Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Benzettiğim Türk Ve Koreli Idoller

levirem

Trainee
Tepki
112
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar forumda çoğu içeriği okuyup kayıt olmayan o kişi aranıza katıldı 👏Bugün 3-A sınıfından irem sizlere benzettiği kişileri anlatacak.

Yüz olarak

Jennie
Jennie GIF by BLACKPINK

Neslihan atagül
images (11).jpeg

Bu kombinasyonu tiktokta gördüm ve sonra gerçekten benzediklerine karar verdim.

Karakter olarak

İrem derici
indir (4).jpeg

Jessi

reasons love GIF

İkisininde özgüven sorunları ve ardından gelen estetik süreci birbirini takip ediyor.Ortak bir dilleri olsa full t.şak muhabbeti yaparlardı.

Benzer vibe olarak

Krystal

krystal jung fx GIF

Cansu Dere

images (3).jpeg

İkiside halk diliyle soğuk nevale olarak adlandırılıyorlar.Tip olarak nes&jen gibi benzemiyorlar,karakterlerinin uyduğunu da düşünmüyorum ama aynı vibe'ı veriyorlar.

Benim gibi benzettiğiniz kişiler var mı?

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Ennn alakasız ama bir yönden benzettiğim ikiliyi söylüyorum: Eunwoo ve Kıvanç Tatlıtuğ. İkisi de halkın aşkı ve halkın gözünde en yakışıklıları, her kız eriyip bitiyor ve aşırı popülerler. Onlardan daha iyisi geleceği düşünülmüyor

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Nebahat çehre
images
ve bu kadın
_320x_88b1a25a68bff7d80cdb1e5d623cc54ac4ef73b01e8fcf588a069de8a304c725.jpg
yüz olarak çok benzemiyorlar ama bu kadkn zengin karakterleri oynadığında özellikle verdikleri hava aynı bence.
İkinci olarak da hazal filiz küçükköse
images
ile nice guy da ikinci kadın başrol olan bu kadın:
images
nice guy izlerken bu kadını gördükçe gözümün önüne hazal filiz küçükköse geldi. Dizi de Türkiye'de uyarlansa çok iyi olurmuş derken bakmıştım ve gerçekten uyarlanmış (Türk versiyonu: ) ve bu kadının karakterini hazal filiz küçükköse canlandırmış. Ama dizi o kadar tutmamış ki haberimiz olmamış.

Son düzenleme: