Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Beni De Eleştirin

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Öncelikle hepinize merhaba, umarım iyisinizdir.
Uzun zamandır forumdayım ve olabildiğince aktif olmaya çalışıyorum. Bu aralar da eleştiren eleştirene niye ben de eleştirilmeyeyim diye düşündüm ve bu başlığı açtım. Beni de eleştirin olumlu olumsuz fark etmez. Olumsuz eleştirilerinizi gerekçelendirerek yazarsanız daha güzel olur bir de başlığı anonim olarak açmadım o yüzden anonim olmadan eleştirirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler 💜

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Soğuk olgun sorumluluk sahibi ama içi sevdiklerine karşı sıcak sevgi dolu biri olduğunu düşünüyorum. Zaten kendini bir postumda tanıtmıştın olumlu yanlarını söylemiştin ama yazdıklarından vs yola çıkarak da böyle olduğunu düşünüyorum açıkçası

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
iyiyim senin başlığını gördüm daha iyi oldum, sen nasılsın?
seni o kadar çok sevdim ki,bana çok yardımcı oluyorsun,seninle aynı mesleği istediğim için bir tık şanslıyım diğerlerinden çünkü senden yardım alabilirim diye düşünüyorum ve eminim ki buna hayır demezsin.konuşmaya devam edelim 💗
Ben de iyiyim
İstediğin zaman yazabilirsin elimden
geldiğince yardımcı olurum sana bebişim💓

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Duruşunla ve yazdıklarınla en beğendiğim kullanıcılardan birisin. Yaşın benden ne kadar küçük olursa olsun senden öğrenebileceğim çok şey olduğuna inanıyorum. Bu noktaya gelmeni hem çok takdir ediyorum hem de ilham verici buluyorum. Allah nasip ederse çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum ve öyle olmasını da umuyorum. Aşılamayacak duvarların da var bence ama bunun iyi bir şey olduğu kanaatindeyim. Ben genelde insanlarla olan muhabbetlerimde ölçüyü kaçırmaya meyilli olduğumdan bu özelliğe sahip insanları ne zaman görsem ben de böyle olmalıyım, diyorum ve inşallah bunu başarabilirim de.
Yazdıkların beni çok mutlu etti teşekkür ederim 💞
Umarım ikimiz(hepimiz) güzel yerlere geliriz ve mutlu oluruz.
Seninle konuşmak, senden bir şeyler öğrenmek çok güzel. Sohbeti güzel bir insana benziyorsun. Mesafeli bir insan olsam da konuşkan, ortamlarda kendini belli eden insanlarla daha çok samimi oluyorum. Beni tamamlıyorlar ve kendimi onlara karşı daha şeffaf hissediyorum.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Daha önce de söylemiştim zaten doğal ve olduğu gibi davranan birisin Army olmana rağmen BTS övdüğün zaman bile ölçülü davranıyorsun gibi hissediyorum 🌸🌸

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Forumda en sevdiklerimdensin keşke seninle gerçek hayatta tanışabilsem. Seninle bir konuşmamız olmuştu ve gerçekten konuşmaya ihtiyacim vardı beni iyi hissettirmiştin. Ayrıca olgun biri vibeı veriyorsun♡
Bu arada o konuşma bana da çok iyi gelmişti, konuşacağım kimse olmadığı için (konuşacağım arkadaşlarım var ama zamanın yoktu) hep içime attım ve artık patlayacak gibi oldum. Ama bana halimi sorman çok mutlu etti ve rahatladım bunun için çok teşekkür ederim.
Sen çok aklı başında ve bilgili, bilgilerini de kullanmasını bilen birisisin bence. Başta insanlara cevap vermekten çekinen bu yüzden de kendini ezdiren birisi olduğunu düşünüyordum ama öyle değilmiş . Birkaç yorumunla karşılaştım ve o cevapların çok hoşuma gitti. İçimden *Yürü be kızım kim tutar seni " dedim.

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Çok tatlısın aynı zamanda fikirlerini düzgünce ifade etmeyi bilen olgun birisin. Bir tartışmanın altında senin adını gördüğüm an son noktayı hissiz müziğim koymuştur diyorum. Ayrıca yine objektif ve haklı yorumları beğeniyorsun bu da dikkatimi çekmişti. Senin olduğun yerde kimse kimseyi ezemez hemen tarafsızlığınla sorunu çözersin haklıya haklı haksıza haksız dersin gibi hissediyorum. O yüzden fikirlerini okumak hoşuma gidiyor 💞
Son nokta kısmına Forum için pek bir şey diyemem ama günlük hayatımda da genelde son noktayı ben koyarım. Ben dahil olmuşsam artık üstüne laf söylenecek bir şey kalmamıştır ve olay orada biter.
Bu yüzden bu yönümü kardeşlerim aileme karşı kullandıkları çok oluyor.

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Çok iyi niyetli ama aynı zamanda hassas biri olduğunu düşünüyorum.Sana içim nedensizce çok ısındı.Benden sadece bir kaç yaş büyüksün fakat bazı yorumlarını düşünüyorum ve sana kardeşimmişsin gibi sarılmak istediğimi hatırlıyorum(ki galiba bunu sana da demiştim)
Umarım hayatta çok mutlu olursun💕
Teşekkür ederim umarım hepimiz hayatımızda çok mutlu oluruz.

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Daha önce de söylemiştim zaten doğal ve olduğu gibi davranan birisin Army olmana rağmen BTS övdüğün zaman bile ölçülü davranıyorsun gibi hissediyorum 🌸🌸
Ayy çok teşekkür ediyorum. Sosyal medyadaki toksik kişileri fanlık konusunda çok eleştiriyorum bu konuda ve eleştirdiğim kişiler gibi olmamak için de yazdıklarımı ifade ediş biçimime çok dikkat ederim. Yanlış yere çekmeye çalışan tipler çok oluyor o yüzden olabildiğince yanlış yerlere çekilmeyecek biçimde açıklayıcı yazmaya çalışıyorum.