Benzer Yazılar

AOA Jimin özür diledi, Mina cevap verdi

AOA Jimin özür diledi, Mina cevap verdi

Jimin şöyle yazdı:

“Her şeyi kısa bir gönderide yazamam ama çok, çok özür dilerim. Lider olarak eksiklerim vardı ve hata yaptım. Pişmanım ve suçlu hissediyorum, birlikte geçirdiğimiz zamanlarda Mina’yı düzgün anlayamadığımı ve etrafıma dikkatli bakmadığımı fark ettim. Dün ağladım, özür diledim ve yine ağladım. Ama Mina’nın benim hakkımdaki duygularının biriktiğini ve kolayca çözülmeyeceğini biliyorum, çok özür dilerim. Yirmili yaşlarımın başındayken grubum personellere ve dünyaya sadece iyi tarafını göstermeli diye düşünüyordum. Ama liderin gruba bu şekilde liderlik etmesinin insancıl tarafında eksiklerimin olduğunu fark ediyorum. Mina’dan ve bizim için çok emek harcayan diğer üyelerden samimi şekilde özür dilerim.”

HABER: [REMSİ] AOA Jimin Kwon Mina ‘zorbalık tartışması’ için özür diledi, “Lider olarak çok eksiklerim vardı”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+3,486, -60] Şu özüre bakın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Mina’dan doğru düzgün özür dilemek yerine ölmeyi tercih eder ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+3,104, -45] Hayır… bu artık düzelmeyecek seviyede

3. [+2,793, -42] Elveda~

4. [+358, -2] Birine işkence çektirip sonra nasıl ‘liderlik yapamayan bir liderdim’e bağlıyorsun?

5. [+332, -3] Bu Mina için bir özür değil gibi.. kariyerini kaybetmekten korktuğu için özür diliyor gibi…

6. [+325, -3] Her şeye ‘kurgu’ dediği anda işi bitmişti

7. [+288, -3] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Üyelerden samimi şekilde özür diliyor, peki Mina??

8. [+257, -2] Niye mağdur gibi davranıyor? Komedi ya

AOA Jimin özür diledi, Mina cevap verdiJimin’in yazısı üzerine Mina bir gönderi yazıp sonrasında sildi.

“Özür mü diledin? Sen özür mü diledin? Gitmeden önce söylemem gerekenleri söyleyeceğim. Dün, beni doğru yola sokmak için böyle davrandığını söyledin. Yurda bir erkek getirip onunla s*ks yapan kişiden bunu duymak? Önce sen doğru yola gir. En azından yalan söylemeseydin. Sonuna kadar benden nefret edeceksin ve benden özür dilemek istemiyorsun, anlıyorum. Evime geldiğinde gözlerindeki bakışı unutmayacağım. Öldüğümde sana da aynısını yapacağım. Dün evimde bulunmuş gözler ve kulaklar, hepiniz aynısınız. Shin Ji Min, çok şanslısın, herkes senin tarafında. Sen kazandın ve ben kaybettim. Sonunda ben kaybettim.” 

HABER: Kwon Mina, Jimin’in özründen sonra bir gönderi daha “Yurdumuzda bir erkekle yattı”

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+910, -15] Jimin-ah, yurda bir erkek getirmen yanlıştı. Lütfen Mina’nın önünde diz çök ve affetmesi için yalvar…

2. [+910, -17] Lider yurda bir erkek atmış ㅋ

3. [+908, -12] Mina’nın Jimin’e karşı çok dolduğu belli, Jimin çabuk bir özür dilemeli. Netizen ya da hayranlardan değil Mina’dan.

4. [+302, -1] Mina gerçekten 1000000000 olaydan bir tanesini anlatmış..

5. [+287, -1] Mina’nın “gitmeden önce” demesi canımı sıkıyor, mutlu olmanı diliyorum

6. [+251, -2] Bence biri Mina’ya göz kulak olmalı… “gitmeden önce” diyor, bence tehlikeli şeyler düşünüyor…

7. [+237, -13] Seolhyun, Yuna, Hyejung, Chanmi, siz sadece izlediniz, s*rt*kler!! Suç ortağısınız biliyorsunuz değil mi?

