Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Anonim Forum! Yansın Ortalık!

Konu Sahibi
A

Anonymous (29ac)

Mağdura oynadığım tek bir an göstersene? Hiçbir zaman kendimi mağdur kişi olarak görmedim. Beni mağdur edilmiş olarak görmek gururunuz okşayacak diye mi bu çabanız? Gerçekten acınası hareketler bunlar.
Az önceki tartışmana gidelim karşı taraf daha inandırıcı geliyor bana eh yani doğal olarak mağduru oynuyorsun

Konu Sahibi
A

Anonymous (1753)

Öfff ne uzattın ya. Herkes kaos stresini kaldırmak zorunda mı? Farkında değilsiniz ama kimi insanlar bundan çok etkileniyor. İsim vermeyeyim bir arkadaşım bir kaosa dahil olduğu için 2 gün stres midesine vurdu ve doğru düzgün aktif olamadı. Hayata düz bir mantıktan bakmamayı dene. Keddyy de kaosa gelemiyor. Ki sen merak etme. Mesafeli olduğu kişilerle samimi değil. O kişilerle iletişim kurmamayı deniyor zaten. Samimiyetsiz hiç değil.
Kedi ve savunucularo niye üstüme geliyosunuz konu geçmişte kaldı başkasına olan sinirini benden çıkarma tavşan

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,850
Öfff ne uzattın ya. Herkes kaos stresini kaldırmak zorunda mı? Farkında değilsiniz ama kimi insanlar bundan çok etkileniyor. İsim vermeyeyim bir arkadaşım bir kaosa dahil olduğu için 2 gün stres midesine vurdu ve doğru düzgün aktif olamadı. Hayata düz bir mantıktan bakmamayı dene. Keddyy de kaosa gelemiyor. Ki sen merak etme. Mesafeli olduğu kişilerle samimi değil. O kişilerle iletişim kurmamayı deniyor zaten. Samimiyetsiz hiç değil.
ya hayatıım o kadar haklısın ki sadece vankedisi değil, ben realde kavga gürültü kaos stres olmasın diye çırpındığım günleri,bunlara maruz kalınca elimden geldiğince hızla uzaklaştığımı bilirim, çünkü negatifliği kaldıramıyorum,dayanamıyorum böyle insanlar da var bu arkadaş şey anlamında da demiş arkadaşınla yaşadığın fikir uyuşmazlığı bile tartışmadır illa büyük şeylere gerek yok demiş ama kendini düzgünce açıklayamamış gördüğüm kadarıyla, biraz da bu yüzden uzadı konu, kendini daha net ve daha iyi açıklayabilirdi

Konu Sahibi
A

Anonymous (121b)

ya hayatıım o kadar haklısın ki sadece vankedisi değil, ben realde kavga gürültü kaos stres olmasın diye çırpındığım günleri,bunlara maruz kalınca elimden geldiğince hızla uzaklaştığımı bilirim, çünkü negatifliği kaldıramıyorum,dayanamıyorum böyle insanlar da var bu arkadaş şey anlamında da demiş arkadaşınla yaşadığın fikir uyuşmazlığı bile tartışmadır illa büyük şeylere gerek yok demiş ama kendini düzgünce açıklayamamış gördüğüm kadarıyla, biraz da bu yüzden uzadı konu, kendini daha net ve daha iyi açıklayabilirdi
Arkadaşlar konunun uzama sebebi kedi ve panda farkındasınız dimi

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,850
İşte cidden çok hassas insanlar var. Yani kavgasız tartışmayı bile stres yapan kişiler var. Gördüm. Bu kişiler o yüzden en ufak tartışmadan dahi uzak durmaya çalışıyorlar. Şu forumda genel olarak tartışmaya girmek istemeyen kişilere samimiyetsiz bakmak gibi bir sorun var. Kavga etsen, tartışmaya girsen bir dert girmesen bir dert clbekcjekfne
cidden ya ahahaha, ayrıca herkes tartışmalara girmek zorunda da değil böyle düşünenler ezbere düşünüyor işte

