Benzer Yazılar

Sulli’nin annesi, Sulli belgeselinde kızıyla niye arasının açıldığını anlattı

Sulli'nin annesi, Sulli belgeselinde kızıyla niye arasının açıldığını anlattı

HABER: Sulli’nin olmadığı dünyada bir soru, “Sulli niye sizi bu kadar rahatsız etti?”

KAYNAK: Yonhap News via Naver

(Bir önceki gönderide belgeselin çevirisini okuyabilirsiniz)

1. [+1,120, -56] Ünlü ajanslarının ilkokul ve ortaokuldan stajyer almalarını yasaklayacak bir yasa gelmeli. Küçücük yaşında ailenden uzak yaşamak ve bir ünlü fabrikasında büyümek kimsenin ruh sağlığı için iyi olamaz.

2. [+784, -44] Onu gazeteciler öldürdü

3. [+417, -22] Ah… ülkemizde en küçük hatadan dolayı bile uçurum kenarına itiliyorsunuz. Eleştirilerin de bir sınırı olmalı, ama bizde sınır yok… Kendinden 13 yaş büyük bir adamla sevgili olması bu kadar büyük bir suç muydu? Çok güzel bir insanı kaybettik…

4. [+365, -16] Sulli’yi özledim ㅠㅠㅠ

5. [+364, -21] Sulli’nin çok nazik ve hassas bir kalbi varmış gibi duruyor.. diğer ünlüler dava açmakla tehdit ederken Sulli nefret yorumu yazanları hiç dava etmedi.. sırf ünlü diye hepsine katlandı ㅠㅠ

6. [+295, -13] Belgeseli izledim, ben de anne babası ayrılmış ve tek bir ebeveyniyle büyümüş biriyim. Nefret yorumlarını kenara bırakırsak bence sorunun asıl kaynağı Sulli’nin dengesiz bir evde büyümesiydi. Annesi belgeselde söylüyor, ben de çabuk sinirlenirim diyor, bir konuda anlaşamadıkları için görüşmeyi bırakmışlar… Ben kendi çocuğumu bu şekilde kesip atamazdım. Anlamıyorum. Annesi güvenebileceği tek insandı ama gitti, Sulli bu yüzden çöktü. Keşke annesi daha hoşgörülü olsaydı…

7. [+263, -32] Sulli’nin annesini anlıyorum, ben de kızımın kendinden 13 yaş büyük bir adamla çıkmasına karşı olurdum. Bu konuda anlaşamadıkları için birbirleriyle iletişimi kesmişler sanırım. Şirketi Sulli için her şeyi idare etmeye çalıştı. Televizyonda Choiza yüzünden intihar ettiği falan söylenmedi, sadece nefret yorumlarından ötürü dendi ve gerçekten de Sulli Choiza ile sevgili olduktan sonra nefret yorumları arttı ve tuhaf görülmeye başlandı. Fotoğraflarına şimdi dönüp bakıyorum da gözleri hep ıslak, sanki hep hüzünlüymüş gibi.

8. [+241, -13] Choiza utanmazın teki. Sulli televizyonda eski sevgilim pisliğin tekiydi, gelecekte dış görünüşe önem vereceğim diyordu. Sulli’nin ona öfkeli olduğu belliydi. Sulli öldüğünde Choiza IG yorumlarını kapattı ve ‘Biz yine de mutluyduk’ diye belirsiz şeyler yazdı, kendini iyi kişi gibi göstermeye çalıştı ㅋㅋ Sulli ile ilgili açık saçık sözler yazmışken bunu yapacak yüzü kendinde nasıl buluyor? Sulli şakalara konu olmuşken sustu ama Sulli vefat edince hemen kendini korudu ㅋㅋㅋ iğrenç biri

9. [+363, -143] Choiza ile ilişkisinden sonra tuhaflaştığını kabullenmeliyiz. Daha olgun bir ilişkide olsaydı keşke…

10. [+211, -11] Kendisinden çok büyük biriyle ilişki yaşadı ve annesi bu yüzden endişelendi, sonra annesiyle iletişimi kesti. Annesi ne kadar acı çekti düşünebiliyor musunuz?

11. [+215, -10] Ben bunu izlerken annesini anlamadım.. kızı ilaç kullanacak kadar zor zamanlar geçiriyordu ama annesi yine de onunla iletişimi kesti. Sulli’nin dayanacak kimsesi yoktu..

12. [+203, -15] Sulli’nin annesi Choiza’dan nefret ediyor olmalı

13. [+178, -2] Annesi yanında olsaydı Sulli intihar etmezdi. İntihar etmek kolay değil. Annesi de zorlandı biliyorum ama ondan çok soğuk havalar aldım. Belgeseli izledim, Choiza ile ilişkisinden dolayı Sulli ile kavga etmişler, Sulli bunun üstüne annesine ‘benim paramı kullanıyorsan her harcama için fatura istiyorum’ demiş, annesi de resmen artık görüşmeyelim demiş. Sulli küçükken bile annesi ortalıkta yoktu.. Keşke Sulli’nin ona göz kulak olacak bir ablası olsaydı..

14. [+179, -14] Ama ne biçim bir anne sırf ilişkisini onaylamadı diye kızıyla görüşmeyi keser…

15. [+153, -2] Annesi fazla zalim. Boşanmak küçük çocukları bayağı etkiler. Sulli’nin ne kadar dengesiz hissettiğini bilmeliydi. Niye seni dinlemek istemiyor diye onu yalnız bıraktın? Ben o ilk intihar denemesinden sonra onu asla bırakmazdım. Anne normal gibi gelmiyor.

16. [+114, -4] Sulli’nin hayatında babasının olmaması böyle bir adamla ilişki yaşamasına mı sebep oldu acaba.. Babasını küçük yaşta kaybeden bir arkadaşım var ve yaşı büyük erkeklerden hoşlandığını fark ettim.. belki de stabil bir his veriyor? Annesi niye Choiza ile ilişkisine bu kadar karşıydı anlıyorum

17. [+113, -4] Sulli’nin neden Goo Hara’yla yakın arkadaş olduğunu anlıyorum, ikisi de anne sevgisi istiyordu. Sulli’nin annesi Sulli ölene kadar onunla görüşmemişti. Tüm suçu Choiza’ya atmak için bu belgesele çıkmış

18. [+105, -5] Bu belgesele gerek var mıydı? Niye Sulli’nin hayatını hatırlayacağımız bir şov yapmadınız, niye annesini katıp Choiza’yı andınız..

19. [+93, -2] Sulli’nin ekonomik olarak bağımsızlığını ilan etmesiyle annesi sinirlenip iletişimi kesmiş, şok oldum..;;; ㅠ

20. [+91, -1] Sulli’nin annesi ve Choiza, ikisi de iyi insanlar değiller

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+240] Herkes Sulli’yi yüzüstü bıraktı

 

Kaynak: Netizenbuzz

50 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ImYeon

Yorumları anlayamıyorum. Annesini Choiza ile ilişki yaşmasına karşı olduğu için anlıyoruz demişler ama bir ilişkiyle kızı yalnızlığa niye ittiler? Ayrıldıktan sonra niye düzenli görüşmedi o zaman? Para meselesi açılınca sinirlenip kızından vazgeçer mi insan? Bana kendi vicdan azabını başka biri ile paylaşmak istiyor gibi geldi… gerçi artık ne desek faydasız.

Cansu

O anki durumu bilemeyiz bilip bilmeden annesini suçlamayın

HelloMet

Ben çabuk sinirlenirim, bana böyle dedi ben de ona böyle dedim bir daha görüşmedik ne demek ya? Sen annesin, yüreğin yumuşak olmalı. O an sinirlenmiş olsan bile o kadar uzun süre çocuğunla görüşmeden nasıl durabildin? Biz bile biliyorduk Sulli’nin ne kadar nefret aldığını internette. İllaki sen de gördün, hiç mi kızına ulaşıp sarılmayı düşünmedin? Neyin kızgınlığıymış bu böyle arkadaş. En başından beri sıkı bir bağları yokmuş ve Sulli çocukluktan beri yalnız kalmış anlaşılan, üzücü.

Selen

Zor zamanlarında güvendiğin ve sevdiğin insanlardan yardım beklersin . Gözlerinin içine bakarak bak işte ben iyi değilim dersin . Ama onlar seni hiçbir zaman anlamazlar ve görmezler . Belki de görmek istemezler bilemiyorum . Tek bildiğim güzel insanların böyle böyle kaybedildiği. Umarım son dakikalarında mutlu ve huzurludur hayattında olmadığı kadar

NeNe

“Onu gazeteciler öldürdü” derken???
Sizin sadece hayatını yaşamak isteyen kimseye zararı olmayan bir kadına yaptığınız yorumları,çirkinlikleri de unutmadık.Ülke olarak problemlisiniz,suçu sürekli başkalarına atmanızdan belli.
Muhtemelen Sulli Choiza’yı hem sevgilisi hrm de babası gibi de gördü sahip çıkması hoşuna gitti ve bir anda yüz üstü kalınca boşluğa düştü.
Ayrıca hem annesi hem Choiza suçlu. Anne yeteri kadar ilgilenip onu olduğu gibi kabul etmediği için,Choiza ise zaten yaş farkı yüzünden herkes yargılarken bir de tutup kızla yaşadığı cinsel hayatı bile yansıtıp bu iğrenç insanların diline bu kızı düşürdüğü için..

la cha ta

gazetecilerin laf çarpıtmasından bahsettiler sanırım.Ama haklısın

NeNe

Yok onu anladım.Ama kızı ölüme sürekleyen “sadece” gazeteciler gibi konuşmuş sanki ülkece çok anlayışlılarda bütün sorun gazetecilerde…

la cha ta

aynen…

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Sulli tek başına çok acı çekmiş. Keşke yanında onun sırtını sıvazlayan birileri olsaydı. Annesine bir şey demek istemiyorum ama küs olsan bile 2016’da kızın kendine zarar verdikten sonra onun yanında olmalıydın. Hastaneye gidemesen bile Sulli’nin evine gidip orda kızını beklemeliydin. Sulli eminim annesini çok özlemiştir. İntihar etmek gerçekten çok zor bir şey. Ölmeyi ne kadar çok istesen bile bunu yapmak çok zor. Ben de daha önce denemiştim. Aklımdan sürekli keşke biri benim ne kadar acı çektiğimi görüp bana sarılsa elimden tutup beni desteklese ben de yaşamaya devam etsem diye geçiriyordum. Eminim Sulli’de benzer duygular yaşamıştır. Gerçekten çok üzülüyorum. Böyle gencecik… Read more »

Herneyse

Kızın daha genç ve toy , 13 yaş büyük biriyle çıkıyor diye kavga edip ne yaparsa yapsın diyemezsin. Kızın ne kadar üstüne gittiler , çirkin çirkin yakıştırmalar yaptılar. Choiza o iğrenç şarkıyı yazınca kıza cinsellik üzerinden baskı yaptılar. Şimdi suçu sadece annesi ve choizanin üstüne atmayın. Sizin de suçunuz var !!!

Ggidle&kard

Hatırlıyorum da ilk ölüm haberi geldiğinde duvarımdaki posterine bakıp saatlerce ağlamıştım bunu hak etmedi diye. Ne olursa olsun o senin evladin ona her şeye rağmen sahip çıkmalıydın. Nur icinde yat güzel insan.

Last edited 2 yıl önce by Ggidle&kard
Loura

Oh ne güzel ya şimdi de başka bir günah keçisi buldunuz ona da nefret yorumu yazın. Annesinin ve choizanın sulli’nin hayatında negatif etkileri olduğu belli ama sanki tek sorun annesinin onu yalnız bırakmasıymış gibi ona saldırmaları çok acınası. Sulliyi bir tek annesi mi yalnız bıraktı? Lütfen ya hala suçu başka insanlara yüklemenize inanamıyorum. Bu kadar mı körsünüz? Sizin nefretiniz yüzünden öldü kız SİZİİİİNNN!

Efendim

Sonuçta genç ,hayatın başında ve psikolojik sorunları olan hem annesi hem de babası tarafından terk edilen bir kızdı, belli ki annesi kız SM e girdikten sonra gelmemiş ,yurtta kalmış sulli 12_13 yaşında. Annesi kıza yeterince annelik yapmamış ama kazandığı parayı kullanmış kızında böyle bir algı yaratmış demek ki. Küçük yaştan beri kızını sektöre sürmüş SM den önce de çocuk oyuncu olarak model olarak çalışmış, kızını güzel diye ünlü yapıp çalıştırıp parasını yemiş annesi ,anne baba boşanmış baba terk etmiş ,anne de sadede kızının görselliğin kullanıp para kazanmış. Maalesef her anne bizim annelerimiz gibi değil ya da bizim gibi annelik yapmıyor.… Read more »

Efendim

Tabiki de önemli olan sizin dediğiniz gibi ama maalesef ailelerde bu konu konuşuluyor, olabiliyor. Haberlerde bile ne olaylar görüyoruz para yüzünden kardeşler ,anne babalar vs birbiryle mahkemelik oluyor. Sulli nin annesi kızına özellikle sahip çıkmalıydı, bulunduğu sektör nedeniyle.

Efendim

maalesef bi hayat yok yere gitti… elbette hepimiz öleceğiz ama Allahım herkese ölümün hayırlısını, huzurlusunu nasip etsin.. en azından güzel bi yaşam sonrası huzurlu şekilde ailen yanındayken ”eceliyle” ölmeyi nasip eylesin.. Sulli acı bi hayat yaşayıp acılar çekerek kendinden vazgeçerek vefat etti… Allahım kimseye böyle bi acı yaşatmasın inşallah. biz ne desekte boş.. meli malı ölen canları geri geitrmiyor

Birferda

Teyzecim bisey demek istemiyorum. Sizin yasadiklarinizi hic yasamadim aile iliskiniz konusmaya hakkimiz yok. Ama la Turkiyede bile kizlar evlerinden kocaya kaciyor. Sonra bi sekilde aileler kabullenip dugun falan bile yapiyor. Neydiki sanki biranda bicak gibi kestin kizinla iliskini. Bu saatten sonra ne desen ne desek bos. Giden gitti.

Edd

En basitinden kendi grup üyeleri bile onun ne kadar kötü bir psikolojide olduğunu anlamamayı seçip onu yalnız bıraktılar. Git giden popülaritesi düşen grubunuz mu daha önemliydi yoksa yıllardır beraber olduğunuz üye mi? Bir iki kişi hariç kimse gerçek anlamda Sulli’yi anlayıp destek olmadı. Şimdi onun için üzgünmüş gibi davranmaları sadece midemi bulandırıyor.

Wonderr

Bunu yazanları linçliyorlar.Kendimden biliyorum.Özellikle gruptaki iki üye sadece kendi popüleritelerini düşünüyor hala.Sulli’nin durumunu anlamayıp sinirlendiler ona.

Last edited 2 yıl önce by Wonderr
Wonderr

Victoria,Krystal.Gruptaki diğer üyeler ortadan kayboldu.Victoria Çinden dönmedi senelerdir.Krystal desen oyunculuktan başka bir şey yapmıyor.Zaten kendisi söyledi oyunculuk şarkıcılıktan daha iyi, sosyalleşiyosun filan diyodu.Luna instadan kıyafet satıyor, kızı kimse umursamıyor.Amber de zaten küçük konserleri bile zor veriyor prodüksiyon eksikliğinden.Yarın bir gün luna ile amber için de yalandan ağlarlar burda özür dileriz diye.Ünlü insanların ellerinden imkanlarının bir anda gitmesi de depresyon sebebidir.Kimse bunu göz önünde bulundurmuyor.Grubun bitme sebebini sulli diyorlar ama asıl sebepler gün gibi ortada kimse sesli dillendiremiyor bunu niye acaba?