8. [+222, -2] Düşünsenize yurtta yaşıyorsunuz ve oda arkadaşınız sevgilisini çağırıp s*ks yapıyor ㅋㅋㅋ birlikte yaşadığı kişilere karşı hiç utanması yok

AOA Jimin özür diledi, Mina cevap verdi

HABER: Kwon Mina AOA Jimin’in özrüne cevap verdi, “Yalan söylememeliydin… ama ben kaybettim”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+257, -4] Lütfen biri Mina’ya yardım etsin, tehlikeli bir durumda gibi

2. [+254, -4] Jimin gerçekten pislik… ve diğer üyelerin de ondan farkı yok galiba. Umarım hiçbiri bir daha televizyona çıkmaz. T-ara’dan daha kötü dışlanacaksınız

3. [+196, -4] Kimse Mina’yı dinlememiş. Şirketi, üyeler, kimse onun tarafında değilmiş. Ayrıca ailesi hastalıklarla boğuşuyor, Mina’nın yerindeki herkes depresyona girerdi. Umarım biri onun yanındadır. Mina kaybedecek bir şeyim yok, geleceğim yok diyor ama lütfen seni desteklediğimizi bil ㅠㅠ oyunculuk, şarkıcılık, dansçılık, ne yapmak istersen yap..

4. [+52, -0] Mina sürekli Jimin’in özür dilemeye geldiğindeki gözlerinden, tavırlarından bahsediyor… Mina böyle hissettiyse önemli olan bu. Bu kadar üzgün haldeyken insanların seni anlamaması kadar moral bozucu bir şey yok. Mina sadece onu dinleyen biri olsun istiyordu…

5. [+50, -0] Seolhyun ve Jimin ‘ruh eşi’ dövmesi yaptıracak kadar yakın arkadaşlar. AOA’de bunların olduğunu bilmiyor muydu? Seolhyun sadece bir izleyici değil, özellikle Mina’nın bileklerine bakarsak.

AOA Jimin özür diledi, Mina cevap verdi

HABER: “Jimin’in AOA lideri olmaya hakkı yok” halk özrüne rağmen soğuk

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+3,315, -14] Ne kadar korkutucu biri de üyeler Jimin’in istediklerine uyuyor

2. [+3,102, -9] Tabi ki halk soğuk tepki veriyor, özründe samimi bir şey yoktu. Sektörden sürülsün. Kim olduğunu sanıyor da sadece tek kişiyi değil etrafındakileri de mahvediyor?

3. [+2,671, -30] Fizyonomi bilimdir…

4. [+247, -2] 10 yıl birine işkence çektirdikten sonra ‘kendimi öldürürüm’ diye tehdit edip özür dilemek…

5. [+223, -0] Bence Choa Jimin’den korkmuyordu, muhtemelen bunlarla uğraşmak istemediği için ayrıldı.

HABER: Kwon Mina temsilcileri, “Yeni şirketi olarak AOA’deyken neler olduğunu anlamamız zor, şu anda terapi görüyor ve dinleniyor”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+2,941, -44] FNC her zaman bir serseri şirketiydi, Hongki yerine Yonghwa’yı öne çıkarmaları özellikle

2. [+2,681, -26] FNC niye hala açıkla yapmadı???

3. [+2,404, -41] Seni destekliyoruz Mina, güçlü ol!!

4. [+244, -1] İki üye var, ikisinin de babası kritik durumdaydı. Bir üyenin babasına gitmesine izin vermediniz ve bir sürü programa gitmeye zorladınız, diğer üyeye tüm programlarını iptal ettiniz ve hastanede özel bir oda tuttunuz ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ FNC çürük bir şirket

5. [+202, -2] Bir şirket böyle yapmalı işte. FNC bu kadar zaman çok şanslıydı. Bu kadar büyük bir şirket olmak kaderlerinde yoktu.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+292] Mina gönderisinde tüm grup üyelerini ifşa etti, Mina istemeden onun evine geldikleri belli. Mina ailesiyle yaşıyor, umarım ailesi ona göz kulak oluyordur. Jimin sektörden ayrılıp çürüyüp gitmeli.

