Benzer Yazılar

Yang Hyun Suk ve Yang Min Suk YG’den istifa etti

1560495948069391

HABER: ‘Skandal’ Yang Hyun Suk YG’den ayrılıyor “Tüm meslek sorumluluklarımı bırakıyorum”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+5,030, -54] Ee yani, tabi ki istifa etmelisin, ama cezaevine gitmeyecek mi?

2. [+4,410, -47] Kaçıyor?

3. [+4,157, -52] Ayrıldığında bütün bunların sona ereceğini mi sanıyor? Soruşturulup suçlarının cezasını çekme vaktin geldi!

4. [+254, -3] Ne kadar tuhaf. Gerçekten masumsa şirketinden ayrılacağına polisle birlikte çalışıp olayları çözmeli. iKON üyesi de gruptan ayrılınca her şeyin çözüleceğini mi sanıyor? Bu daha başlangıç ㅋㅋ

5. [+206, -2] YG yasal prosedürlere uymaktansa skandal çıktığında direk skandallı kişilerle bağları kesiyor, niye?

6. [+164, -2] Şaka gibi! Yine de arka odada oturup paraları toplamaya devam edecek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ YG yok olması gereken bir şirket!!!!!!

7. [+149, -2] Sanatçı grubundan ayrıldı~ CEO emekli oldu~

8. [+131, -2] Soruşturmalar için onu cezaevine atın

1560502934140356

HABER: Yang Min Suk da YG’den ayrılıyor “CEO pozisyonumu bırakıyorum”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+686, -4] İstifa etmeleri umrumda değil, tek istediğim doğru düzgün soruşturulup cezaevine gitmeleri

2. [+605, -6] Bunlara inanacak kadar aptal biri var mı?

3. [+534, -17] Şimdi CEO kim? Lee Seunghoon? ㅋㅋ

4. [+52, -0] Şaka gibi, Yang Hyun Suk ve Yang Min Suk hala YG’de bir sürü hisseye sahip ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+45, -0] Ayrılıyor? Kaçıyor desek? Polis her şeyden kaçmalarına da yardım eder.

screenshot entertain.naver.com 2019.06.14 06 39 30

KAYNAK: Naver

1. [+2,004, -14] Hey Yang CEO, gitmeden önce pisliğini temizlemen lazım

2. [+1,134, -15] YG hala çok güçlü… en çok tıklanan haberler sıralamasında Ryu Dam’ın boşanması ve Yoochun’un uyuşturucu skandalı var ㅋㅋㅋㅋㅋ YG haberleri en altta

3. [+761, -11] İstifa ederek neyi çözeceksiniz? ㅎㅎㅎ Ve pislik Seungri cezaevine gidecek mi?

4. [+519, -6] Daesung ve Taeyang askerdeyken grupları ve şirketleri mahvoldu..

5. [+435, -7] İstifa ederek her şeyi unutturacağınızı zannetmeyin. Soruşturmalara katılın, mahkemeye çıkın, tüm suçlarınızın cezasını çekin!

screenshot entertain.naver.com 2019.06.14 06 39 39

KAYNAK: Naver

1. [+827, -26] Bütün bunlar sadece laf, hala bir sürü hissesi var ㅋ

2. [+598, -18] Gerçekten istifa etseler tüm hisselerinden vazgeçerlerdi. Bunlar iddia ettikleri gibi yalansa niye yasal işlem başlatmıyorlar, niye bunun yerine istifa ediyorlar?? Gerçekten masumsanız geride durmayın, yasal işlem başlatın! Niye istifa ediyorsunuz? Geçmişte yaptığınız yasal işlem tehditlerini bir düşünün.. niye şimdi yapmıyorsunuz, niye??

3. [+331, -6] İkisi de şaka gibi

4. [+236, -3] Aigoo, ikisi YG’de büyük hisselere sahipler ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ buna kimse inanmaz

5. [+126, -2] İstifa ‘etmiş gibi yapıyorlar’

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+757] Bütün bunların bir adamın tekinin gece kulübüne gitmesiyle başlamış olduğu gerçeği inanılmaz. Tanrının şakası yok sfds

 

