Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bıbı Kimdir

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
20230929_163334.jpg
Sahne adı: BIBI (비비)
Gerçek Adı: Kim Hyung-seo (김형서)
Doğum Tarihi: 27 Eylül 1998
Burcu: Terazi
Boyu: 168 cm (5’6″)
Uyruğu: Kore
Kan Grubu: A

BIBI (비비), nakedbibi’nin kısaltması, Feel GHood Music altında Güney Koreli solo şarkıcı-söz yazarı, rapçi ve yapımcıdır.
İlk çıkışını 15 Mayıs 2019’da “Binu” adlı dijital single ile yaptı.
BIBI, Yoonmirae ve Tiger JK tarafından tavsiye edildikten sonra The Fan adlı reality televizyon programının eski bir yarışmacısıydı. Finale kadar yükseldi, ancak final bölümünde Car, the Garden’a kaybetti.
Birkaç ay sonra, 15 Mayıs 2019’da “Binu” adlı dijital single’ı ile resmi solo çıkışını yaptı.

BIBI, Yoonmirae ve Tiger JK tarafından tavsiye edildikten sonra The Fan adlı reality televizyon programının eski bir yarışmacısıydı. Finale kadar yükseldi, ancak final bölümünde Car, the Garden’a kaybetti.
Birkaç ay sonra, 15 Mayıs 2019’da “Binu” adlı dijital single’ı ile resmi solo çıkışını yaptı.
5 Eylül 2022’de Netflix, BIBI’nin Sweet Home’un 2. sezonunda rol alacağını açıkladı. 20 Eylül 2022’de Netflix, BIBI’nin program çakışmaları nedeniyle Sweet Home 2’deki rolünden çekildiğini duyurdu.
21 Eylül 2022’de, BIBI’nın 27 Eylül 2022’de Lowlife Princess – Noir adlı ilk tam uzunluktaki albümü için “Animal Farm” adlı ön yayın single’ını yayınlayacağı duyuruldu.
Song Joong Ki ile Hopeless filminde yer aldı,Sonrasında Song Joong Ki ile Cannes film festivaline katıldı. 20230929_162902.jpg
Şimdi ise The worst of evil dizisinde yer alıyor. 20230929_162918.jpg

Erudite

Fanbase Starter
Tepki
-22
Keşke hakkında bir şeyler de yazsaydın.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Teşekkürler bilgilendirme için 😊 Kaynak belirtsen de güzel olurdu ileri okuma yapmak isteyenler olabilir.

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Teşekkürler bilgilendirme için 😊 Kaynak belirtsen de güzel olurdu ileri okuma yapmak isteyenler olabilir.
Kopyaladığım için özür dilerim,sizin emeyinize saygisızlık oldu.Ama gerçekten sabırsız birisi olduğum için kendim yazamazdım.Kusura bakmayın

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Kopyaladığım için özür dilerim,sizin emeyinize saygisızlık oldu.Ama gerçekten sabırsız birisi olduğum için kendim yazamazdım.Kusura bakmayın
Yok, sıkıntı değil. Fakat kopyala yapıştır yapılmaması, yapılacaksa da kaynak belirtilmesi iyi olur. Daha önce kopyala yapıştır olan içerikleri spam adı altında silmiştik çünkü.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Ben yazıları wordden vs kopyalayıp ondan sonra atiyorum foruma bazen ya da gibi kopyalarken tum sayfa geliyor nasıl oluyor. Spam mi sayılıyor bu tarz şeyler 🤔
Yok, zannetmem. Birkaç troll arkadaş vardı, başka yerlerden kopyalıyorlardı (ünlü ozanımız Toni gibi). Onları silmiştik. Kopyalamaktan çok ne sıklıkla konu attıkları daha önemli bir de başka forumlardan kopyalayıp yapıştırmaları sıkıntılı. Siz gene de kaynak verseniz daha iyi olur bence.