 

Kaynak: Netizenbuzz

62 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Peakyfockingblinders

Jimin ayrildi şu an gruptan. Olması gereken oldu ama kaç yıl Mina neler yaşamış ? Umarım aile desteği ile daha iyi olur çünkü ilaçtan bile daha etkili olan sevgi var. Ayrica her gün geçtikçe bir şeyler çıkıyor ortaya, sektörde ne haltlar dönüyor hiçbirinden haberimiz yok gibi. Neyse müzik dinliyorum sadece gerisini abartmaya gerek yok .

Angel

Müzik dinlerken bile kuşkuyla dinlemeye başladım artık, bu sektör herkesi yormaya başladı.

Peakyfockingblinders

Hak veriyorum yorumuna. Misal Bigbang şarkılarıni severdim ama şu an dinlemek bile gelmiyor içimden

Angel

Ben de artık dinleyemiyorum onların şarkılarını ya da bu tip şeylerle anılan kişilerin şarkılarını.

RIM

Kız bileklerini paylaşıp koca koca yazılar yazdıktan sonra ufak bi pişmanlık hissetmeyip hemen kurgu yazıp silmek zaaten ne halt bi insan olduğu anlatmaya yetiyor. Ama yine de şu dönemde Mina’yı kurtaracağız diye bir başka hayatın kaybına sebep olmamak lazım. Jimin’in instagram gönderilerine küfürler yağdırılıyor. Şu an bu da sağlıklı değil. Zaten sektörde daha fazla barınamaz dikkat etmek lazım

TheBlackandWhiteandGrey

İnsanlar dünya genelinde #stopbullying tagına destek oluyorlar. Ölümünü istemek buna yardımcı olmayacak ve bu hareketi saygısız bir konuma düşürecek. İnsanlar neden böyleler…Mina ya da yardımı dokunacak şekilde savaşmak çok mu zor?

TheBlackandWhiteandGrey

Bunu da eksileyen ancak zorbadır. Zorbalığa uğrayan birinin bu hayatta yapmayacağı tek bir şey vardır o da zorbalık yapmak. Lütfen güçlü olun millet ,lütfen!

RIM

Ki Jimin’e bir şey olması durumunda en büyük zararı yine Mina alacak

TheBlackandWhiteandGrey

Kesinlikle keşke bunu düşünseler…

nolia

Haberin ilk geldiği günden beri diğer üyelerin de masum olmadığı ortadaydı zaten. İğrenç insanlar gerçekten her yeni bir olayda midem bulanıyor umarım yaşatılan ne varsa içinde kimler varsa aynılarını yaşarlar. 10 sene dile kolay cidden. Umarım mina’nın şirketi minanın arkasında durur tedavisini hep destekler çünkü iyi değil kız belli. Yazık ya çok yazık!

TheBlackandWhiteandGrey

Bu arada az önce haber geldi gruptan ayrılıyormuş malum şahıs. Bu kadar mı yani? Bu kadar basit mi?
Bu kız bileklerini kesti anlıyor musunuz,bileklerini! Zorbalık yaşamayan kimse bilemez. İnsanın ruhu daralıyor kimseye bir şey diyemiyor sadece ölmek istiyor. İnsanları ölüme itiyorlar. Lütfen ama lütfen bu kıza bir şey olmasın Allah’ım lütfen. Ben kendimi kurtardım benim gibiler kendilerini kurtardılar ama onun durumu bizden daha kötü. İnşallah ama inşallah hak ettiğini bulur ve vicdan azabından kafasını bir yerlere vurmak ister.

evet bacım

ne yapsın intihar mı etsin jimin? ben de sinirliyim fakat dünya çapında rezil olması ve kariyerinin bitmesi ile karşılığını aldı bence.