Kaynak: Netizenbuzz

26 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
surmew-bts

İstifa etmeleri hiçbirşeyi değiştirmez, bütün gerçekler ortaya çıkmasın diye, Burning Sun dan dikkatleri çekmek için bunlar, gerçek bir soruşturma olmadan, kapalı kapılar ardında ki gerçek suçlular ortaya çıkmadan herkes hapse gitmeden bu iş kapanmaz, yang Hyuk Suk ve yang min Suk uyuşturucu rüşvet, kara para aklamak, fuhuş, taciz ve tecavüz işlerine bulaşmış kişiler, Burning Sun ve Arenada vip odalarda kadınların içkilerine uyuşturucu koyup tecavüz eden kişiler kimlerse ortaya çıkmadı daha ve yang Hyuk Suk ve kardeşi yang min Suk pek çok delili polis yardımıyla ortadan kaldırdı, Gangnam polisi çok yozlaşmış rüşvet verdikleri kişilerde ortaya çıkmadı, bu adamlar sadece kaçıyorlar ve… Read more »

b.a.b.y

Kim Hanbin yg yi yerinden ettiğinde sadece 23 yaşındaydı adjznak

erin

İstifa etse ne yazar hapislerde çürümeli bu ikisi ve Seungri dahil olmak üzere bu işte parmağı olan bütün şerefsizlerin iyi bir ders alması lazım

db db

Burning Sun’da olan olaya benzemiyor mu? İstifa etti ve ileride çıkacak skandallara karşı önlem alıyor. Onun döneminde olmuş olsa bile ben zaten istifa etmiştim deyip sıyrılacak.

sedef

yabancı yorum ahhahs
bu arada ciddi anlamda yg nin dibe batmasını istiyorum fakat masum olan cidden masum idollere zarar gelmeden ya da gruplara bi haltlar yapmadan

raven

Tabii ki de kaçıyor. İleride üstünü örtemeyeceği skandalları çıkacağını bildiği için hayatın geri kalanını hapisde geçirmemek için istifa ediyor.

sss

Istifa etse ne yazar hisseler elinde. Onlarida birakacakki temelli kurtulalım.

kingbang

Umarım başa gelen kişi bunların bir kuklası değildir . Çünkü hala hisse senetlerine sahipler .

drbel

Bu şirket batmadan ve suçlular hapise tıkılmadan hiçbir şey bitmeyecek. Ülkede medya polisten üstün olduğu için çerezlik haberlerle halkı susturuyorlar gibime geliyor. Bi de titanik batmadan sandalla ayrılan aydın halk kesimi gibiler, daha fenası gelmeden kaçıyorlar.

onceblinkrvlv

6. [+164, -2] Şaka gibi! Yine de arka odada oturup paraları toplamaya devam edecek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ YG yok olması gereken bir şirket!!!!!!
Kesinlikte katılıyorum

deliyimben

Bir kaç haber önce daha büyük bir şey gelecek hissediyorum dedim istifa haberi geldi heriflerin ama kastettiğim bu değildi kesinlikle şuan göstermelik bir şey bu istifa olayı. Yakın zamanda ya yediği her halt ortaya çıkacak bunun farkında o yüzden hisselerini satacak yada harcayacağı yeni kişiler olacak. Yediği her haltın hesabını verdiği gün her şey güzel olacak inanıyorum.

elifff

Ohhhh içimin yağları eridi!!!! 2ne1’ı dağıttığınız zamanda baya beddua etmiştim. Şirket batsın demiştim. Daha bunlar başlangıç 😘😘😘

xoo

İstifası bile masum değildir bu adamın.

army

en azından gruplar bunlar gibi pis yöneticiler yüzünden artık yargılanmayacak yeni ceo umarım iyi biri olur ve herşeyi temizler

gece

2020 yılının bu zamanlarında YG batmış olacak. #Kpopprediction :d

who

Nerde…

lol

bu olaylar çok büyük yg bunları gizli tutmak için istifa etti yoksa hanbin yg için büyük gelir kaynağı çünkü sadece ikon’un değil bazı yg idollerininde şarkılarına katkısı oluyor yg’nin üretmeye verdiği önemi de biliyoruz ben de baştan beri diyordum ki yg nasıl bu kadar çabuk vazgeçti bu çocuktan çünkü yapabileceği bir şey kalmamış ne pisliğe bulaşırlarsa bulaşsın arkalarında onları koruyan bütün pisliklerinin üstünü örten ikili(minsuk&hyunsuk) arkada dönen kendi çok çok daha büyük pislikleri ortaya çıkmasın diye göz önünden çekilmek zorunda kalmışlar şimdi oturdu her şey hissedarların hepsi toplanıp skandalları daha fazla sineye çekmiyoruz siktirin gidin demişler bunlara bunlarda yönetimden çekilmişler… Read more »