Konu Sahibi
A

Anonymous (f5ce)

aslında hayır konuyu uzatmadılar, kimseyi suçlamıyorum konu net olarak bir sonuca varmadığı için uzadı
Vardı aslında ben sebebimi açıkladığım an tamamdır senin fikrindir diyip çekilebilirlerdi ama hala devam ediyolar konuşmaya

Konu Sahibi
A

Anonymous (2e0b)

Hayır sadece boş beleş şeyler yüzünden insanların kalbini kırmak istemeyecek kadar naif birisi. Senin gibi birisinin anlaması çok zor
Az önce neden kedinin üstüne gidiliyor diye ağlamıyor muydun? Şimdi neden benim üstüme geliyosun, yaptığının yüzsüzlükten bir farkı yok.

Konu Sahibi
A

Anonymous (d4ed)

Ben ona aradığı eğlenceyi veririm cnm bana gelebilirsin <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yeni kelime kilidi açıldı: yüzsüzlük. Burda tartışma başlatan sensin bide üstüme geliyosunuz diye ağlıyorsun birine nasıl yaklaşırsan öyle karşılığını alırsın bu yüzsüzlük değil neyse uzatmayak bence zaten anonim şekilde yazıp tepki çekmek istemediğine göre sende hassas birisisin üstüne gelmek istemiyorum
Biri hakkında sevmediğim bir durumu söyledim sebebini söyledim tartışmayı nasıl ben başlatmış oldum peki

Konu Sahibi
A

Anonymous (5201)

Ben ona aradığı eğlenceyi veririm cnm bana gelebilirsin <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yeni kelime kilidi açıldı: yüzsüzlük. Burda tartışma başlatan sensin bide üstüme geliyosunuz diye ağlıyorsun birine nasıl yaklaşırsan öyle karşılığını alırsın bu yüzsüzlük değil neyse uzatmayak bence zaten anonim şekilde yazıp tepki çekmek istemediğine göre sende hassas birisisin üstüne gelmek istemiyorum
Geldin zaten gelceğin kadar üstüme

Konu Sahibi
A

Anonymous (ef1e)

Beni gram ilgilendiren bir durum yok ama ben de kimseyle sorun yaşamıyorum dalgama bakıyorum sonuçta forumun konsepti belli kpop. İlgi alanlarımın yakın olduğu kişilerle muhabbet etmek hoşuma gidiyor kimseyle ne tartışma ne kavgaya girmedim girmem öyle bir ortam olursa da uzaklaşırım bu benim reel hayatta da tavrım, böyle biriyim. Ama bugün kendimi sorgulattınız yani dışarıdan buradakiler beni de kimseyle sorunu yok samimiyetsiz diye mi görüyor. Görüyorlarsa da çok umrumda değil diyemiyeceğim gerçekten sorguladım şuan ve üzüldüm açıkçası.

Konu Sahibi
A

Anonymous (71b5)

Beni gram ilgilendiren bir durum yok ama ben de kimseyle sorun yaşamıyorum dalgama bakıyorum sonuçta forumun konsepti belli kpop. İlgi alanlarımın yakın olduğu kişilerle muhabbet etmek hoşuma gidiyor kimseyle ne tartışma ne kavgaya girmedim girmem öyle bir ortam olursa da uzaklaşırım bu benim reel hayatta da tavrım, böyle biriyim. Ama bugün kendimi sorgulattınız yani dışarıdan buradakiler beni de kimseyle sorunu yok samimiyetsiz diye mi görüyor. Görüyorlarsa da çok umrumda değil diyemiyeceğim gerçekten sorguladım şuan ve üzüldüm açıkçası.
Kimseyle sorunun yok diye değil allahım hala bahsettiğim tartışmayı anlamadın

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,431
Bende boyle dusundum bir an burayi seviyorum kullanicilari da hatta daha yakin olmak istediklerim de var cesaret edemesem de ama boyle olunca insan herseyi dusunuyor uzucu bir yandan da kimseyi memnun edemeyiz en onemlisi kendin gibi olmak