TheBlackandWhiteandGrey

Ölüm sence son durak mı? Onun ölmesini istemem demek ondan farkımın kalmaması demek. Bu kızla ortak tek bir noktamın olmasını bile istemiyorum. Kalbi ve vicdanı olan herkes de ona insan demeye utanır. Yasal yaptırımı varsa eğer (ki vardır) en ağırını almasını istiyorum. Özel hayatı beni zerre ilgilendirmez ne yapıyorsa yapsın. ‘Ama bunu yaptım öleyim kurtulurum’ de kabul edilemez. Göz kulak olunmalı ona da.

evet bacım

kardeşim kafasını vursun demişin ben de kızın intihar etmesini mi İSTİYORSUN diye sordum önce anla. Sonrası evet çok kötü şeyler yaptı ama onun da bir psikolojisi var ve intihar edeceğinden korkuyorum. bütün kariyeri ve haysiyeti yok oldu. bundan büyük ve yeterli ceza olamaz. bu kadarı yeter.

TheBlackandWhiteandGrey

Kafanı duvarlara vurmak tabiri vardır Türkçe de ona gönderme yaptım. Ben zorba biri değilim onun kendini öldürmesini asla istemem.

TheBlackandWhiteandGrey

Bir hayatı ve dağılan bir aileyi ‘dünya çapında rezil olmak ve kariyerinin bitmesi’ toplamaz. Somut bir şeyler olmalı.

evet bacım

bence onu bu sektörden atmamız yeterince somut. hukuk öyle vicdana göre yürümüyor maalsef canım benim. bir şrefsiz gelir hayatına eder onun yüzünden bileklerini kesersin ama SOMUT kanıt olmadığı için ceza alamaz.

evet bacım

ya bi şey dicem bu yorumda 3 dislikelık ne var ya allah için söyleyin. jimin kötü biri diye onun ruh sağlığı hakkında endişelenmek de mi suç? zorbalık gibi uzun süre tekrarlayan psikolojik şiddet durumlarının hukuksal olarak kanıtlanması anca mesajları kanıt gösterip dava açmakla olur mesaj atmamışsa ispatlanıp dava açılamaz maalesef. bu gerçekleri dile getirdim kimseye hakaret falan etmedim ben.

Asl

Gerçekten o kadar haklısın ki yorumlarına dislike atmışlar falan çok güldüm..zorba zorba diyolar ne demekse o artk hiç anlamıyorum onu da mina 10 sene katlanmak zorunda degildi buna ailesine bakmak istiyosa baska işlerde yapabilirdi herkes ünlü olmak zorunda degil.ünlü olmadan da yaşıyo insanlar biraz da kendi secimi degil mi ya bu açıklamayı şimdi yapıosa o zamanda yapabilirdi çok sacma gelio bana jimin kötü biriydi tamam okey ama sen bu hale gelene kadar katlanmak zorunda degildin derler adama niye demiyolarr

TheBlackandWhiteandGrey

Wow cidden çok tek taraflısın. Bu kızın başına her şey gelebilirdi. Nerden biliyorsun ki ona şantaj ya da benzeri şeylerin yapılmadığını. Ağır kontrat şartlarından bahsetmiyorum bile bu herkesin bildiği bir şey. Yurda erkek getirilebiliyorsa özel alana hayli girilebilir. Çok konuşmak istemiyorum çünkü aklıma gelenler beni korkutuyor.

Asl

Tek taraflı değilim gerçek bu jimin sevdiğim desteklediğimden söylemiyorum bunları ama bu zamana kadar beklemesi sacma niye şimdi acıklıyo mesela ayrıca jimin yurda erkek atmş sks yapmış eeee yapabilir yani doğal genç bi kadın sanki mina ya gel sende bize katıl mı demiş 😀hem şantaj tehtid vs olmus olsa eminim onu da söylerdi jimin i bitirmeye oynuyo ya.ayrıca Ölmek istersen sadece ölürsün bak sulli ye hara ya yazık ok yazık kıza da diyelim şirketle kontrat fln var ayrılamadn ama nasıl hiç ses cıkarmadan ezilip durmus jimine anlam veremiyorm karşı gelebilirdi o yüzden şimdi böyle plunca bana samimiyetsiz gelio böyle insanlar… Read more »

RIM

Aslında somut şeyler oldu. Bir günde tüm kariyeri yerle bir oldu. Koreliler kinlidir bundan sonra en ufak bi olayında yüzüne vuracaklardır. Müzik hayatı komple bitti sayılır. Mina sadece bi dava açabilir ama onu da yapacağını sanmiyorum

TheBlackandWhiteandGrey

Somuttan kastım yasal yaptırımdı. O lanet kariyerinin bitmesinin gözümde hiç bir değeri yok açıkçası :/

XxxxxX

İyi misin ya kız ne demiş sen ne diyorsun. İntihar etmesini isteyen yok zaten. Üstüne de gidilmesi gerektiği kadar gittik. Daha çok ya da az değil. Sonuçta yaptıkları yanına kar kalamaz.

