Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Biri Tavsiye Verebilir Mi

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
bir sey diyim mi bence durust ol. tamir parasini odeyecek durumda olmadigini ve o an kibarlik icin oyle dedigini soyle. sonra itiraz ederse telefonun ilk basta mahvolmus halde oldugunu falan da soylersin. zaten arkadaslarinin gaziyla parayi istemis senden. arkadaslari buyuk ihtimal eilen telefonunu yaptirsin kizin parasini da kendin harcarsin falan demistir. cocuk zengin zaten sana ihtiyaci yok. bir de basta istememis zaten. kibarca konusursan kabul eder. dert etme. iki dk konusabilir miyiz siye yanina cagir halledersin.
Recep ivedik diyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben lisedeyken telefonları topluyorlardı,nöbetçi kız son model iphone'u düşürmüştü.Sınıfımdaki çocukla aynı sınıfta olmadığı için çocukla olabildiğince az muhatap oldu fln kendi aralarında çözdüler.
Dediğin gibi telefon zaten sıkıntılıymış, suç sende değil,sen kırmasaydın başkası yada kendisi de kırabilirdi.Çocuk zaten zengin diyorsun.Hakkını savun aşkım, senin suçun değil.En kötü ne olabilir ki evine kadar takip mi edecek parasını almak için yani
Bana biri yol gostersin hic bu durumda kendimi savunmak zorunda kalmadim😭😭

Benim babam cinin bir alt versiyonu ona söylesem cozer herhalde de NASIP SOYLEYECEGİM

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Aşk,kendine güven ve Recep İvedik 2'nin karşısına çık @augustine Açelya ablanın dediği gibi yap bence.En doğrusu o gibi geldi bana.Çocuk hayvan değildir herhalde kızlara da saygısı vardır herhalde az buçuk tanıyorsundur.Korkma
bu gece aglayayim yarin sabah bakarim ne yapacagima

askim cikisa gelelim o zaman bilmiyorum artik ne denir ki vzjvzjzbznxbzjbx
Dövebilecek olsaydım o da secenekler arasindaydi ya cok caresizim su an

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Çocuğun arkadaşlarının çocuğu doldurması gibi senin arkadaşlarında seni savunsa “O neden tamir ettirsin zaten telefon paramparçaydı.” falan diye. Ben de senin yerinde olsam tamir ettirmiyorum diyemezdim ama asla senin suçun değil,çocuk baya şeytanlık yapmaya çalışıyor Şuan. Bence arkadaşlarınla tiyatro çevirin biraz ve seni korusunlar
Biz de oyle dusunduk YARİN İLK İS ARKADASLARİMLA KONUSACAGİM zaten mesajlastik

layley

Trainee
Tepki
443
Bu çocuğun telefonu devamlı ikiye bölünüyorsa o da devamlı tamir mi ettiriyormuş? Yani telefona sen carptigin ve telefon yere düşüp kırıldığı için ne desem bilemedim. Bunun için parasını isteyebilir. Burada onda da suç yok. Ama ilk başta sıkıntı yok diyip sonradan gaza gelip öde demesi de ayrı saçma. Ama bu durumda senin reddetmen de olmaz sanki... konuşmayı dene para mevzusunu. Hala ısrar ederse yarı yarıya ödeyin. Bu devirde o kadar parayı kimse veremez valla

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Telefon nasıl ikiye bölünmüşki? Zflip flnmıydı

• Alev
Reactions: ask

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Senin yerine ben heyecan geçiriyorum yaa ben olsam söyleyemezdim

• Alev
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Bu çocuğun telefonu devamlı ikiye bölünüyorsa o da devamlı tamir mi ettiriyormuş? Yani telefona sen carptigin ve telefon yere düşüp kırıldığı için ne desem bilemedim. Bunun için parasını isteyebilir. Burada onda da suç yok. Ama ilk başta sıkıntı yok diyip sonradan gaza gelip öde demesi de ayrı saçma. Ama bu durumda senin reddetmen de olmaz sanki... konuşmayı dene para mevzusunu. Hala ısrar ederse yarı yarıya ödeyin. Bu devirde o kadar parayı kimse veremez valla
Hayir bildigin telefonun iki yarisini bir kablo tutuyordu ben dusurunce o koptu

Senin yerine ben heyecan geçiriyorum yaa ben olsam söyleyemezdim
Ben simdi soyleyecegim galiba

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
BİR DE KOPEK GİBİ ZENGİN BİLİYOR MUSUN

layley

Trainee
Tepki
443
Hayir bildigin telefonun iki yarisini bir kablo tutuyordu ben dusurunce o koptu

Ben simdi soyleyecegim galiba
E zaten kırıkmış ki bu telefon. Senlik bir problem yokmuş. Tekrardan bağlasın kabloyla o zaman. Şimdi taşlar yerine oturdu. Belli ki sana kitleyecek telefonun parasını. De parasını vermem. Sen telefonu bana ver ben kabloyu tekrardan takarım de kzkqkxkakxka en mantıklısı bu. Milleti enayi yerine koymasın

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
E zaten kırıkmış ki bu telefon. Senlik bir problem yokmuş. Tekrardan bağlasın kabloyla o zaman. Şimdi taşlar yerine oturdu. Belli ki sana kitleyecek telefonun parasını. De parasını vermem. Sen telefonu bana ver ben kabloyu tekrardan takarım de kzkqkxkakxka en mantıklısı bu. Milleti enayi yerine koymasın
Kafam cok karisik

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Ben olsam kavga çıkarırım

Bak şimdi eğer çocukla konuşuyorsan ona diyecen ki
ya merak ettim senin telefonun hep böyle bölünüyor muydu ?
O da mantıken onay verecek işte evet gibisinden
( yani hayır dememesi gerek )

Sonra sen bu konuşma ile artık müdüre mi gidersin bilmiyorum
müdürü diyecen ki '' Hocam dün böyle böyle oldu zaten telefonu kırıkmış ( mesajı gösterecen )

şimdi benden sırf hafif düştü için zaten kırık olan telefonunun bütün parasını istiyor diyeceksin.

Sonra müdür orta yolu bulur.

• Alev