkıyor mu çalışıyorlar güzel güzel promosyon yapıyorlar artık bu şirketin iyiliği mi yoksa grup üyelerinin mi bilemem ama hiç böyle skandallarla gündeme… Read more »

ox

para ödeyerek önlem aldıkları için haberleri çıkmıyor. yoksa kimse peygamber değil dört dörtlük olsun. ayrıca bir grupla başka bir grubu kıyaslamaktan vazgeçin. yapıyorsunuz yapıyorsunuz sonra fanwar çıkartıyorlar diye ağlıyorsunuz.

Xx44

Karsilastirmiyorum ornek veriyorum ve ne kadar para verirsen ver boyle buyuk bir haberi kimse saklayamaz yani onlarda varsa da böyle büyük çaplı değildir keşke sm de para verseymış daha nüfuzlu bir şirket değil mi ? Her neyse ben iki grubu da seviyorum fakat sadece exoya üzülüyorum büyük sıkıntılarla karsilastilar çok daha iyi olabilirlerdi bu 9 yıl içinde

ox

sm para verme gereği duymadı çünkü chen kendi özgür iradesiyle doğru olanı yaparak bunu açıkladı. parayı aldıktan sonra neleri neleri saklıyor insanlar. saf olmayın.

Hanzade

Exo’nun skandalları listesi dediğin şey mi oluyor,hani üç sevgili haberi?Chen de evlilik haberi ile bir skandal daha ekledi yani…Ne diyelim ozaman Allah başka dert sıkandal vermesin bu gruba.asdfghjk
Yetişkin insanların sevgili olması ne zamandan beri skandal olmuş.Kore zihniyetini taşımaya başladınız iyice …

SeulgiWendy

Birde senin ve turevlerin var lütfen fanı olduğun grup hakkında yorum yap gelip burda Exo üzerinden kendi grubuna güzellemeler yapma çok düşünüyormuş ayaklarını yemiyoruz sevgili ve evlilikse biz Exollerin için skandal değil ne biçim yorum bu ya Exo’nun skandallar listesiymiş bak sen. Herkes kendi işine baksın kpop sektorunde kimlerin kimlerin gerçek skandalları gizleniyor uç maymunu oynayıp gelip burda Chen’in evliliğine skandal olarak adlandırmayın.

Xx44

Ben sadece olayı kendi bakış acımdan yorumladım ..zaten evlenmesi ve baba olmasında sıkıntı yok ..sıkıntı bir anda hem sevgilisinin olduğunu hem onun hamile ve evleneceğini aynı anda bildirmesi ..bu ani bir şok herkes için ..gerçekten yorumuma kötü niyetli yaklaşmışsınız ama ben bu yorumu kötü niyetli olarak inanın hiç yazmadım ..sadece exonun daha iyi olmasını diliyorum ..ama bütün bunlar sadece baş ağrıtıyor ..btsyi örnek vermem de şirketlerinin onlar ve imajlari üzerindeki iyi politikaları ve aynısını exo için de istemem ..ve skandal dediğim tabiki bizim için skandal olmaz bu tür olaylar ama orda özellikle exo gibi popüler grupta her sevgili haberi veya… Read more »

Leyla

Korede sevgili haberleri dispatch tarafindan aciklanir ve bts bighit dispatchle kuzu sarmasi ve diger skandallar da dispatch tarafindan aciklaniyo.Yani dispatch ve bighitin cikar iliskisi var dispatch onlarin hic biseyini aciklamaz.Mesele 3 buyuk sirket diyolar amma yg dispatchle kanli bicakli.Dispatchin haberler hep yg den.Sm ve yg korede en guclu sirketler olsa bile en cok dispatch bu sirketlerin haberlerini ve iliski haberlerini sundu jyp de dahil.

SeulgiWendy

Biraz eleştirince incileri dökülmez nasıl bir tabirdir Allah aşkına gerçekten fanmış gibi gelip burada yorum yapmayın o zaman fan olsan sen zaten grubunu kıyaslamaya girmezsin birde kıyasladığın grup çalışıyorlar ibaresi var sanki Exo çalışmıyor ve kpop sektöründen bir haber olduğunda çok açık ilk önce sevgilisini açıklasada değişen birşey olmayacaktı ağzı olan konuşuyor fırsatçılar her olayda sevgilisinden vurmaya çalışacaklardı sanki ExoL olarak yaşamadığımız bir durumu bize anlatmayın. Exo’nun daha iyi olmasını istiyorsunuz ama Exo’ya en çok zararı verenlerde sizin gibiler oluyor nedense. Hata olarak goruyorsanızda belirtmişsiniz Skandalı(!) olmayan grupları destekleyebilirsiniz bu kadar basit kimse kafanıza silah dayamıyor.

Sadece May

Bts’den Jungkook ile dövmeci sevgilisi ‘skandal’ olmuştu 🙂 atıp tutarken dikkatli ol.

ox

trafik kazası “skandalı” da vardı:>

Hye Su

comment image

Yeni Yazılar