Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Acil Şarkı Önerisi

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Ankara'da olup haberi olan da olmayan da vardır elbet ama yakın zamanda güzel bir müzik festivali var ve liste şöyle:

2 Haziran 2023 - 1.Gün
Duman
Melike Şahin
Köfn
Çağan Şengül

3 Haziran 2023 - 2.Gün
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Sena Şener
Hey! Douglas
The Away Days
Hayki

4 Haziran 2023 - 3.Gün
Pinhani
Fatma Turgut
Ozbi
Hedonutopia

Şimdiii.. Gelelim benim soruma. Duman ve Pinhani şarkılarına biraz, Melike Şahin ve Fatma Turgut şarkılarına da çok az aşinayım ama diğerleri hakkında bilgim neredeyse sıfır. Fav grubu MVÖ olan biri için bu şarkıcılardan önerebileceğiniz en iyi şarkılar hangileri? Konserde herkes eğlenirken ben çekirdek çitlemek istemiyorum, bu yüzden konserden önce şarkılara biraz aşina olmak istedim. KLDSJGLK Şimdiden herkese katkıları için teşekkürler! 💜

Tenebris

CumberLay'in Fanboyu
Fanbase Starter
Tepki
3,946
Hayki için Çoban Yıldızı ve B1R önerebilirim.

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Hayki için Çoban Yıldızı ve B1R önerebilirim.
Thank U Reaction GIF by Amanda

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
şimdi dinleyip bildiklerimi yazıcam
Pinhani -Beni sen inandır,ben nası büyük adam olucam,YILDIZLAR en sevdiklerim hele bi gel falan filan biliyorsunudr kavak yelleri şarkılarını yazmadım
Çağan Şengül-Papatya dışında başka şarkısını bilmiyorum maalesef
Yüzyüzeyken Konuşuruz-dinle beni bi (en klasik) , kazılı kuyum, uykusuz ve dengesiz,ne farkeder,boş gemiler,ölsem yeridir,kediler,kadıköy kızı
Duman-Dibine Kadar,Yürek,Bu Akşam,Elleri Ellerime,Melankoli favlarım zaten en bilindiklere aşinasındır diye düşünüyorum bunları da belki biliyorsundur ama yine de yazayım
bu arada ekipler iyiymiş çoğunu dinlemesem de

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
şimdi dinleyip bildiklerimi yazıcam
Pinhani -Beni sen inandır,ben nası büyük adam olucam,YILDIZLAR en sevdiklerim hele bi gel falan filan biliyorsunudr kavak yelleri şarkılarını yazmadım
Çağan Şengül-Papatya dışında başka şarkısını bilmiyorum maalesef
Yüzyüzeyken Konuşuruz-dinle beni bi (en klasik) , kazılı kuyum, uykusuz ve dengesiz,ne farkeder,boş gemiler,ölsem yeridir,kediler,kadıköy kızı
Duman-Dibine Kadar,Yürek,Bu Akşam,Elleri Ellerime,Melankoli favlarım zaten en bilindiklere aşinasındır diye düşünüyorum bunları da belki biliyorsundur ama yine de yazayım
bu arada ekipler iyiymiş çoğunu dinlemesem de
Season 9 Thank You GIF by The Office

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Sena Şener için Sevmemeliyiz ve Bak Bana'yı dinle en bilindik şarkıları.
Yüzyüzeyken Konuşuruz için şarkı önerilmiş ama Sandal diye bir şarkıları var onu da dinle bence. Ben seviyorum.

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Sena Şener için Sevmemeliyiz ve Bak Bana'yı dinle en bilindik şarkıları.
Yüzyüzeyken Konuşuruz için şarkı önerilmiş ama Sandal diye bir şarkıları var onu da dinle bence. Ben seviyorum.
I Love You GIF by Recording Academy / GRAMMYs

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,889
Yüzyüzeyken Konuşuruz- dinle beni bi', kazılı kuyum, sen varsın diye, ölsem yeridir

Sena Şener- Porselen kalbim, birden geldin aklıma, teni tenime (bu şarkı bence çok hoş)

Bunları öneririm, severek dinliyorum.

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Yüzyüzeyken Konuşuruz- dinle beni bi', kazılı kuyum, sen varsın diye, ölsem yeridir

Sena Şener- Porselen kalbim, birden geldin aklıma, teni tenime (bu şarkı bence çok hoş)

Bunları öneririm, severek dinliyorum.

Hey! Douglas‘ın Göksel ile olan parçasını seviyorum.

Dog Thank You GIF by MOODMAN

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence Eurovision bataklığına düşebilirsin
Ay ben bunu anlamadım 🥺

eirene

Rookie Idol
Tepki
627
Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Ben her yıl Eurovision bataklığına düşerim kendi şarkılarımız olsun yabancıların şarkıları olsun beğendiklerimi dinlerim şarkı önerisi diyince aklıma geldiii
Aaa mantıklı... Denensin. 💜 💜 💜