Birferda

Zavalli kizin icine denizleri akitsaniz icindeki kor sonmez. Oyle bi yakmislarki. Insanliklarindan utanmalari lazim

Aswium

5. [+223, -0] Bence Choa Jimin’den korkmuyordu, muhtemelen bunlarla uğraşmak istemediği için ayrıldı.
Bana da öyle geliyor nedense

Esra

Choa ne güzel hepsinin bırakıp gitmiş ah be güzelim keşke sende her şeyi atlatıp bu pislik insan ve diğerleri ile hiç görüşmesen hayatına sana gerçekten değer veren kişilerle devam etsen.. Senin için dua edicem…

Exovelvet

AOA komple dağılmalı grupluk bir şeyleri kalmamış ki hatta en başında grupluk hiçbir şeyleri yokmuş. Jimin kadar susan üyelerde suçlu. Şirketleri yüzünden açıklayamamış bile olsalar Jimin’den uzak durmaları lazımdı. Choa en büyük üye olarak Mina’ya destek olmaya çalışıyordu bence ve dayanamayınca ayrıldı Mina da ardından ayrıldı

Mahşerin Beş Atlısı

Bu olayda suçlu tamamen Jimin buna emin olduk ama içimde tuhaf bir his var. Jimin’in psikolojisi düzgün değil o da kesin. Ne kadar zorba olsa bile onun için saçma bir şekilde endişeleniyorum. Kendine zarar verme potansiyeline sahip. Ama bir yandan da mina için endişeleniyorum. Bu zor zamanları daha fazla yara almadan atlatmasını diliyorum. Zaten fazlasıyla yara almış. Bu acımasız dünyada güçlü olmak zorundayız ve bu sadece bizim elimizde. Umarım Mina bir an önce yaşanılanlari biraz dahi olsa unutur ve mutlu olur. Aynı zamanda Jiminin de gerçekten yaptıklarından pişman olup bundan sonra diğer insanlara ya da kendine zarar vermemesini umuyorum.

Demet

Mina çok tatlı çok şeker güzel bir kız. Sonunun sulli ve hara gibi olmasını istemiyorum. Neden güZel ve hassas insanlar için bu dünya cehennem ve erkenden veda ediyorlar hayata . Aklıma annem geliyor bundan 2 ay önce kaybettim onu. Annem çok güzel hassas biri onu anlayan ı yoktu sessiz yalnız bir i ydi. Çok kazıklar yedi insanlardan. Hâlâ ıçim acıyor iyi bir hayat yaşayamadığı için.

Aysha

Evet istediğiniz eksiyi atsanız umrumda değil 3 gün sonra jimin intihar etti diye haber çıksa gram üzülmem böyle pislikler yüzünden masumlara bişey oluyor hepiniz hem bu dünyada hemde diğer tarafda çekersiniz inşallah baban sende utanıyordur bunu bil dicem ama ailewindede sıkıntı var demekki böyle yetişmiş diğer üyelerde suçlu hepsini banlayın

TheBlackandWhiteandGrey

Ölmemeli bakın bunu ısrarla savunuyorum. Yaşayıp yanlışlarını hücrelerine kadar yaşamalı. Bu kıza göz kulak olsunlar çünkü birinin hayatını mahvetmek o kadar kolay değil. Sorumluluk almalı.

Aysha

Ben ölmeli demiyorum zaten ve kesinlikle haklısın sadece ölmesine üzülmem benim için insan değil gereksiz bir pislik ayrılmış olur dünyadan umarım çektirdiklerinin mislini çeker

TheBlackandWhiteandGrey

Adalet er ya da geç yerini bulacak buna inancım sonsuz.

iyieksilemeler

choa açıklama yaptı mı ya da tarafını belirten herhangi bir harekette bulundu mu arkadaşlar bilen var mı?