Last edited 2 yıl önce by Wonderr
SeulgiWendy

Gerçekten çok ayıp yaptığınız Sulli tam promolari ortasında sevgili olayları çıkınca promolara gitmedi f(x) kızları çok zor durumda kaldılar Krytal o dönem programlardaki açıkları kapatmak için çok çalışıp bayıldı bile ama kızlar Sulli’yi yinede gruptan ayrılmasını istemediler. Sulli o ismini anmak istemediğim şahsi çok seviyordu onun için herşeyden vazgeçecek kadar. Daha sonra Sulli grupta aktif olmayan üye olarak kaldı diğer kızlar devam edecekken Sulli f(x)’den ayrılmak istedi ve ayrıldı başta ayrilmamisti sadece ara vermişti ama sürekli o şahısla gezerken görülüyordu insanlar tepki vermeye başladı diğerleri çalışırken bu geziyor diye hakaretler yedi. Daha sonra ayrıldıktan sonra Sullinin filim galasına Victoria destek… Read more »

Wonderr

Sulli ana vokal değil.Taş gibi sesli luna vardı.Rapçileri vardı.Eksik yoktu grup olmak için.Victoria,krystal kendi kariyerlerine döndüler senelerdir.Niye inkar ediyosunuz?Grubun bitme sebebi sulli değil.Siz de benim dediklerimi doğruluyorsunuz yazdıklarınızla.Diyorum ki luna nerede?Bu kız vokal.Amber albüm için yalvardı vermediler kıza.Ama diğer iki üye hiçbir destek göstermedi onlara.İnstada kıyafet satıyor diyorum daha ne diyeyim.Krystali victoria yı koruyorsunuz anca.Vicdanınız da körelmiş.

SeulgiWendy

Ben burada grup Sulli yüzünden ara verdimi dedim aloo sen tutup grup üyelerine sallamissin utanmadan onları suclamissin. Luna solo çıkış yaptı sonra ayrıldı şirketten kıza utanmadan Instagram’da sulliyi sen oldurdun yazdılar Krstale Victoria ya hepsini taciz ettiler sizin gibi hadsizler. Victoria Krystal kendi kariyerlerine donmusmus ne yapsınlar verilmeyen cbler var kızlarin yapılan haksızlıkları tutup kızlara yukleyip sucluyorsunuz birde utanmadan. 2016 Thaad krizinden dolayı zaten Victoria gelemiyor eli kolu bağlıydı ne yapsın gelip Kore’ye ülkesinde vatan hayinimi ilan edilseydi bilmeden atıp tutuyorsunuz kalan 3 üyede solo kariyere devam etti. Gelmiş birde Luna açmış gibi yorumlar atmış Luna ayrıldıktan sonrada sadece internet… Read more »

Last edited 2 yıl önce by SeulgiWendy
la cha ta

victoria çin hong kong falan karışık olaylardan ötürü ortalıkta yok.

la cha ta

kim sinirlendi acaba kanıt göster?Fx üyelerini düzgün tanımadan saçmalıklar yazmayın komik oluyor

la cha ta

öncelikle cenazede ne duruma geldiler bilmiyorsun sanırım.Kızlar sık sık sulli ile görüştükletini belirtmişti.Ki bunu demen de seni nefret yorumucusu yapar,Luna nın hem ev arkadaşı hem de grup arkadaşı öldü ve seninki gibi yorumlara maruz kalıyor.Diğer kızlar da aynı şekilde.Desteklemediklerini nereden düşündün acaba

Wonderr

Yalnız ben lunayı kastetmiyorum.Lunanın sulliyle konuştuğunu biliyorum.Grup bitti.Popüler üyeler grubu umursamıyor senelerdir.Sizin bile biasınız krystal mesela.Gruptaki adaletsizlikten dolayı kenara atıldılar.Nerede destekler amberle lunaya.Luna gibi bir vokal instada kıyafet satmak zorunda kalmamalıydı.Korede dalga geçiyorlar lunayla kıyafet sattığı için.Grubu taşıyan vokaldir her zaman.Ama son duruma bakın.Lütfen burada evcilik oynamayın.Hayatın gerçekleri bunlar.Vokal grubu taşır.Görsel üye parayı yer.

