Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Anonim Forum! Yansın Ortalık!

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,326
@Haney 🍯, seni sevenleri anlamıyorum. Allah aşkına skz dinleyen birini nasıl sevebilirsiniz ki? Söylendiği kadar tatlı da değil ayrıca, sadece herkese yaranmaya çalışıyor 😒
Benim hakkımda böyle düşündüğünü bilmiyordum 🙁 ayrıca skz dinlemek bir suç mu, anlamadım

Konu Sahibi
A

Anonymous (0b5b)

Niye abla skz dinleyen örgüt üyesi falan mı oluyor bu nasıl bir sebep?
Benim hakkımda böyle düşündüğünü bilmiyordum 🙁 ayrıca skz dinlemek bir suç mu, anlamadım
Chan'ın o canlı yayında söyledikleri ve Hyunjin'in zorbalık iddiası. Fanservis almış başını gidiyor zaten. Ayrıca şarkıları da çok kötü, nasıl sevebiliyorlar anlamıyorum. Skz dinleyene sevgim de saygım da yok

Konu Sahibi
A

Anonymous (b3bc)

Tamam ben de diyorum ki seni inandırmaya çalışamam saçma olacak yani beni hakkımda bi düşüncen var ben yok öyle değil desem de saçma olacak sana göre öyle demek ki. Yani benlik Bi durum yok
Ben de benim yazdığım şeyle dediğini bağdaştıramadığım için kendimi tekrar açıklama gereği duydum

Konu Sahibi
A

Anonymous (14e3)

Hadi diğerleri neyse de, SKZ dinlemesi nasıl bir sevmeme sebebi? 😂
Ayrıca kimseye yaranmaya çalıştığını düşünmüyorum. Gayet sempatik biri. "Yaranmaya çalışan" denilince benim aklıma daha farklı isimler geliyor şahsen.
Ive ve skz arasındaki olayda stayler hep diveları, Ive'ı suçladı. Buna rağmen gelip bir açıklama yaptılar mı? Hayır, öylece keyiflerine baktılar

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,783
Chan'ın o canlı yayında söyledikleri ve Hyunjin'in zorbalık iddiası. Fanservis almış başını gidiyor zaten. Ayrıca şarkıları da çok kötü, nasıl sevebiliyorlar anlamıyorum. Skz dinleyene sevgim de saygım da yok
Pardon da sektörde bu kadar iğrenç şeye bulaşmış idol varken sebep olarak bunları göstermen çok mantıksız. Evet Chanın yaptığı fevri bir davranış, evet fanservisi de bazen çok abartiyorlar ama dinleme ya da haberine tıklama geç gitsin. Saygım yok sevgim yok abartmıyor musun biraz?

Konu Sahibi
A

Anonymous (0868)

Keşke bunu direk yüzüme söylesen ya da özel de yazsan. Seninle iletişimim var mı bilmiyorum ama eğer varsa ve hala benimle konuşuyorsan böyle düşündüğün halde işte o zaman üzülürüm
Anonim forumu gerektiği gibi kullanıyorum

Konu Sahibi
A

Anonymous (f317)

Anonim olayına baştan beri bakışım belli ilk konuda da dedim bişey düşünüyorsanız hakkımda gelin yüzüme söyleyin diye benim hoşlanmadığım bu, herkes herkesi sevecek diye bşey yok karakterini kabul edecek diye bişey de yok. Altını doldurmadan lafı atıp ama anonim deyip geçmek saçma geliyo bana. Anonim kısımı sadece Erudite için kullandım ona laf attım zaten onunla da iletişimim yoktu başkasının adı geçirmedim bile.
Altını dolduramadığım bir şey söylemedim zaten sebeplerimi belirttim sorunca tek bilmediğin şey kim olduğum herkes herkesi sevemez zaten işte senin hakkında aklıma takılanda bu

Konu Sahibi
A

Anonymous (5299)

Bu konuda da fikrimi belirtecektim, unutmuşum bak 🤦🏻‍♀️
Söylediğin şeye tamamen katılıyorum. Bir insan her zaman herkesle iyi anlaşamaz, anlaştığı zaman da illa ki şüpheli bir şeyler vardır. Ama bazı insanlar yapı itibariyle herkesle sağlıklı bir iletişim kurabiliyor. Bahar'da tam olarak öyle biri. Şu an kimseye ters tepecek bir şey söylemedi. Dolayısıyla da seviliyor. Bu onun oynadığı anlamına gelmiyor bence. Belki senin de zamanla fikirlerin değişir.
Sanmıyorum fikrimin değişeceğini herkes herkesi sevemez ama arkadaşınız herkesi seviyor işte

Konu Sahibi
A

Anonymous (9047)

Herkesi sevmiyor, sadece tartışmaya yanaşmıyor. Onun da mesafeli hissettiği kullanıcılar var. Bunu biliyorum. Size yansıyan kadarıyla yorum yapma bence.
Bize yansıyan buysa eğer evet arkadaşın hisleri hakkında insanlara samimi değil bu da sağlıklı iletişim olmadan çıkıyor

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Hadi gi başlayin anonim sonuçta dokulun gitsin
Yok canım ben almiyim zaten iyi şeyler söylediğimde bile yakalanıyorum ya da bı seyleri yanlış yazıyorum Allah'tan forumda kimseye kin gütmüyorum yoksa şimdiye erudite ya da melek aila bilmem ne gibi yakayı ele verdiğim için sürgün edilmiştim sjsjsjsjsj