Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Bp Bir Daha Cb Yapacak Mı?

A

Anonymous (7f03)

Solo işler yapmalarından memnunum fakat bir daha grup cb yapmazsa şaşırmam bile.Hepsi tamamen bireysel odaklı ilerlemeye başladı.Daha önce de böyle bir durum olduğunun farkındayım fakat o zamanlar bile gundemlerinde bir şekilde bp hep oluyordu.Ben 2020 sonrası verdikleri uzun aradan bile bunalmisken daha da uzun bir ara verirlerse bir fan olarak bundan hiç hoşnut olmam.3-4 sene sonra cb yapacaklarsa hiç yapmayıp direkt dağıldılsalar daha gerçekçi olurdu.

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Büyük ihtimalle 2025 yılında comeback yaparlar.

Konu Sahibi
A

Anonymous (2d78)

Sürekli beklemek bir noktadan sonra yoruyor. Eğer tamamen solo ilerlemek istiyorlarsa en azından doğru düzgün bir tam albüm daha yapsınlar isterdim.Bp'i seviyorum ama kendilerini destekleyen birisi olarak bu artık beni yoruyor.Bir bp cb'i ancak dört üye de albüm falan çıkardıktan sonra olur ki bu da çok uzun bir zamana tekabül ediyor.Eger gerçekten amaçları çok uzun süre cb yapmamaksa açıkça belli edilse keşke umutlanmak istemiyorum artık.Born Pink albümü beni asla kesmedi.Zaten albümde 8 şarkı var kaç tanesi sızdırılmış,daha önce yayınlanmış şarkılar konulmuş.Kızlar asla grup faaliyetlerine önem vermiyorlar ve solo kitlelerine odaklanıyorlar.Bu noktada tum grubu destekleyen blinkleri ne sucu vardı.Bu cümleleri onları gerçekten destekleyen ve seven birisi olarak yazıyorum.Kendilerini hep desteklerim ve severim ama yılgınlık geldi artık.9.yıla girecekler bir fan olarak bu noktada kırgınlık ve öfkem de var.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Döneceklerini düşünüyorum ama 1 kere daha cb yapıp grup faaliyetlerini bırakırlar bence. Şirketten ayrılıp grup aktivitelerini devam ettiren grupları düşününce böyle olur gibi

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Solo işler yapmalarından memnunum fakat bir daha grup cb yapmazsa şaşırmam bile.Hepsi tamamen bireysel odaklı ilerlemeye başladı.Daha önce de böyle bir durum olduğunun farkındayım fakat o zamanlar bile gundemlerinde bir şekilde bp hep oluyordu.Ben 2020 sonrası verdikleri uzun aradan bile bunalmisken daha da uzun bir ara verirlerse bir fan olarak bundan hiç hoşnut olmam.3-4 sene sonra cb yapacaklarsa hiç yapmayıp direkt dağıldılsalar daha gerçekçi olurdu.
Solo işler yaparken arada bir de grup olarak ses verseler yeterli olacak aslında biz her türlü bekliyoruz ama onlar hiç ot4 ortada olmayınca işkence gibi geliyor

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Lisa uluslararası hayranlar tarafından çok seviliyor ve çok popüler ama Kore de adının Jennie ve Jisoo kadar markalaştığını düşünmüyorum. Eğer dünya çapında olan ilgi YG nin yanlış stratejileri yüzünden azalırsa bu durumda Jennie Kore de de hala çok iyi işler yapar ama Lisa nın tutunması daha zor olur anlamında demiştim ve Fredic in fikirlerinden etkilendiği konusunda hem fikrim seninle
Ya zaten Koreli olmayan birinin grup aktivitesi dışında Koreli olan üyelerden daha az şansı vardır ve bence Lisa da bunun farkındadır. Umarım globalde güzel işler yapar