çilekli sütburger

Cozum jiminin gruptan ayrilmasi degil umarim bunu herkes biliyordur.. cunku diger uyelerde minayi ezdiler adim gibi eminim . Saf olmayan herkes boyle dusunur

la cha ta

ilk foto çok güzel keşke sizi hep böyle hatırlasaydık birlikte eğlendiğini sarıldığını gördüğüm kızların bu hale düşmesi beni üzüyor…Jimin suçlu tabii sevmiyorum artık:/

JenBellaShakespare

Mina’nın diğer üyelerle ilgili söylediği bir şey var mı?

TruthSays

Mina’ya ne çektirmiş pislik Jimin, sıfata baksana resmen çirkeflik akıyor. Özrü kabahatinden büyük bir de.

TruthSays

Bir de çok şirin bir kız Mina, oyunculuğunu Modern Farmer’de izlemiştim gayet iyiydi. Bir insan neden grup arkadaşına zorbalık yapar ki?

tanıyantanır

İçimden bir ses Jiminin intihar ediceğini sonunda Mina suçlu hissettiği için ya uzun süre tedavi görücek ya da o da intihar edicek gibi geliyor bu tarz olaylarda sonucun intihar olduğunu çokca gördük zaten
Jimin rezillik ilgisizlik psikolojisinin altından kalkabilicek bir birey değil ki zorbaların çoğuda zaten kalkamaz kötü şeyler olucak ciddi kötü şeyler

TheBlackandWhiteandGrey

İnşallah olmaz çünkü ölmesini değil hatasını anlayıp acı çekmesini istiyorum. Keşke şu an ben de binlerce kişinin istediği gibi Mina nın yanında olsam ve ona kocaman sarılsam. Çok zor bir şey. Zor bile anlatamaz durumu.

tanıyantanır

Metoo hareketindede intiharlar yaşandı ve gördük ne yazık ki bazı insanlar rezillik psikolojisi ile baş edemez çünkü pohpohlanmaya yüksek olmaya alışıktır sen bana böyle acı çektirmeyi mi seçiyorsun bende bunu yapıyorum ne pahasına olursa olsun der hatta intihar mektubunda ismini bile verir onun yapamadığını yapar kimse tarafından umursanmiyacagini bilsede onun vicdan azabı ile yaşıyacağını bilir tedavi görsede onun 2 senesini mahvetmenin verdiği haz bile intikam için yeter ona bence Jimin baş edemicek ben ortalık durulduktan sonra intihar ediceğini dusunuyorum %70 ihtimalle

TheBlackandWhiteandGrey

İnşallah olmaz çünkü yine de hatasını anlamasını istiyorum. Umarım öyle de olur.

Kiraz ve ay

İki taraftanda çok korkunç bir senaryo. Yaptığı şeyler çok kötü ama sonunda o da bir insan. Umarım herkes için en güzeli olur.

Akali

ÜYELERLE BİRLİKTE YAŞADIĞIN YURDA ERKEK GETİRİP SEVİŞMEK????
ig hikayene ‘kurgu’ yazıp sildikten sonra böyle bir açıklama yapmak? sinirli sinirli Mina’nın evine gitmek? pisliğin tekisin ayrıl sektörden asla dönme diğer üyeler de ak kaşık değiller umarım Mina güvendedir

TheBlackandWhiteandGrey

Zorbalığın berbatlığını anlatacak tek bir kelime yok. Yaşamayan sadece yaşayana destek olabilir. Bu kadar..
Bakın kendimi zor tutuyorum. Bu kıza aile sevgisi gerek. Bunu onunla depresyona giren annesi mi verecek yoksa kanserle boğuşan ablası mı? Yoksa vefat eden babası mı? Her şeyi mahvettikten sonra kim ne yaparsa yapsın bu kızın psikolojisi nasıl düzelecek? Fikri olan var mı? Düzelmeyecek sadece onunla yaşamasını öğrenecek. Diğerlerinin yaptığı gibi..

