Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Blackpınk'ın Jisoo, Erkekler Ve Kadınlar Arasında Arkadaşlık Diye Bir Şey Olmadığını Söylüyor

Hinata

Trainee
Tepki
37
1687314813-20230620-jisoo.jpg

EBS YouTube serisi 'Ding Üniversitesi'nin 20 Haziran bölümünde, BLACKPINK üyesi Jisoo, MC Kim Jin Woo, Profesör Baykuş ve Profesör Fil ile sağlıklı ilişkiler üzerine bir tartışmaya katıldı!

Bu bölümde, Jisoo ve YG Entertainment label arkadaşı Kim Jin Woo'nun birbirlerini 10 yıldır tanıdıklarını doğruladı. Jisoo daha sonra şunları söyledi: "Erkekler ve kadınlar arasında sadece arkadaşlık olduğuna inanmıyorum. Ama [Kim Jin Woo] erkek arkadaşım. Onunla 10 yıldır tanıştığım için onunla arkadaş olabilirim." Daha sonra detaylı bir şekilde açıkladı: "Zaman zaman düzensiz bir şekilde sadece 'Nasılsın?' diyebiliyorsam ve her iki tarafın da iletişimde kalmak için baskı hissetmediği, ama yine de rahat hissettiğimiz bir ilişkimiz varsa, onları arkadaşım olarak kabul ederim."

Daha sonra, izleyicilerden gelen erkek/kadın arkadaşlar arasında ilişki sorunlarını dinlerken, Jisoo kendi ilişkilerini düzenleme yöntemini de anlattı. "Bilinçaltımda bir çizgi çizme eğilimindeyim. Hiçbir erkek arkadaşım bana aşkını itiraf etmedi. Benim için, onları arkadaş olarak kabul ediyorsam, kesinlikle aramızda belirgin bir çizgi çizilir. Karşı tarafa 'Belki de ondan hoşlanıyor olabilir mi?' şüphesi vermem," dedi BLACKPINK üyesi.

Tabii ki, Jisoo Koreliler arasında popüler olan "ggaennip yaprağı" tartışmasına da katıldı. Kişisel standartlarında belirli olmaya devam ederek, "Birine yaprakları tutmasında yardımcı olmanın iyi olduğunu düşünüyorum. Ama kendiniz yaprağı alıp karşı tarafın kasesine koymayın. Sadece servis tabağında kalan diğer yaprakları bastırın ve geri çekin," dedi.

Daha sonra, Jisoo telefonla bir saat konuşma, birlikte alkol içme veya bir günlük gezi gibi zıt cinsiyetli arkadaşlar arasında "izin verilen" çeşitli etkinliklere karşı güçlü direncini gösterdi.

Aşağıdaki bağlantıdan bu haftanın 'Ding Üniversitesi' bölümünü Jisoo'nun konuk olduğu tam olarak izleyebilirsiniz!

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Erkek ve kadın arkadaş olabilir ama aradaki çizgi belli olmalı.İki kişi tabi ki arkadaş olabilir ama çok yakın ilişkilerde her an sevgiliye dönebilir olay.Yakin arkadaş olamayacaklarını bende diyorum örnek ise çevremdeki insanlar.Yeterli bir neden.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Saçma bir cümle kurmuş. Başının sonunun nereye gideceği belli değil. Niye yani o adamı 10 sene tanımasan arkadaşlık kuramayacak mısın? Bazı insanlar vardır ilk görüşte bile onunla öyle bir uyarsın ki 10 yıldır tanıdığım insandan daha yakındır.

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Saçma bir cümle kurmuş. Başının sonunun nereye gideceği belli değil. Niye yani o adamı 10 sene tanımasan arkadaşlık kuramayacak mısın? Bazı insanlar vardır ilk görüşte bile onunla öyle bir uyarsın ki 10 yıldır tanıdığım insandan daha yakındır.
10 sene boyunca kendi çizdiği arkadaşlık standartlarına göre bir erkekle arkadaş kalabiliyorsam ona gerçekten arkadaşım diyebilirim diyor. Bunun neresi saçma? Yeni tanıştığın bir erkekle hobileriniz aynı, bir kaç kere aynı şeylere güldünüz ve bir kaç konuda aynı fikirde oldunuz diye 10 senedir tanıdığınız bir arkadaşınızdan daha çok mu güveniyorsunuz? Hele ki Türkiyede yaşayan bir kadın olarak Jisoonun ne demek istediğini biz anlamıyorsak başka kim anlayabilir?

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
10 sene boyunca kendi çizdiği arkadaşlık standartlarına göre bir erkekle arkadaş kalabiliyorsam ona gerçekten arkadaşım diyebilirim diyor. Bunun neresi saçma? Yeni tanıştığın bir erkekle hobileriniz aynı, bir kaç kere aynı şeylere güldünüz ve bir kaç konuda aynı fikirde oldunuz diye 10 senedir tanıdığınız bir arkadaşınızdan daha çok mu güveniyorsunuz? Hele ki Türkiyede yaşayan bir kadın olarak Jisoonun ne demek istediğini biz anlamıyorsak başka kim anlayabilir?
ilk cümle erkekler ve kadınlar arası sadece arkadaşlık olduğuna inanmıyorum. Bu cümle mantıkla açıklanabilecek bir şey değil. Kendi sektörümde bile bir sürü arkadaş idol varken böyle bir cümle o arkadaş olam idoller için Farklı düşüncelere yol açabilir. Evet kafa yapım uyduysa, bana saygı gösteriyorsa 10 sene tanıdığım insandan daha iyi olabilir. İnsanlar 15 20 yıllık eşlerini bile tanıyamıyor ülkemizde. O yüzden seneler boş. 1 yıllık bir arkadaşın 10 yıllık arkadaşından daha fazla güven verebilir