Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Anonim Forum! Yansın Ortalık!

Konu Sahibi
A

Anonymous (57c1)

Adım herkesi seven kedi de benim haberim yok. Beni samimi bulup bulmaman sorun değil ben anonim kısmının burasına karşı olduğumu zaten söyledim. Herşeyin sebebi vardır yoldan geçen birine bile bakış atsan sebebi vardır. Samimi bulmuyorsun çünkü çoğu kişi ile konuşup anlaşıyorum karakterim sana ters geliyor.
Karakterlerimiz fazlaca zıt evet ama senin forumdaki herkes senin için herkesi seven kedi der zaten şimdi bunu söylemende samimyetsizlik oluyor

Konu Sahibi
A

Anonymous (99e5)

Pardon da sektörde bu kadar iğrenç şeye bulaşmış idol varken sebep olarak bunları göstermen çok mantıksız. Evet Chanın yaptığı fevri bir davranış, evet fanservisi de bazen çok abartiyorlar ama dinleme ya da haberine tıklama geç gitsin. Saygım yok sevgim yok abartmıyor musun biraz?
Kim ne derse desin, bu düşüncemden vazgeçmeyeceğim, çok kötü bir grup

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Yok canım ben almiyim zaten iyi şeyler söylediğimde bile yakalanıyorum ya da bı seyleri yanlış yazıyorum Allah'tan forumda kimseye kin gütmüyorum yoksa şimdiye erudite ya da melek aila bilmem ne gibi yakayı ele verdiğim için sürgün edilmiştim sjsjsjsjsj

sen karışma arvenim geçen gördüm iki saatte doğru düzgün peterpan bile yazamamışsın zaten anonim başlıkta😂

Konu Sahibi
A

Anonymous (8288)

Üzgünüm ama yaklaşımını saçma buldum. İnsanlık haliyle sevmediği birileri var. Ve onlarla da sürtüşme yaşadığı bir olay olmadı. Durduk yere "seni sevmiyorum" diyip kavga çıkaramaz ya? Mesafesini koruyor sadece. Bu onun samimiyetsiz olduğu anlamına gelmez.
Tartışmalar sadece seni sevmiyorum diye olmaz ya tartışmanın anlamını bilmiyorsun ya da işine gelmiyor ayrıca madem tartışmayı sevmiyor hala neyi konuşuyoruz biz anonimle tartışıyor ama kullanıcılarla tartışmıyor baya samimiymiş

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
@Haney 🍯, seni sevenleri anlamıyorum. Allah aşkına skz dinleyen birini nasıl sevebilirsiniz ki? Söylendiği kadar tatlı da değil ayrıca, sadece herkese yaranmaya çalışıyor 😒

Bence gayet de iyi şarkıları var 2022 öncesi tam benim sevdiğim tarzdaydı şarkıları herkesin zevki aynı olmak zorunda değil üstelik
sen karışma arvenim geçen gördüm iki saatte doğru düzgün peterpan bile yazamamışsın zaten anonim başlıkta😂
O niye öyle oldu hala bilmiyorum 😭😭

Konu Sahibi
A

Anonymous (9dab)

Kıza laf attın çünkü? Tartışması için olanak sağlarsan tabii karşılık verir. Kullanıcılardan kimse böyle bir şey yapmıyor. Selam verene "elinin körü" diyemeyeceğine göre?
Laf atmak sadece fikrimi belirtmiştim oysaki bu kadar eleştiri kaldıramıyor musunuz?? Tartışmalar fikir uyuşmazlığı sonucunda ortaya çıkar boyutu önemsizdir tartışma tartışmadır bu kız herkesle aynı fikir de mi yani??

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Kim ne derse desin, bu düşüncemden vazgeçmeyeceğim, çok kötü bir grup
o gruptaki üyeler @Haney 🍯 in karakterini kişiliğini yansıtmıyor belki içerikleri belki şarkıları için takip ediyor söz konusu bb olsa dediklerini anlarım midesi nasıl kaldırıyor derim ama skz de staylere düşmanlık besleyecek kadar büyük bir olay yok (zorbalık olayının halledilmesinden dolayı hiç yok diyorum) şarkı zevki ise kişinin tamamen kendine kalmıştır dinlediği bir kendi kulağına giriyor sonuçta 😀

Konu Sahibi
A

Anonymous (58fa)

Kiminle tartışayım şaka mı yapıyorsun yahu durduk yere kime laf atayım burda kimseyle kavga etmeyen tek kişi ben miyim. Yarabbi sabır
Kocaman bir tartışmadan bahsetmiyorum zaten senin fikrin a benim fikrim b sen kendi fikrini hiç sabunmaz mısın? Ayrıca şuan anonimle tartışabiliyorsun neden forum üyeleriyle tartışmıyorsun? İşte bu yüzden hiç samimi gelmiyorsun

Konu Sahibi
A

Anonymous (0f3d)

Vay be samimi bulmuyorsun ama fikir uyuşmazlığı yaşadığım konulara yazdığım mesajları okumuyorsun ben şok o sırada bi çok konu da farklı fikirleri söyleyen ben sana tavsiyem git mesajlarımı oku
Şeyi çok merak ediyorum kim olduğumu bilseydin eğer bu kadar savunmaya geçer miydin? Sanmıyorum senin fikrin der geçerdin çünkü aran bozulsun istemiyorsun kimseyle. Erudite dışında kimseyle tartıştın mı erudite sayılmıyor çünkü

Konu Sahibi
A

Anonymous (113a)

Evet fikir uyuşmazlığı yaşadım çok kişi oldu medeni insan gibi konuştu. Sana tavsiyem git mesajlarımı oku burda ciddi bi konuda da fikirlerine karşı geldiğim ya da fikrime karşı gelen kişler oldu. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır diye laf var Vala onu uyguluyorum.
Öyle mi forumun sevgilisi kedy neyse sebebiyle beraber eleştirimş yaptım ama arkadaşın ve sen neden bu kadar büyüttünüz anlayamadım

Konu Sahibi
A

Anonymous (f8da)

Formun sevgili kedisi ne Allah aşkına burda liste yapsak listeye ben girmem hala sevilen kedi diyosun snnsns. Büyütmek hoşumuza gidiyorum demeki popomuzu büyütmek yerine bunu büyütelim dedik
Kedi biliyorum sana forumun sevileni denilmesinden hoşlandığını büyüttüğün kadar büyüt zaten sadece anonimle tartışırken büyütürsün

Konu Sahibi
A

Anonymous (e2f5)

Hangi başlıktaki kaosa yetişeceğimi şaşırdı

Konu Sahibi
A

Anonymous (4675)

Yahu yüzünü göster diyorum bende, te Allahım akşam akşam. Ne istiyorsun bi anlasam. Evlilik teklifi yap ondan da hoşlanırım
Ben de sana anonimi gerektiği gibi kullanıyorum yakınından biri değilim de dedim zaten daha neyi büyütüyosun kedi