lol

++ yeni yönetiminde eskisinden çok farklı olacağı şimdiden belli yg’nin 2016’daki skandalı nasıl kapattığını göstere göstere hanbin’i yolladılar eskisi gibi büyük skandalların üstünü örteceklerini zannetmiyorum daha katı olacaklar bence daha az nefret alan bir yg politikası olacak bundan sonra hatta yg; yapımcılar konusunda çok seçiciydi hep belli kişiler vardı arkada çoğunluktan kendi şarkısını üretmesini bekliyordu şimdi yeni yapımcılarda katılıcak şirkete zaten blackpink ile klasik yg tarzının da yavaş yavaş dışına çıktılar comebacklerin arası da bu kadar uzun olmayacak bence yeni yönetim normalleşmeye gidecek bir istifadan nasıl bu kadar çıkarmış bu manyak demeyin yazın bi kenara bunların hepsi olacak bir bir… Read more »

kayısı

Dünya turundan dönen BLACKPINK şirkete giriş yapıyor: https://weheartit.com/entry/282599269

mevy

İnstagram da ya da başka yerlerde hala bu adamları savunan var… gözünüzü seveyim beyin kullanın birazz….. artık ne zaman yg sanatçısı geri dönüş yapsa aklıma skandallar gelecek ve skandalları örtmek için yaptığını düşüneceğim..

selin

Teşekkürler YG bu kadar aptalca davranıp kamuyu sinirlendirmeseydin hepiniz hala bazı fanların gözünde tanrıydınız, dünyanın gözü açıldı bi devrin sonu geldi.

tropichalyeah

Halk İstifa istiyor sonra neden istifa etmiş diyor…?herkes delirmiş aw
ygden de,netolardan da,bizim kendini netizen sanan insanlardan da bıktım…

0lol0

Minsuk un kesinlikle cezaevine gitmes gerekiyor ama lütfen bundan sonra yg sanatcilarini linclemeyin.Şirketteki herkesin kaçakcı olduğunu mu düşunuyorsunuz anlamiyorum.Ilk once ceolari sucluyodunuz onlar gitti simdi de sirket bat falan.Suclayacaksaniz en bastan beri suclayin.Onceden herkes ceo degisse duzelir falan diyordu.Herkes icin konusmuyorum ama bazi kisiler fazla dönek.

kiyooo

Yahu acaba şirkette skandalı çıkmayan idolleri değil,skandalı örtpas edilen kaç tane daha idol var. at gözlüğün yakışmış

nill

Ayrılması için kampanya başlatıldı.Resmi yakıldı,tehtid edildi,bırakmazsan sanatçılarını boykot edeceğiz denildi adamda bu şirket için çok emek harcadım,sanatçılarımın zarar görmesini ve haksızlığa uğramasını istemiyorum diyerek şirketi bıraktı.Komik olan şey,ayrıldığında ayrılıyor,kaçıyor diye nefret kusmanız,şirket başındaykende ayrılmalı,neden hala yönetimde boykot diye suçlamanız.Halbuki her şeyin sorumlusu kardeşi minsukken,21’i dağıtan,fuhuş işini destekleyen,tüm piçlikler ondayken hyunsukunda ayrılması…adam sadece müzik işini yöneten yönetimdeydi.CL dahi,hyunsuk ile 21 için çok çabaladık ama olmadı demişti…Onun suçu 1 se minsukun 1000 ama herkes bir şapkalı şerefsiz,şapkalı fuhuşçu moduna girmiş.Harbi gerçek suçluyu görmezden gelip,tüm yükü ona kıyasla az olan kardeşe atmanız çocukça.Bu adam bir baba ve 21 için çok mücadele verdi,şimdi de… Read more »

kayısı

Seungri için “daha güçlü adamların, politikacıların pislikleri ortaya çıkmasın diye kurban edildi” diyoruz ya, Yang Minsuk’un da pis işleri için Yang Hyunsuk’u kurban ettiğini söyleyebilir miyiz yani? Çünkü bu yazdıklarından görünen o ki, Minsuk her şeyin ele başı.

Seungri’nin de kurban olmasına rağmen masum olmadığı gibi, Hyunsuk da masum değildir elbet. Ama bu dediklerin doğruysa Hyunsuk göründüğünden daha aptalmış, asıl zeki olan kardeşiymiş. Çünkü bütün şeytani işler onun başının altından çıkmış belli ki.

Yeni Yazılar