evet bacım

umarım sen ailenden destek alabilmişsindir

TheBlackandWhiteandGrey

Okula başlamadan önce kuzenimden bu tarz hareketler görürdüm ama şu an baktığımda kızacak bir şeyim yok çünkü ne o yaptığının zorbalık olduğunu biliyordu ne de ben ne yaşadığımı. Liseye geçmeden önceki süreç zehir gibiydi sınıfta bazı insanlar bana yaparlardı ama kıskançlıktan olduğunu bilirdim. Ama bu sefer okul değiştirdiğimde iki hoca bana kafayı takmıştı. Ben bunları MAALESEF kendi başına halletmek zorunda kalanlardan biriydim. Şu an çok iyiyim ama:d o eski halimden eser yok şimdi hatta insanlar bana gıpta ederek bakıyorlar özgüven doluyum👍 umarım kimse yaşamaz çünkü her zaman iyi bitmeyebiliyor..

SHINE7

Malesef ki jimin dışındaki diğer grup üyeleri de aynı jimin gibi hiçbir farkları yok öyle olmasaydı özür günü jimin’in değilde mina’nın tarafında olup ona destek verirlerdi bunca şeye sessiz kalmazlardı umarım bu grup bir daha performans sergilemez ve sektörden uzak dururlar

Demet

Seni seviyoruz mina 💕
Mina çok tatlı çok şeker güzel bir kız. Sonunun sulli ve hara gibi olmasını istemiyorum. Neden güZel ve hassas insanlar için bu dünya cehennem ve erkenden veda ediyorlar hayata . Aklıma annem geliyor bundan 2 ay önce kaybettim onu. Annem çok güzel hassas biri onu anlayan ı yoktu sessiz yalnız bir i ydi. Çok kazıklar yedi insanlardan. Hâlâ ıçim acıyor iyi bir hayat yaşayamadığı için.

Last edited 2 yıl önce by Demet
so ya

grubu dağıtın artık

SadeTwice

Ben Jimin’in kendisine değil Mina’ya zarar vermesinden korkuyorum açıkçası. Şuan kendisinde suç aramak yerine Mina’yı suçladığına eminim. Umarım Mina kendisini toparlar ve sonu arkadaşları gibi olmaz.

deniz

bütün pislikleri ortaya döküp intihar edecek umarım yanında birileri vardır

Litzz

Yalniz seks kelimesini niye sansurlediniz ya?!

Kim olduğumdan sana ne :d

Jimin keşke böyle yapmasaydın. Hem senin açından hem de diğer üyeler (özellikle Mina) açısından kötü oldu. Netizenlerden birine katılıyorum “gitmeden önce” yazmış. Aklında bir şeyler dönüyor sanırım ve umarım bu düşündüğüm şey değildir. FNC Entertaintment iğrenç bir şirketmiş bunu fark ettim. Bunca şeyden haberin vardı, neden bir şey yapmadın? Sonunuz da böyle geldi işte.
Umarım Mina kendine bir şey yapmaz…

Bluebee

Piç jimin

lalumieredujour

Jimin insan falan değil iğrenç bir yaratık ona olan son acıma duygumu da kaybettim defolsun gitsin şu saatten sonra Mina’ya bir şey olmadığı müddetçe Jimin’e ne olacağı umrumda bile değil yaptıkları insanlığa sığmıyor dünyada böyle korkunç insanlar olması beni gerçekten ürkütüyor Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın…

la cha ta

Jimin intihar ederse üzülürüm yalnız,bunu şimdiden yazıyorum.Ki hala inanmak istemiyorum…

nayeonist

ben de üzülürüm, intihar çözüm değil her insanın hatalarından ders çıkarması lazım. hem mina bu sefer “benim yüzümden intihar etti” psikolojisine de kapılabilir.

Thunderekmek

Kızı çok fazla linçlemeyin biliyorsunuz ki şirketler , idoller sırf grupları ya da kendileri daha da ilgi görsünler diye böyle şeyler yapıyor video kaydı ses kaydı olmadığı süreçte inanmayın

Nini13

Jimin intihar edip suçluluk duygusuyla Minada edebilir.Lütfen yorum yapanlarda başkasına zorbalık yapıp onları intihara sürüklemeyin.

Yeni Yazılar