Last edited 2 yıl önce by Wonderr
la cha ta

grubu kry gayet umursuyor bahsediyor,kızlarla resim yüklüyor.Luna daha çok popülarite hak ediyor doğru ama bunu neden soojung un suçu olarak gördün?Üyelerini sevdi ve kendini beğenip öne çıkmaya çalışmadı.

SeulgiWendy

Bunlar böyle ya Luna kendine birşey yapsa yada Krystal Victoria onlar üzerinden duyar kasmaya baslarlar. Yaşarken Sulliye sallayan insanlar bunlar.

Wonderr

Sulliye hayatta tek bir kötü yorum yazmadım.İnsanları saçma laflarla itam etmeyin.Kendinize gelin.Hadsizlik yapmayın.

Last edited 2 yıl önce by Wonderr
SeulgiWendy

Diğer kızlara yaptığınız ithamlar midemi bulandırıyor bence siz hadsizlik yapmayin. Diğer kızlara bu kadar bilip bilmeden sallamaniz zaten nasıl bir yapıda olduğunuzu gösteriyor yargısız infaz

Last edited 2 yıl önce by SeulgiWendy
la cha ta

aynen

Efendim

Kız herkes tarafından terk edildi ,küçük yaşta anne babası boşanmış çocuklar büyük bir üzüntü ve travma yaşarlar ,annesi ne olursa olsun kızına sevgi ve anlayış göstermeliydi ,babası da kızını terk etmemeliydi ,boşandığınız ve ayrıldığımız kişi eşinizdir çocuklarınız değil. Sulli bulamadığı baba sevgisini ve korumasını kendisinden büyük bi erkekle çıkarak gidermek istiyordu demek ki ,kaldı ki annesi kız kendisinden 13 yaş büyük biriyle çıkıyor diye kızını terk etmemeliydi ,bi anne ne olursa olsun çocuğuna sevgi göstermeli belli ki kızın psikolojik sıkıntılar yaşıyor ,bence annesinde de psikolojik sıkıntılar vardı annesi aklını başına alıp hem kendi tedavisi hem de kızının tedavisi için uğraşmalıydı,… Read more »

kal

hep diyorum Choiza asıl suçlu

Wonderr

Burada herkes bir anne kızını yüz üstü bırakamaz yazmış.Ama Sulli çoktan annesinden kopmuş zaten.Ailenle evler ayrılınca bi de ebeveynlerin ayrıysa artık yalnızsın demektir hayatta.Öyle telden konuşmakla içini soğutamıyor insan.Yanında seninle birileri kalsın istiyorsun.Sevgilisine bu kadar bağlanması hem baba eksikliğinden kaynaklı hem de aile sıcaklığını görmemesinden aslında.Niye 14 yaş büyük biri? çünkü babası yerine koymuş onu belli.Dominant bir kadın kendinden küçük erkekle sevgili olabilir.Ama Sulli o tipte biri değil.Korunup kollanmak istemiş belli.Biraz çocuk eğitimi bilen anlar Sulliyi.

Last edited 2 yıl önce by Wonderr
SUNMI

Bunları anlatan kişi Sulli olmalıydı. “Böyle yaşadım ama artık mutluyum.” diyip gülümsemeliydi. Kimse onu dinlemedi ve kimse onu anlamadı. İnsanların yaptığı tek şey kızın içinde kopan fırtınaları görmezden gelmek oldu. Herkes nasıl davranması gerektiğini söyleyip durdu ama Sulli’nin hislerini kimse önemsemedi.

Bıktım

Choiza kadar annesinin de hataları var…

Queengi

6. [+295, -13] Belgeseli izledim, ben de anne babası ayrılmış ve tek bir ebeveyniyle büyümüş biriyim. Nefret yorumlarını kenara bırakırsak bence sorunun asıl kaynağı Sulli’nin dengesiz bir evde büyümesiydi. Annesi belgeselde söylüyor, ben de çabuk sinirlenirim diyor, bir konuda anlaşamadıkları için görüşmeyi bırakmışlar… Ben kendi çocuğumu bu şekilde kesip atamazdım. Anlamıyorum. Annesi güvenebileceği tek insandı ama gitti, Sulli bu yüzden çöktü. Keşke annesi daha hoşgörülü olsaydı…
Ben bu yoruma katılıyorum ama eminim annesi de çok üzülmüştür. Onun da böyle olmasını isteyeceğini zannetmiyorum. Ama kızının yanında olmalıydı…

DilbetEr

Rica ediyorum eğer bakmayacaksanız aşkınızın meyvesi falan gibi zırvalıklarla bir can dünya ya getirmeyin annelik duygusu yoksa içinizde çocuklara acı çektirmeyin burada 10 yaşında bir çocuğu ne olduğu bilinmeyen itlerin eline veriyor sonra da hap kullandığı halde itin biri için küstüğü için çocuğuyla ilgilenmeyen bir sözde anne var. Anne dediğin aile dediğin çocuğu adam bile öldürse çözüm bulmaya çalışır.Elbette tek suç anne de değil ama unutmayın ki her şeyin başı ailedir. Umuyorum artık intihar duymayız şu nalet sektöründen.

Hye Su

2. [+784, -44] Onu gazeteciler öldürdü

Onu siz ve gazeteciler öldürdünüz.

Lululali - exo ot12

Bir anne evladına bunu yapmamalı.

Usagi

Bazı insanlar gerçekten ebeveyn olmamalı

SHINE7

İste bu yüzden doğuran herkese anne dememek lazım, umarım sulli’nin en ufak birseyinden dahi bir pay alamazsın ve onun gibi yanlızlık içinde ömrünü tüketirsin

Tuğba

Önce ailesi yalnız bırakmış hiç bir kimse anne kadar etki edemez. Ailesinin yanında olmadığını bilen biri kimsenin yanında olacağına inanmaz. Yaşadığı mobingler de cabası olmuş. Kızını bir hayatın içine atıp kenara çekilmiş. Anne olmak böyle bir şey mi en büyük hatası bile olsa evladının yanında olmak zorundasın. Garip aile ilişkileri var korede

Kira

Biri de çıkıp demiyor ki ulan biz öldürdük bu kızı. Her haberine nefret kusarak öldürdük. Her fotoğrafına iğtenç yorumlat yaparak öldürdük. Sadece birilerini suçluyorlar. Siz öldürdünüz netizenler bu kızı siz. Azıcık destek olsaydınız belki güçlü durabilirdi.

mabel

Tabi ki annesini ve chozia yı suçlayın sizler sütten çıkmış ak kaşıksınız. Kimse durduk yere hayatından vazgeçmez . Sadece sessiz ve masum bir kızdı sevgilisi de ,annesi de ,netizenler de ve şirkette bunu bildiği için onu sonuna kadar sömürdü ….. suçu başkasına atmanız gerçeği değiştirmez. iki yüzlüler

L.E.A.

sadece gazeteciler değil, onu halk öldürdü, siz öldürdünüz.

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Yorum yapmak bile istemiyorum😐

la cha ta

🙁

aswium

ve sullinin annesine çok düşkün olması araları biraz bozulunca bile üzülmesi… neden ona karşı daha yumuşak ve şefkatli olmadın ki. kızın melek oldu uçtu gitti şimdi

Litzz

Asil sorun Sulli’ye yapilan yorumlardi. Onu sizin yorumlariniz öldürdü. Simdi herkes sutten cikmis ak kasik gibi davraniyor ve baskalarini sucluyor. Annesiyle sorunlar yasayan ve/veya kendinden yasca buyuk olan bircok kadin var ama kac tanesi bu yuzden intihar ediyor? Onu sizin sacma ne gereksiz nefretiniz öldürdü. Kabul edin.

Yeni Yazılar