Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Afrikalı Rus Genç Model Shawn Poroshin Mutluluğunu Güney Kore'ye Taşınmaktan Buldu

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
202206072055336810_1_20220607233003900 (1).jpg Screenshot_1.jpg

Rus anne ve siyahi oğlu Rusya'daki ırkçılıktan Kore'deki bir 'mucize'yle kurtuldu

[+1,364] Umarım onun gibi insanlar Kore'de mutlu bir hayat kurmaya devam edebilir ve herkese iyi bir örnek oluşturabilirler...

[+1,014] Çok güzel ama bir o kadar da havalı bir yüzü var

[+467] Umarım Shawn şu anki gibi burada da mutlu olmaya devam eder~~~

[+438] İnsani ahlakın üstünde ya da altında kimse yoktur! Lütfen hepimiz herkesin mutlulukla yaşamasına izin verelim.

[+311] Aigoo... onun yaralı fotoğrafını görünce yüreğim parçalanıyor 😢 Onun için burada, Kore'de mutluluktan başka bir şey istemiyorum

[+273] Oldukça yakışıklı bir oğlu var

[+107] Hiç kimsenin ırkçılığın herhangi bir türüne maruz kalmaması gerektiğinin çok açık olduğunu düşünüyoruz, ancak bazı insanlar için bu bizim hafife aldığımız şeyi deneyimlemek bir "mucize". Bunun gerçekliği kalbimi kırıyor ㅜㅜ

[+64] O çok yakışıklı

[+34] Aigoo, ne güzel bir yüz.. Ona daha çok mutluluk diliyorum!

[+23] Vay be, çok çekici ve yakışıklı.. Ona mutluluklar diliyorum ♥️🙏

[+21] Durun ama.. o çok yakışıklı.. ve muhteşem vücut ölçüleri var. Acaba onun yakışıklılığını kıskandıkları için zorbalığa mı maruz kaldılar?

[+18] Annesi ırkçılıktan kaçmak istiyorsa neden bu kadar ülke arasından Kore'yi seçtiğinden emin değilim. ABD'ye gitmeliydi. Aksine, Kore'de ırkçılığın daha da kötü olduğunu söyleyebilirim.
- [+47] Ama sorun şu ki, Koreliler ırktan çok görünüş konusunda ayrımcı, bu yüzden onunki gibi bir yüzle burada herhangi bir ırkçılığa maruz kalacağından şüpheliyim. Burada ırkçılık olmadığını söylemiyorum - katılıyorum, burası gerçekten kötü - ama burada güzel görünüm çok daha etkili olabilir.

202206072055336810_2_20220607233003917.jpg

[+408, -3] Onlara en iyisini diliyorum~

[+82, -4] Ten renginin ne önemi var... sonuçta hepimiz insanız

[+75, -1] Oğlunuzla birlikte mutlu bir yaşam dilerim~ sizi destekliyoruz~

[+45, -0] Aigoo, bölümlerini izledim... Rusya'dayken çocuğu fiziksel saldırıya uğruyordu, hatta insanlar evlerini ateşe veriyordu. Bu ne kadar korkutucu olsa gerek... Annesi, Kore'ye kadar çocuğunun güvende olduğundan emin olmak için her şeyden vazgeçen muhteşem bir insan... Onlara en iyisini diliyorum. Sizi memnuniyetle karşılıyoruz.

[+45, -1] Onlara burada mutlu bir hayat diliyorum...

[+16, -0] Buraya taşınmak için 30 yıllık evinden vazgeçmek kolay olamazdı, bu yüzden burada mutlu olduklarını gördüğüme sevindim. Umarım hiçbir ayrım yapmadan mutluluğu yaşamaya devam ederler.

[+13, -0] Rusya'da ırkçılığın oldukça şiddetli olduğunu duydum. Burada daha az olabilir ama Kore de hala oldukça ırkçı. Umarım bu tür şeylerden daha fazla zarar görmezler ve burada mutlu bir hayat yaşayabilirler.

[+6, -0] Kore yaşanması kolay bir yer değil ama onları destekliyorum ve onlara güç diliyorum. Oğlu çok güzel.

9. [+5, -0] İnsanların oğlunu nasıl incittiklerini gösteren fotoğrafları görünce ağladım ㅜㅠ Onlara Kore'de mutluluklar diliyorum

romo

Trainee
Tepki
217
Ukraynalı ve rus kadınlar çok fazla koreliyle evleniyor. Böyle bir öyküsü var mı annesinin? Irkçılıktan kaçmak için koreye sığındığını görünce bruh moment yaşadım da